ja meesterlijk hoe snel dat gaat he? maar mijn echo zegt ook 12 week 5 dagen.. maar volgens mij krijg ik gewoon een groot kind
Hey Blondie en Ger, proficiat met jullie superleuke echo's! ziet er erg gaaf uit. Hihi, dat-ie zomaar even op en neer springt, hij is vast wakker geschrokken. Mclover: proficiat en welkom, wauw een tweeling!
Hihi ja hoor is goed ik kom bij jou wel nesteldrangen! Ik heb net je keuken gesopt en de kastjes uitgedaan, goed he!
man verveel me behoorlijk maar dat komt omdat ik te lui ben om ook maar iets te doen... moet nog vaatwasser uitruimen me nog omkleden vaatwasser inruimen was draaien pfff..... geen zin in!
Genieten? Ik heb me een partij zere (.)(.), niet normaal meer Kzou er wel ijs tegenaan willen houden Bedankt voor het lezen van mijn geklaag ...... Verveel je je flexgirl? ik heb nog wel wat klusjes voor je.... thuis of op t werk..
zere boobs ken ik doe een sportbh aan en je zult verlichting voelen had ik iig wel nee geen klusjes heb ze zelf al genoeg hihi maar heb er gewoon geen zin in hihi ben lui ben zo zenuwachtig voor maandag ook hihi nu al
MC lover welkom hier en van harte met je zwangerschap, ook nog een tweeling, super zeg! Blondie en Ger van harte met jullie mooie echo! Het gaat hier vandaag gelukkig een stuk beter dan gisteren, weinig last meer van de rug. Zal zo ff lekker in het bubbelbad, is wel lekker voor de spieren.
de uitslag van het bloedprikken zouden ze mij voor bellen als het niet goed was tis nu 19 dagen geleden neem aan dat ze allang de uitslag binnuh hebben of messch ook wel niet heb ook test gedaan op hiv messch duurt dat wel heel lang voor ze daar de uitslag van hebben maar denk ook dat ze dat binnuh 19 dagen vast wel weten
Hier worden de boobs wat minder pijnlijk Ik kan alleen haast niet meer eten alles staat me tegen Ik heb bij me echo's nog geen exacte datum gekregen wanneer ik uitgerekend ben , zal wel bij de intake komen denk ik. Hehehehe bijna weekend.
Ik heb al een meegroeibeha aan, zo eentje zonder beugels, maar die wel supercomfi zit. Maar dan nog gloeien ze gewoon! Ik vind het zo leuk dat jullie allemaal al een 12-weken echo hebben, dan weet ik een beetje hoe mijn beebke eruit ziet straks! Lekker luieren dan flexgirl, geniet van je rust!
thnx heb net eindelijk wat gedaan haha maar zit nog steeds in me pyama lekker tekenfilmpjes kijke hihi
ik krijg de uitslag pas bij mijn volgende vk bezoek of hebben jullie het over de bloedtest van de combitest?
van me ijzer kreeg ik meteen daar al. Na het vullen van het buisje gebruikte ze nog wat bloed voor in zo'n pipetje en hebben ze het meteen met zo'n apparaat daar gemeten.