Wat is het hier rustig. Ik heb te vroeg gejuicht wat groente eten van Danian betreft. 's middags doet hij nu ook moeilijk. Ik doe nu een hapje toetje en dan 1 of meerdere hapjes groente en dan komt het potje wel leeg, maar weet niet meer wat ik er mee moet. Hij is niet zo hysterisch als 's avonds gelukkig. Met het brood 's avonds heeft hij het ook wel, maar zodra hij(lekker)eten krijgt is het goed, maar groente vind hij niet lekker, dus is het brullen. Nog een vraag over pap. Danian krijgt nu 1 broodje met een halve fles pap en de rest gewoon melk. Die pap kan ik nu toch ook laten vallen en dan 2 broodjes geven?
Nou ik heb me toch een drama nacht gehad! Ging zelf al niet te vroeg naar bed...en toen om 1.30 ofzo werd de hong hysterisch van de hagel. Dus die boven gelegd. En een half uur daarna Finn...hijwerd niet meer stil dus die heeft heel de nacht bij mij gelegen maar dan doe ik zelf geen oog dicht natuurlijk. Hij had buikpijn denk ik...heb het idee dat ie toch ergens anders niet tegen kan..maar weet niet wat! Ik probeer het te vinden maar heb nog niet echt succes! @Lau..het zijn nu al macho's! Alhoewel...met zn kontje schudden...hahahaha!
@Lau..heb jij eigenlijk ook een buggy? Die je aan je fiets kan hangen zeg maar? Ik vraag me echt af welke buggy ik nou weer moet gaan aanschaffen...vind die dingen nog duur zeg! Zo vaak zou ik het niet gebruiken denk ik. Ik ga waarschijnlijk dezelfde fiets halen als jij vandaar...dan weet ik iig dat ie niet omvalt enzo
Wij zijn weer terug uit Zwolle. De drukte viel op zich wel mee buj Jan Smit, maar als iedereen ook op de foto wil dan ben je zo een uur verder en Danian moest ook weer slapen, dus heb alleen een paar foto's van hem gemaakt Danian rolde vanmiddag van de bank. Ik zat vlak bij hem en kijk ff niet en boem. Huilen natuurlijk, maar het was vrij snel weer goed gelukkig.
@Sarah: jij bent nu lekker brak dus. Ik kan ook niet slapen als de kleine in ons bed lligt. Zijzelf trouwens ook niet, veel te gezellig. Is het niet de aardbei waar hij niet tegen kan? @tamtam: aaj van de bank gerolt. En nu een bult of alleen geschrokken? We hebben vanmiddag een bod gedaan. Spannend...
@Tam..oww schrikken meid! Ik heb het met Finn nog nooit gehad...maar wel met de dochter van mn vriendin..schaam schaam! Het zal wel meevallen..ze zijn zo flexibel! @Ilse...nou zeker brak! Pfffffff... Het is niet de aardbei want dat heeft ie sowieso gisteren niet gehad en hij heeft het al vaker...eigenlijk al vanaf hij bijvoeding krijgt af en toe...dat is het stomme..het is niet altijd...maar alleen af en toe. Maar er is geen pijl op te trekken...het valt niet op dat het alleen bij de zelfde dingen is. Heb de diëtiste maar gemaild wat we moeten doen!
