Zo, ik ben net even lekker wezen shoppen. Bij Prenatal heb ik een voedingskussen gekocht, was in de aanbieding, en een hele leuke knuffel en een groeimeter, die je aan de muur kan hangen, heel leuk. Bij Zeeman nog 2 hele leuke shirtjes gescoord en nog wat spuugdoekjes ingeslagen. En bij de Hema een leuk foto-album. Ik wil namelijk een apart album maken voor alle buikfoto's, felicitatiekaartjes en echo-foto's. Ik ga nu even alles bijlezen.
@ Meryem: Ja, dat o-my-god-gevoel herken ik wel. Het duurt nu gewoon echt nog maar ongeveer 15 weekjes en als die net zo snel voorbij gaan als de afgelopen 15 weken... Want echt, de tijd vliegt. En het is echt niet zo dat ik in paniek raak als ik er aan denk, maar ben toch best wel een beetje huiverig voor de bevalling. En zal daarna wel alles goed gaan? Zal ik een goede moeder worden. Inderdaad het onbekende, het is voor mij de eerste keer en ben echt zooo benieuwd hoe het gaat worden.
hallo meiden ik hoop dat met jullie alles goed is! Ik ben vandaag ff de stad ingeweest,daar heb ik een dekentje gekocht en 2 ledikant lakens,waarvan 1 met slaap lekker tekst in het rose bij prenatal,geweldig!ik heb 2 pyama'tjes gekocht en weer een heel leuk pakje.. dus ook weer lekker aan het kopen geweest Wat ik wel vanochtend had was met fietsen ineens vreselijke pijn net als wat je kan hebben in je mild,als je teveel hebt hardgelopen,ik toch maar ff gebeld en dat schijnen je banden te zijn..wat is dat vreselijk zeg! het doet echt zo zeer dat ik gewoon moet zuchten en ff moet wachten met verder fietsen
Krokus dat is ff schrikken zeg, ben blij voor je dat het prikken je goed af gaat! Wat jammer zeg dat je het hoofdje niet goed kon zien op de echo. Wel fijn dat je nu zeker weet dat het een meisje is! Meryem dat heb ik ook hoor dat gevoel van hoe moet en gaat dat straks allemaal bij de bevalling. Ik heb geen vk dus moet zelf het moment bepalen dat ik naar het ziekenhuis moet gaan. Zal me er vast veel te vroeg melden Bwtje mooi dat de yogales goed is bevallen! Coco ik zal deze week ook de foto's van de echo in een album gaan doen want dan blijven ze in ieder geval netjes! Claudia dat van de bandenpijn op de fiets herken ik zeker, het is geen pretje ik moet dan ook echt ff rustig aan doen.
Het komt ineens allemaal idd dichtbij Meryem, maar ik maak me nog geen druk over de bevalling, het zal heus wel pijn doen maar probeer het allemaal maar over heen te laten komen, en zoveel vrouwen zijn ons voor gegaan, maar ik weet wat je bedoeld ik vind ziekenhuizen ook niet echt prettig, daarom wil ik graag in het kraamhotel bevallen, ik hoop maar dat die wens uitkomt......
hey damez ik heb dat nie van oe het komt dichterbij komt messch ook omdat ik er al 2 heb heb wel zoiets van hoe zal deze bevalling gaan snel of langzaam zal vast nie zolang duren als bij mijn 1ste kindje 35 uur nou ik ga naar bed weltrusten dames!
goedemorgen he vervelend met hoofdpijn opstaan. Ik heb voor de verandering weer eens lekker geslapen en hoefde niet tig keer naar het toilet. Voor de rest nergens last van en ben lekker aan het genieten van de kleine in mijn buik.
Fl3xgirl, zwemmen met je baby kan je doen vanaf drie maanden na geboorte. Dit niet alleen ivm temperatuur van je kindje, maar ook ivm je eigen herstel.
Flex dat is niet fijn met knallende koppijn opstaan! heb er gelukkig zelf geen last meer van. Vanmorgen lekker uitgeslapen en zal vanmiddag eens wat huishoudelijke taken doen. Ben hele dagen thuis maar het lijkt wel of ik nergens aan toe kom, erg hè?
heb nu niet alleen hoofdpijn maar ben zo misselijk auwauwauw begin nu echt ziek te worden ik hoef niet echt meer wat te doen hier gelukkig doe lekker rustig aan komt allemaal goed met je werkjes
Goedemiddag, Fl3x ik hoop dat je snel opknapt. Hier gewoon de dagelijkse dingen in huis gedaan, slapen doe ik snachts haast niet meer vanwege onrustige wiebelbenen. Maar ik ben er weer vandoor ga ff een tukkie doen van 3 uur, pffffff dat is zo lang
t is wel rustig de laatste paar dagen op het forum! (niet dat ik een super kletser ben) had vandaag helemaal geen zin om wat te doen in huis, maar moest wel even gebeuren, ik heb alleen de badkamer even niet gedaan, die mag mijn vriend zaterdag wel doen! heb flink wat was weggestreken, dus dat is ook weer klaar.
Hier ook iemand die ontzettend slecht heeft geslapen Veel wakker en madam 2 x wakker geworden fijn een nieuw bed hahaha Dus niet echt uitgerust.. kwam denk ik ook vooral omdat er vandaag mensen kwamen kijken voor de babykamer! Ik had hem gister te koop gezet en is vandaag verkocht! zo blij.. Ik was verliefd geworden op een andere commode + het vorige konden we niet verven.. Nu nog een leuk bedje erbij en de rest schilderen en dan is dat kamertje ook af.. druk druk dus! Kletsen komt wel in ons verlof haha en als we klaar zijn met alles!
@krokus wat een toestand zeg. Helemaal als je bang bent voor naalden! Ik ben vandaag weer zo misselijk! Houd dan dan nooit op Nu even de rest bijlezen
Bwtje fijn dat je al zo snel je babykamer hebt verkocht! Fluffy welkom op dit forum en veel schrijfplezier teogewenst!
@ Fluffy: Welkom op het forum, heel veel kletsplezier toegewenst. @ degenen die slecht slapen en/of nog steeds ziek zwak en misselijk zijn: Heel veel beterschap en rust toegewenst. Ik zit nu met een heel groot bord met schoonmams spaghetti op schoot. Nog even een uurtje genieten van mijn rust en dan de drukte weer in. Er staan weer 3 werkavonden voor de boeg. Gelukkig werk ik maar om de week een heel weekend achter elkaar, maar ik begin nu wel af te tellen. Nog 4 zware weekends te gaan....