Oh ik ben ook zo'n zebra hhaha en dan ook echt rondom, van boven naar beneden..... maar toen ik de lengte in schoot op mijn 13de kreeg ik ze ook al, ben er nogal gevoelig voor.... ze jeuken gelukkig niet, het ziet er alleen niet zo pretty uit, moest in het begin ook ff slikken, zo van alsjemenou! maar ach , ik krijg er het mooiste kado ooit uit! al is de verpakking minder hahahha
Hallo allemaal, op wat streepjes op de buik na gaat het hier allemaal goed. Balen van Zonneschijn, wie is haar buddy dat we af en toe een update krijgen? Hier gaat alles goed, mijn oudste is morgen jarig....12 jaar! Ik heb afgelopen zaterdag een fotoshoot gehad, ik zal 1 foto plaatsen in me album
joepie vandaag precies 32 weken pff wat gaat dat snel zeg. morgen hebben we weer 3d echo omdat het vorrige keer niet zo mooi te zien was.
Hey wat grappig! Ik vond het een mooie kleur, ben zelf wel een beetje van het groen. maar omdat ik geen leuk behang kon vinden voor de babykamer, heb ik een groene maxicosi genomen, en verder de babykamer met groenige accesoires gemaakt!
Ik stuur je ff een pb'tje met mijn mobiele nummer; als ik die van jou ook krijg, dan zijn we officieel buddies.....
@sjoon: bedankt voor je pb over die foto's plaatsen ga het na het weekend effe proberen, we gaan nu een weekend weg dus heb geen tijd. maar in ieder geval bedankt.
@cellie mooie foto sorry dat ik gisteren niet meer heb verteld hoe het was geweest bij de gyn ma was veel te moe. alles was goed het spoortje van de zwangerschapsvergiftiging was er nog maar was hetzelfde gebleven voorlopig dus dat was al goed nieuws. moet wel nog veel rusten en extra opletten bij minste beetje pijn dat ik voel moet ik direct naar de kraamafdeling gaan om aan de monitor en mijn urine en bloeddruk op te volgen. baby lag met haar hoofdje naar onder en weegt nu 1kg631. mijn bloeddruk was 110/70. moet achter 3 weken terug op controle.
@Cellie: Leuke buikfoto! @vlademira: Grappig, dat zat niet in mijn pakket. Alvast veel plezier morgen! @dafke: Fijn dat het goed gaat met jou en de kleine. Dat je pas weer over drie weken hoeft terug te komen, is toch een goed teken of niet? Ik heb een vraagje over autostoeltjes. Ik zag bij Babypark autostoeltjes van het merk Grillo voor 30,- Dat scheelt nogal in prijs met de Maxi Cosi's. Nu vraag ik mezelf af: zoveel prijsverschil, kan het eigenlijk dan nog wel wat zijn? Veiligheid is natuurlijk belangrijk (maar ze zouden toch geen onveilige zitjes verkopen?). Het hoeft trouwens niet op de kinderwagen te passen. Als een goedkopere variant ook goed is, hoeven we niet per se een duurdere versie te hebben.
@schaapje ja denk toch ook dat dat een goed teken is ik ben er toch al wat geruster in. en van de autostoeltjes heb ik geen idee. wij hebben er zelf ene van het merk maxi cosi. dus kan je helaas niet verder helpen
Heb een leen maxicosi staan. Is nog geen twee jaar oud en weet zeker dat er niets mee gebeurd is. Heb ik het denk ik wel mee getroffen.
Cellie mooie foto zeg! Vlademira gefeliciteerd met je 32 weken! Hier geen blikje redbull in het pakket. Veel plezier morgen tijdens de 3d echo! Dafke goed nieuws hoor, je bloeddruk is ook goed en je hoeft pas over 3 weken weer terug te komen. Schaapje wij hebben ook geen echte maxi cosi maar wel een die er veel op lijkt, past ook op de quinny kinderwagen. Heb hem overgenomen van een collega en volgens haar was deze net zo goed als de originele. Ziet er ook degelijk en stevig uit.
@vlademira: Waar heb jij je Maxi Cosi gekocht? @onsukkie: Ja, veiligheid is inderdaad belangrijk, maar als een goedkoper autostoeltje ook goed en degelijk is, waarom niet? Persoonlijk schaf ik ook liever een MC aan. Ik denk dat dat ook te maken heeft met een beetje schuldgevoel. Je wil toch het beste voor je kind en het voelt soms alsof je een doodzonde begaat als je van een bepaald iets een goedkopere variant (die misschien van iets mindere kwaliteit is, maar toch goed is) neemt.