lekker veel gekletst hier waar is iedereen? lekker weer was het vandaag...lekker met noa gefietst ze vond het heel leuk...alleen of het nou door het fietsen kwam weet ik niet maar vanmiddag was ze ineens niet lekker...ze wilde dr brood niet...en na dr groenten vanavond wilde ik haar verschonen voordat ik haar op bed zou leggen...want ze was huilerig en in dr oogjes wrijven dus ik denk ik leg dr alvast op bed...moest ze even hoesten en maakt ze kokhalsgeluiden en kotst alles onder...dit vanaf vanmiddag al 3 keer..de wasmachine staat nu voor de 3e keer te draaien...weet niet of ze misselijk is of toch dr tandje...wat denken jullie?
Hallo allemaal, Is weer ff wennen hoor de nieuwe site. Gister al even aan t rommelen geweest met de banner, was na een uurtje eindelijk gelukt (ben ook zo'n kanjer met computers ) @Linda: Wat een superleuke foto van Noa op de fiets (hebben wij ook gekocht). Was het echt zo'n karwei om hem in elkaar te zetten als op de doos staat (2 dagen)? Hoe gaat het nu trouwens met haar??? Hopelijk niet meer aan het spugen. Bij doorkomende tandjes heb ik dit nog nooit gehoord. Misschien een buikgriepje, dit heerst echt nog steeds erg. Beterschap in ieder geval met je meisje. Ik zal zo ook weer eens een foto proberen te plaatsten van Evy met en zonder helmpje. Fijn paasweekend verder allemaal! Liefs Carool
Hallo meiden,Hier ben ik ook weer ff, @linda,wat rot zeg,dat noa spuugt,Hoop dat het snel beter gaat heb nog niet gehoord dat het van de tandjes kan komen,wel dunne luiers.. geef haar maar een dikke knuffel van me..!! @ mamakaatje,wat een schatje van een meisje heb je! @bianca,sterkte met je kaak @kleintje gefeliciteerd met de 10 maandjes van frits @coco ook van harte met jayden zijn 10maandjes Nou hier was jinthe van de pseudokroep af eindelijk,kreeg ze van de week ineens blauwe lippen,schrok me rot.had alweer de engste gedachten,dat het aan de hart kon liggen,ik naar de huisarts.en die zei dat heeft elk kindje weleens.Als het haar hartje was geweest,was het al een aangeboren afwijking geweest,haar hartje klonk goed,ze zal het wel koud hebben gehad,heb god gedankt op mijn blote knieen [-o< !! wat ben ik blij dat alles goed is,wel had ze al een paar daagjes dat ze niet alles opat,dus de dokter haar verder onderzocht, heeft ze een middenoor ontsteking Nu heeft ze een kuurtje,en ik hoop dat dit voorlopig ff het laatste is!! Hele fijne paasdagen iedereen..!! Liefs claudia en jinthe
@clau jeetje is ze van de pseudokroep af krijgt ze een middenoorontsteking...kusje terug voor jinthe en beterschap! @mineke ook al zo'n mooie meid!! wat een leuke foto's!! jeroen heeft dat fietsje in denk ik een uurtje in elkaar gezet. was wel een beetje een gedoe...je moet echt exact de beschrijving volgen...en met het zitje het kussentje zeg maar is niet duidelijk uitgelegt hoe dat precies zit (met de riempjes )...eigenlijk helemaal niet maar we zijn eruit gekomen..ze vind het helemaal geweldig op dr nieuwe fiets...ze is net een koningin in de koets haha ze zwaait naar alles en iedereen...zo schattig evy's hoofdje ziet er mooi uit!! hoe zijn de resultaten tot nu toe? met noa gaat het wel weer wat beter...ze heeft net een hele fles leeggedronken en die is er tot nog toe ingebleven...we zullen zien...ik hoop niet dat ze ziek is/wordt.. weltrusten! liefs lin
Zonneschijn: Bedankt, mijn banner is eindelijk gelukt. Mamakaatje: Leuke foto's zeg, vind ze allebei schattig. Hannah77: Leuk dat je mee komt kletsen, ik ben niet zo'n ster in wegbrengen, knap hoor dat je het kan.
Claudia: Vervelend zeg is ze net aan het opknappen, heeft ze weer ooronsteking. Beterschap! Toen Judith zo ziek is geweest heeft ze twee keer van die blauwe lipjes gehad, echt eng snap helemaal wat je bedoel. Ik heb het nog een week voor me gezien, kreeg het beeld niet uit mijn hoofd. Hopelijk gebeurd het nooit meer.
