Hoi doorgewinterde 20-weken zwangeren! Aangezien ik 1 van de laatsten ben die nog een 20- weken echo moet.... wil ik me even door jullie nog lekkerder laten maken. Wat kan ik verwachten, hoe lang duurt het ongeveer en hoe vonden jullie het? Het lijkt me zo gek, de laatste keer dat ik ons schatje zag was-ie nog maar 5 cm. Maar nu al dik 20 volgens mij..... Ik voel nog niet zoveel als alleen af en toe kriebelen, (Ilona, ben jaloers!) maar dat komt hoop ik snel. Vertel, vertel!
Welkom Ester. Tuurlijk mag je meekletsen hier, gezellig. Je bent de tweede van de juni-mama's die een tweeling krijgt geloof ik. Worden het je eerste 2 kindjes? En wat gaaf zeg, een jongen én een meisje, gefeliciteerd! @ Claudia: Wij waren er voor het ene geslacht al helemaal uit wat de naam zou worden, maar toen bleek dat het kindje het andere geslacht zou hebben, moetsen we nog even in overleg, maar nu zijn we er toch echt uit, gelukkig. @ femmes: Ik vond de 20-weken echo heel erg leuk. Wij hadden met 16 weken al een pretecho laten maken en had eigenlijk verwacht dat de 20-weken echo even 'hup' en weer weg zou zijn, net als de eerste echo. Maar er werd heel erg de tijd voor alles genomen, alles was er te zien was duidelijk uitgelegd, ruim de tijd genomen om naar het geslacht te zoeken/kijken. Al met al heb ik denk ik zo'n 20 minuten op de tafel gelegen, en het voelde heel vertrouwd, lang niet zo medisch als dat ik gedacht had. We hadden trouwens de echo in Capelle a/d Ijssel bij Echovisie. Nog iemand daar toevallig? Zo, heb net lekker kibbeling gehaald bij de visboer, jummie... Heb echt zitten smikkelen, haha. En over 3 uur alweer avondeten, oei. Ga nu echt even de boel opruimen hoor. Ben zo weer terug!
ester welkom. essiegirl kunnen jullie lekker samen meiden dingen gaan kopen. femmes. ook ik voel alleen maar kriebel vooral omdat hij in een stuit ligt. als hij trapt trapt hij in mijn blaas. en soms met keren voel ik een wazig gevoel van lings naar rechts.
ook bij ons hebben ze de tijd genomen en ik vond het ook super. ze legden alles goed uit en liet ons ook alles zien en vertelden er echt vanalles bij. bij ons voelden het ook niet zo medische. heb erzelf echt van genoten.
Zo, ben weer klaar. Heb even snel een stofzuiger door het huis gehaald, en de kopjes afgewassen. Straks alleen nog het eten doen en dan zitten de huishoudelijke taken er weer op voor vandaag. Ik heb nog helemaal geen last van schoonmaakwoede of nesteldrang, heb nog steeds een verschrikkelijke hekel aan het huishouden.
Hebben jullie trouwens speciaal ondergoed gekocht? Ik heb wel een paar zwangerschapsbeha's, maar vind speciale onderbroeken veel te duur. Heb vanmiddag bij de Zeeman een paar gewone katoenen onderbroeken gekocht in een maat groter dan normaal. Dan kijk ik tegen het einde nog wel of ik nog speciaal ondergoed nodig heb, maar vind dat eigenlijk veel te duur.
Hai meiden, Daar was ik weer even, ben de laatste tijd zo druk geweest met school. Heb nu lekker 2 weekies vakantie, dus kom nu weer lekker meekletsen Gister had ik mijn 20 weken echo en alles was helemaal toppie. Ons hummeltje is helemaal gezond en ze hebben gelukkig niets geks gevonden. Moest wel een keer terug de wachtkamer in, om veel water te drinken en te wiebelen, want de kleine lag niet goed en moest draaien hihihi. Helaas weet ik nu nog het geslacht niet 100% zeker, want ons beebje lag met de benen gekruist hihihi Ze dacht wel, net als babyview, dat het een meisie is maar ze durfde geen garantie te geven. Aanstaande vrijdag gaat babyview nog even een blik proberen te werpen, zodat ik lekker met de babykamer kan beginnen De kleine is al aardig druk en gaat steeds harder schoppen, echt heerlijk gewoon. Ze is vooral in de avond en nacht super actief
Pff, gelukkig, ik moet ook niet meteen alles willen. Gisteravond dacht ik te voelen dat-ie zich omdraaide ofzoiets. Het voelde zo raar! Er bewoog iets. maar kon het niet plaatsen. naja, we wachten maar (ongeduldig) af tot de 20-weken echo, nog 4 nachies...
ben lekker appeltaart aan het bakken had ik zo'n zin in eens een vraagje hebben jullie ook dat jullie bepaald eten opeens heel veel zin aan hebben als ik voorbij een macdonalds kom dan loopt het water me in de mond en voor m'n zwangerschap luste ik het helemaal niet
daar heb ik al een tijdje last van haha eerst wast coca cola toen komkommer met kerriesausje van calve haring int zuur heerlijk! haha maar de mac moet ik niks van hebben bah voorheen was ik best wel macgek zeg maar ,maar nu ff niet haha
@ vlademira: Ja ik ken dat wel hihihi Ben bezeten van de volgende dingen: - Mac - Slagroomsoesjes - Softijs - Mandarijnen - KFC hahaha lekker ongezond allemaal, maar super lekker
@ mo1978: Ik koop gewone bh's (in de aanbieding)alleen steeds een maatje groter, das wel te doen kwa prijs
Ja, daar heb je helemaal gelijk in. Gelukkig kon ik er een paar in de aanbeiding scoren. En heb er ook een paar overgenomen van een vriendin die pas bevallen was.