@ bulldog: Ja, echt jammer he, dat er nog maar zo weinig meiden over zijn die hier regelmatig kletsen. Met de vloer kan ik je niet helpen, heb geen tips. Wij hebben een houten vloer. @ Wilma: Ontbijt is hier: 's Ochtends als hij wakker wordt meteen BV, dan gaat hij nog even in bedje spelen, ik douchen enzo, dan samen naar benden om een bammetje te eten. Hier dus geen pap als ontbijt. Wel krijgt hij 's avonds nog een papfles (koemelk met BioBim). Wil er eigenlijk vanaf, van die papfles, maar we hebben er zo'n gewoonte van gemaakt en het hoort echt nog bij z'n avondritueel van naar bed gaan.... Wie geeft er allemaal 's avonds nog een (pap)fles en wie helemaal niet meer?
ik heb geen tegelvloer, dus ik kan je daarmee niet helpen. zou idd wel mooi zijn als je gelijk een goeie cyclus hebt! succes ermee!
hier ook savonds een fles vind het heerlijk da tie nog even bij me lig hij eet dan niet zo heel veel maar dan heeft hij toch nog iets binnen voor de nacht.
het ligt er bij ons een beetje aan hoe laat we 's avonds eten hebben. op woensdag en vrijdag geen fles meer na, want dan zijn chiel en ik pas om 6 uur kwart over 6 thuis. dus wordt het later eten. dan gewoon nog wat drinken naderhand, als we eerder eten dan krijgt hij nog iets warme melk voor het slapen gaan
bulldog, je kan je ook aanmelden als abonnement op de juni mama's 2008, dan krijg je gewoon een link, en blijf je bij het laatste bericht wat geplaatst is toen jij als laatste online was. is echt makkelijk.
Heb ik ook! @ Sjoon: Hoe werkt dat dan, dat abonnement? Ga eens kijken of ik het zelf kan ontdekken... Ik zit namelijk ook wel eenste zoeken waar ik gebleven ben met lezen.
hey meiden Ik ben er ook weer. Ik kon al een tijdje niet inloggen. Daarom heb ik maar een nieuw acount aangemaakt. Het gaat heel goed bij ons.' waarschijnlijk 21 juli kan ik in ons nieuwe huisje.
Hier krijgt Ruben ook geen melk meer. HIj krijg voor het slapen een kleine flesje warme half vole melk. Hij doet het super goed op gewoon eten. IK moet toch even wennen aan dit lay-out
Hey Ilona! Leuk weer wat van je te horen. Raar zeg dat je niet meer in kon loggen. Spannend zeg, nog 2 weekjes... moet er veel aan gebeuren? Met Ruben ook alles goed?
Ja, ik kom hier vrijwel iedere dag maar toch mis ik nog steeds het oude forum. Vond ik veel overzichtelijker.
ik heb even gekeken wat cb me ook alweer aanraadde en dat was smorgens brood met 100 ml melk en smiddags ook naja moeten we dat maar doen dan kijken hoe het gaat... vanmiddag heeft ze 2 boterhammen gegeten normaal lust ze geen brood haha en savond had esmay altijd nog een gewone fles maar die mogen we laten vallen vanavond maar even een halve melk fles geven dan kijken hoe dat gaat en laat avond eten klijkt mij ook geen slecht plan
@ Wilma: Hier krijgt Jayden dus 's ochtend BV + brood. 's Middags brood met BV of ander drinken. En 's Avonds een papfles. Nog best veel melk dus, dus daarom probeer ik hem tussen de middag wat ander drinken te geven dan BV of gewone melk, want ben bang dat hij anders te veel melkproducten binnen krijgt.
Ja, het is echt een soere vent! Ik doe er 's ochtends altijd babyhaarlotion in, en dan staat het ook zo leuk overeind, maar met dat spul blijft het nooit lang zitten. Heb nog nooit echt gel erin gedaan.
vanaf 1 jaar is het nog maar 300 cc mijn neefje krijg nog gewoon 3 hele flessen tot hij 18 maanden is maar ik wil nu graag over naar gewone melk ik ben ook bang dat es teveel krijgt daarom krijgt ze vanavond nog maar 100 cc gewone melk en morge beginnen met het rooster van cb hoop dat dat goedgaat vind dat overstappen altijd zoooo ingewikkeld