@mamakaatje: chiel zijn helmpje ziet er toch anders uit dan van jou meisje. maar deze is ook erg schattig!
Hallo allemaal!! Wat ziet de site er anders uit. Hoe gaat het met iedereen? Ik heb jullie geen gedag kunnen zeggen, want ik was zooooo druk en had geen tijd voor de laptop. Ik ben nu in Kuala lumpur en het is hier fantastisch! Het is heerlijk weer en de Danny vermaakt zich prima. De lange vlucht is goed gegaan.. hij heeft veel geslapen. Gister was hij wel een beetje uit zijn doen komt waarschijnlijk omdat hij uit zijn ritme is gehaald. We zitten hier in een luxe hotel wat mijn verwachtingen heeft overtroffen. We worden lekker verwend. Internet is hier gratis en je kunt laptops lenen voor op je kamer! Hoe is het weer in Nederland? Nou ik kom snel weer even kijken. We hebben nu zo een laptop op de kamer haha O ja.. het 4de tandje is hier vandaag doorgekomen. Laten we hopen dat hij er niet ziekjes van wordt, of dat hij verhoging gaat krijgen!
VROLIJK PASEN ALLEMAAL!! @mineke hiihhhi ja ik bedoelde idd mamakaatje... @firstbaby klinkt lekker zeg die vakantie!! en relx dat je gratis kan internetten! heel veel plezier!! hoop ook voor je dat het tandje geen zeer doet...hier ook het 4de tandje door.. noa heeft gelukkig niet meer gespuugd...alleen wilde ze net maar heel weinig eten...had ook een nieuwe smaak dus misschien vond ze het ook niet zo of even wennen...probeerde er nog een hapje te geven maar dat moet ik dus niet doen want nee is nee en anders gaat ze kokhalzen en komt er soms nog meer uit dan dat er in is gegaan.. vandaag lekker weertje lekker gewandeld met de kinderwagen en vanmiddag met haar fietsje...de eendjes brood gevoerd... nu ga ik maar weer wat mevrouwtje licht even opbed ze was bekaf maar ze is het er niet mee eens...
@linda en mamakaatje leuke foto`s!! @firstbaby fijne vakantie fijn dat danny zn eigen ook vermaakt! gisteren nog met zoonlief naar de huisartsenpost geweest hij had 39,6 koorts en had afgelopen week diarree en bij de ha zeiden ze als er koorst bij komt moet je bellen! dus zo gezegd zo gedaan naar de huisartsenpost dokter gekeken en vertrouwde het niet en mochten dus door naar d ekinderarts in het zkh hij had gelukkig niks ernstigs waarschijnlijk een buikgriepvirus! dus konden we weer naar huis! hij heb gewoon pech gehad dat hij 2 weken verkouden is geweest en dit er gelijk achteraan, hij was zo zielig gisteren wou alleen maar slapen en tegen je aan liggen en dat is al helemaal niks voor hem.. vanmorgen had hij 37,9 en daarnet voor het slapen weer 39,3 ...... ligt nu eindelijk te slapen naar een uur gehuild te hebben. ik ga lekker bank hangen miss tot morgen fijne avond.
Wat sneu al die zieke kindjes... had zo gehoopt dat het nu in het voorjaar wel wat minder zou worden. Senna heeft het ook weer te pakken. Ook buikgriep, ze heeft er 1 dag echt last van gehad. Nu poept ze nog wel 8x per dag ofzo, wel kleine beetjes. Heb een vraag daarover; afgelopen week is deontlastig van Senna best vreemd; heeft ze appel gegeten dan ruik je appel in d'r poepluier, bij banaan zitten er nog echt stukjes banaan in d'r poep en bijv. na een boterham herken je die ook nog echt als boterham... Lijkt wel of zo niet goed verteerd. Hebben jullie kindjes dat ook wel es..? Beetje stomme vraag, maar vind het ook zo vreemd om daarmee naar de huisarts te gaan... Linda, Bulldog en Claudia, veel beterschap met jullie kleintjes! Firstbaby, had nog aan je gedacht ja, dat je al een tijdje niet meer hier was geweest. Fijn dat de vlucht goed gegaan was en dat jullie het fijn hebben! Geniet ervan! Bianca, hoe is het nu met je kaak? Mamakaatje, Mooie foto, die sepia (de andere ook hoor, maar die sepia vind ik wel heel mooi..!). Ik ga nog even bankhangen. Fijne pasen nog. Wie van jullie gaat er morgen allemaal naar een meubelboulevard of tuincentrum...??