jaaaaa!!!! lang weekend!!! jippie!!!! daar ben ik blij mee zeg!! heerlijk!! @ballorig! ik wil ook wel graag mee als het op een woe in rotterdam, zoetermeer of omstreken is! @saar en jolan, thx... dat is lief van jullie nog gefeliciteerd deb!!! en wat een superkoele foto!!! helemaal gaaf!!!! en leuk dat het zo'n verassing was, dat is altijd het leukste he? als ze moeite hebben gedaan ervoor, stiekem! @ lau, gefeliciteerd!!!! top dat je kunt beginnen! mooi aantal uur en ook nog meer verdienen! kun je niet aan je go vragen of hij daar mag eten en dat je pa hem dan daar gaat ophalen? of is het ver weg? komt vast wel oplossing! en balen dat de go ziek is, maar idd wat wil je met 38 weken.. gelukkig kun je collin nu gewoon thuis houden! @ilse, ja, ik weet het nog, je hebt van die krijsburen toch? wat super dat je een bod hebt gedaan! heb je een link van het nieuwe huis op funda? kunnen we ff binnenspieken! @sr, jee darmonsteking dat is niet mis! beterschap tof weer 2 juni mama's zwanger! gaat hard zeg!! zooo.. ff snel eten en dan lekker naar de schoonheidsspecialiste! ff ontspannen.. lekker
goede avond meiden, wat is t rustig geweest zeg! @tamtam, das schrikken zeg, ook van danian! geen bult? @sarah arme finn! hoop dat je er gauw achter komt wat t dan is! En ja ik heb een buggy, van topmark. Was 1 van de lichtste dus die kan achter op de fiets, krijg over 2 weken zon beugel op me fiets ervoor. Ik gebruik de buggy vrij veel.. ff snel een boodschap, mee naar verjaardagen etc hij ligt altijd achter in de auto.. De grote wagen doe ik voor wandelingen met pim en naar t strand. Zo.. vanmiddag lekker bij de kapper geweest. Daarna lekker gewandeld in de onverwachte zon Morgen weer naar het CB.. fijne avond!
Hoi dames, Daar ben ik weer, schoonouders zijn inmiddels weer weg en mijn kleine is vandaag beter dan gisteren en door het zonnetje voel ik me ook lekkerder in m'n vel, kortom me is happy! Vanmiddag met de kleine naar de GGD gegaan voor die TBC-prik, ze heeft gelukkig niet gehuild en nog geen last van. Verder gaat het eten en drinken hier weer beter dan gisteren, voor de rest van de avond lekker luieren. Ff terug lezen...
leuk! lekker naar de kapper! heb je wat anders gedaan of gewoon "in model en puntjes?" ben benieuwd wat ze zeggen bij het cb.. ze vragen vast of ie al kan rollen..hahahahahaha
hmmm is toch vreemd.. zou toch denken dat het een reactie ergens op is.. alleen de vraag is natuurlijk voor wat? zielig mannetje... en zo heel zielig voor je zitten..hahahah ik zie m al zitten! volgens mij kan hij dat heel goed!
haha dat ie al kan rollen weten ze al.. ook dat ie tijgerde.. dus ben benieuwd idd hij woog hier net 10,6 en was 77 cm.. ben benieuwd wat zij wegen en meten morgen Ik heb een schuine pony/lok nu en weer in laagjes en puntjes eraf, en wat blonde plukken erin (die kreeg ik gratis voor me verjaardag alvast hihi lieve kapster)
hihihi, moet je met m aan de hand binnenwandelen.. klinkt goed! en wat een lieve kapster zeg!!! das beter, want het is normaal super duur vind ik voor lang haar!
Sam, ik denk het ook. Baal wel flink want de foto's zijn allemaal weg! Jolan, leuk he als de kleintjes steeds een stap verder gaan. Het huis moet nu babyproof gemaakt worden want alles is niet meer veilig haha. Mooie portret van Lieke en lief van oma. Debby, wauw leuke cadeau van Emma en Reno! Ilse, hoop dat je bod geaccepteerd wordt! Mama, ja gelukkig drinkt ze bv-melk wel als ze ziek is. Sarah, ik heb ze verwijderd toen ik klein was omdat ze vaak ontstoken waren en alsnog zijn ze terug gegroeid. Als ze weer zo vaak gaan ontsteken moet ik ze weer eruit halen. Bij zo een kleine doen ze dat niet 1,2,3 meteen maar als het echt erg gaat worden. gelukkig gaat het ietjes beter met haar, iig geen hoge koorts meer. Ha die Finn weet mama uit haar luieren te halen haha. Tamtam, dank je. Beter dan gisteren gelukkig! Auw, gelukkig heeft ie er geen buld aan over gehouden. Lau, heerlijk als je haar weer anders is en wat lief van de kapster. Hahaha Collin dansen, hier doet de kleine dat ook hihi. Zo zo 38 weken zw en nog voor kids zorgen, petje af! Vond die onverwachte zon ook heerlijk, mag wel vaker gebeuren. Succes morgen bij het cb! Sarah, hier werd de kleine ook al wakker om 23u dus bij mij op bed genomen. Heb daardoor niet kunnen slapen, met als gevolg brak opgestaan. Bloemetje, dank je. Heerlijk schoonheidsspecialist, hoop dat je genoten hebt! Zo na 8 pagina's ben ik weer bij. Lau, ze had vandaag gelukkig geen koorts dus ze kon wel gwn geprikd worden.
