ow wat fijn dat de kleine nog binnen zit! en dat ze trug is in haar eigen ziekenhuis we duimen verder op een goede afloop!
Hallo dames Zo heb alles bij gelzen, maar jullie hebben dit weekend en het begin vand e week zoveel geschreven dat ik er dit keer niet op kan reageren! Die 1000 blz gaan we wel halen, als we straks allemaal op verlof zijn hebben we hier de tijd voor! Ik heb een druk weekend gehad, zaterdag overdag gewerkt, s'avonds een personeelsfeestje van mijn werk gehad was zeer geslaagd erg gezellig. Zondag zijn we met mijn ouders naar de dierentuin geweest, dit was erg leuk. Maandag was ik helemaal kapot had het plan om uit te slapen alleen dachten de buren daar anders over, ze begonnen om half 9 al met het uithalen van oprit, dus zat om 9 uur al beneden, heb om 11 uur nog maar weer even op de bank liggen slapen. Voor morgen nog geen plannen, moet morgenvroeg eerst naar de vk en daarna zie ik wel wat ik ga doen, mijn vriend is aan het werk dus ga met mijn ouders even in het centrum kijken wat er te doen is, voor het eerst in 10 jaar dat ik niet werk met koningendag! ook ik heb hyves dus als je me wilt toevoegen: http://heleentje7.hyves.nl/ Fijn om te horen hoe het is met angelique! Bedankt voor het op de hoogte houden sjoon!
hey dames jullie zijn lkker aan het kletsen hier zeg hahah gezellig hoor ben bi jde verlos geweest alles was goed beebje is al wat ingedaald weegt nu rond de 6 pond dus dit word ongeveer een 7 pondertje mooi gewicht mijn jongste dochter was ook bijna 7 pond de oudste was bijna 6 pond ik kom donderdag nog wel ff kletsen hier morgen druk programma wat voeding betreft ik geef gewoon de flesvoeding en dan similac is altijd goed gegaan dus zal dat het nu ook wel goed doen wat de anticonceptie betreft denk ik dat ik weer aan de pil ga en dan messch over een tijdje wel sterilisatie wil wil togh niet meer kinderen hierna heb hoop ik strax drie gezonde kinderen en vind dat wel goed zo nou dit wast ff van deze kant i kwens jullie morge nallemaal een fijne koninginedag toe en tot donderdag!
Ik ben blij te horen dat met Angelique en de kleine alles nog goed gaat. Elke dag dat de baby blijft zitten is er toch weer één. Ik had me trouwens voorbereid op een heleboel pagina's bijlezen sinds vanmiddag, maar in tegenstelling tot net is het vanavond maar weer rustig. Dus ik ga nu maar aan één van mn boeken beginnen, op tv is het ook niks. Vanmiddag in de bieb 5 boeken gehaald, maar die ene, Shopaholic en Baby, (weet niet meer wie het daarover had, maar die wilde ik dus wel lezen,) was al uitgeleend, dus heb wat anders meegenomen. Maar als iemand anders nog boekentips heeft, vertel maar, want ik vind het best moeilijk om zelf wat uit te zoeken, ik zie door de bomen het bos niet meer in die grote bieb, whahaha. Ik denk dat ik vanavond nog wel even online kom, maar zoniet, dan wil ik iedereen voor morgen vast een leuke en gezellige dag toewensen. Enne... niet teveel kletsen jullie, want dan kan ik het allemaal niet bijhouden!
Thx Sjoon voor het goede nieuws van Erannick! Fijn dat het allemaal goed is Mo, mooi gewicht ook trouwens! Alleen een vraagje-> wat is similac? kan het wel ergens vaag herinneren, maar weet niet precies meer wat het is.... Fijne Koninginnedag voor degene die het gaan vieren! Ik blijf lekker thuis hihi
Wat zijn de Titels geworden Coco? Ik kijk meestal op het boek zelf of het me trekt, maar meestal zijn dat geen bekende titels.... Ik hou zelf ook meer van historische romans - waargebeurde verhalen en dan vooral over Amerika, zoals Naduah (Idianenverhaal) waar toevallig pas weer een tegenhanger over is uitgekomen De Overgave...
Carry Slee - Kappen Anke de Vries - Medeplichtig Nicci French - Verlies Marijntje Festen en Sharon van Minden - Wees Eerlijk En een CSI-boek. Vind de serie op tv altijd leuk, dus misschien de boeken ook wel. Maar ik heb dus van alles wat, haha.
Zijn in ieder geval wel goeie weg lees boeken! en als je er eenmaal inzit, dan ben je er ook vaak zo doorheen.. Ik ga denk ook weer eens de boekenkast in van mijn mams om wat boeken te zoeken, is wel fijn nu, als ik ff rustig aan moet doen , om te gaan lezen! Veel leesplezier gewenst! Ik begin alweer moe te worden, misschien ga ik vanavond maar wat eerder naar bed.... en dat op koninginnenacht en op mijn leeftijd ohhhh dat had ik een jaar geleden niet kunnen voorspellen, maar dat vind ik helemaal niet erg!
Pfff ben eindelijk bijgelezen Jullie hebben goed je best gedaan vandaag Ik heb ongeveer 4 mensen een uitnodiging gestuurd via hyves, dus dan weten jullie dat Voor die wat ik niet meer weet: http://melanie-p.hyves.nl/ Voor de rest niet veel te melden,verga weer eens van de rugpijn vandaag. Morgen staat er ook nog niets op de kalender, zal wel een rustig dagje worden. Ben echt blij als ik na de zwangerschap nog eens goed kan gaan stappen, want dat mis ik nu toch wel het meeste. Tot morgen, Melanie
Hoi Zonneschijn, je kunt dat spul gewoon bij de etos halen, het stond gewoon bij de babyproducten. Het is wel een beetje een raar gezicht hoor als je het boeltje daaronder aan het masseren bent hihi. En dat moet je dan ook nog 5 tot 10 min doen, ach ja heb t er graag voor over als het DAAR maar heel blijft
morgen meiden, 34 weken vandaag! \/ jippie! zal vandaag wel rustig zijn hiero ik zit alleen thuis vandaag moet zo alleen nog boodschappen doen eten hebben voor vannaaf en morge want morgen zijn de winkels dicht :x grrrrr wrm 2 feestdagen achterelkaar