Firstbaby: een hele fijne vakantie gewenst en fijn dat de vlucht zo goed is gegaan. Geniet er lekker van! Claudia&Bulldog: beterschap met jullie kleintjes, hopelijk knappen ze snel op! Dat van het eten en de ontlasting herken ik wel van het avondeten. Vooral als ik wat grover eten heb gegeven, dan zie je het de volgende dag weer terug in de ontlasting. Van het fruit hebben wij nog niet gehad, maar Evy eet weinig fruit en alleen gepureerd (anders wil ze helemaal niks). Hebben jullie kindjes ook last van huilerig en humeurig zijn en superslecht slapen met veel huilen tussendoor???? Ik word er hier nl helemaal knetter van. Overdag als ze wakker is, moppert ze heel veel en huilt ze veel. Als ze dag moe is en naar bed gaat, gaat ze continue met slaapzak en al staan in haar bed en weer huilen. Eten gaat ook niet zo super, avondeten is altijd huilen geblazen. Niet echt gezellig dus Hoe laat gaan jullie kinderen trouwens naar bed 's avonds en tot hoe laat slapen ze? Evy ging altijd on 19.00 uur tot een uur of 7 of 8 's morgens. Nu gaat ze sinds het uur veranderd is pas om 20.00 en is ze al om 6.45 uur wakker en wil ze daarna niet meer terug naar bed. Overdag gaat ze 2 tot 3 keer naar bed voor een slaapje van hooguit een uurtje. Trouwens nog bedankt voor alle leuke reacties op de foto's. Ze zijn gemaakt door een vriendin die net een eigen fotostudio is begonnen bij haar thuis. Liefs Carola
@ mamakaatje: Jayden gaat om ongveer 20 uur naar bed 's avonds. Soms een half uurtje later. Meestal komt hij dan om een uur of 5, dan krijgt hij BV en slaapt hij nog tot 7.30/8 uur. Maar sommige nachten is het heel anders, komt hij weer een keer om een uur of 2 of hij slaapt eens een keertje door... Het is steeds weer een verrassing. Waar woont die vriendin vann jou met die fotostudio? Wij hebben het ook eens laten doen toen Jayden 3 maanden was en ik zou het graag nog eens willen doen binnenkort, is toch anders dan als je zelf foto's maakt. Is het een beetje in de buurt? Heeft ze een website? Wij hebben vandaag lekker van het weer genoten. Gefietst, gewandeld, pannenkoekenhuis geweest, op het terras gezeten bij ons stamkroegie en bij het vissen wezen kijken. Jullie ook allemaal een leuke vrije dag gehad?
hallo allemaal een beetje leuke pasen gehad>? noa is weer helemaal de oude...ik moet zeggen buiten het feit dat ze zaterdag 3 x heeft overgegeven (alles onder) is ze verder niet ziek geweest alleen heeft ze mij volgens mij aangestoken...ze had mij nl ook ondergekotst en nu ben ik sinds vanmorgen echt misselijk, pijn in mijn buik enzo weer alsof ik buikgriep heb..ik hoop dat het snel over gaat.. dat over die poep herken ik wel hoor...vind soms hele erwten in dr poep haha..ze kauwt wel maar slikt soms nog wel hele stukken door heb ik het idee...dan heeft ze erg honger en dan kan het haar niet snel genoeg gaan en dan is het hap slik hap slik.. ze heeft trouwens wel nog een beetje dunne poep maar denk ik door de tandjes..afgelopen dagen al n paar keer dat t door dr luier heen kwam noa gaat altijd tussen 19:00 en 19:30 naar bed..van dat uur terug heeft ze geen last gehad...vandaag lag ze er alleen pas om 21:00 in maar dat kwam omdat we bij mijn schoonouders hebben gegourmet..ze heeft dan na haar groentenhapje nog een uurtje geslapen (17:00-18:00) dus dan trekt ze het wel....ze was wel bekaf...thuis flesje en naar bed...ze sliep gelijk weltrusten!, morgen crematie van mijn overgrootoma die is afgelopen maandag overleden..ze is 95 geworden..nu zijn we nog 'maar' met 4 generaties..
@ linda gecondoleerd ik ga strax even door lezen wat er is geschreven ga zo eerst ff babyzwemmen hihi maar ik heb een foto gemaakt van esmay nadat ze tussen de salontafel is geklommen zonder hulp