hoi meiden, heb ff snel snel bijgelezen, heb niet zo een puf om de hele avond achter de laptop te zitten. las iets over ballorig. Ik ga wel mee als ik vrij ben. Op dinsdag en donderdag ben ik zowieso altijd vrij en de 2e week van de meivakantie de hele week. Verder las ik dat Lieke zelf ging zitten, super goed! En Lau heb je geen foto van je kapsel? Finn buikpijn wat zielig! Ik slaap wel lekker hoor met Emma naast me, gebeurd af en toe wel eens, lekker knus vind ik dat. Vandaag met Reno naar het zkh geweest. Hij heeft waarschijnlijk geen reuma maar alleen lichte atrose in combinatie met slijtage. En omdat zijn spieren overbelast zijn gaat het meer slijten waardoor hij zijn spieren meer gaat belasten. Dus ik heb hem gezegd dat hij zich tot de volgende afspraa (15 april) moet ziekmelden. Dat is echt heel moeilijk voor hem, doet ik echt bijna nooit, maar denk dat ie het wel doet vanaf morgen. Met Emma alles goed. Ze klimt overal bovenop en doet halfslachtige pogingen te gaan staan of zitten. Ze kan op 1 bil gaan zitten maar niet op allebei en als ze wil gaan staan lukt dat nog niet zo goed en dan schreeuwt ze net zolang tot wij haar helpen. En dan staat ze gewoon lekker 10 minuten in de box zich vast te houden voor ze zich laat vallen. Maf kind haha. O en ik was net ff in de keuken, Emma was met haar piano aan het spelen. Ik was er misschien een minuut, kijk ik achter me, zie ik dat Emma naar me toe is gekomen. En dat is best wel een eindje, denk 15 meter ofzo, helemaal de woonkamer door, hoek om, gang door, naar de keuken. Vond het knap van dr!
Hallo meiden, Even een teken van leven. Heel vluchtig wat teruggelezen. Morgenvroeg heb ik niks in de agenda dus ik hoop dat ik wat kan reageren. Esmee is een klleine dondersteen en ik moet ogen in m'n achterhoofd hebben. Die houdt me zo bezig dat jullie er tijdelijk bij in schieten. Maar denk wel vaak aan jullie hoor!
@Sarah: Heerlijk toch als je je zo thuis voelt in een buurt. Hoop dat wij dalijk ook zoiets treffen! Oeeeeh klein driftkoppie, dat wordt nog wat @Lau: Collin ook al aan het dansen, leuk hé! Hier ook een mini danseresje @Tam: Ja hoor je kunt best stoppen met pap, hier 1,5 boterham per dag en geen pap. Scheelt het misschien als jullie tegelijk met Danian eten? Dat maakt hier wel veel verschil. Al eet ze ook regelmatig maarde hoeveelheid van een half potje omdat ze niet zon groente fan is . @Sarah: Pff vermoeiend zon nacht. Ohjee buikpijn.. hopelijk is het dat toch niet en zijn het gewoon tandjes ofzo. Of heb je ondertussen al een idee waar het door zou kunnen komen? @Ilse: Spannennnnnd! Hopelijk wordt het bod geaccepteerd! Heb je jullie oude huis ook al te koop gezet? @SR: Fijn dat het daar weer wat beter gaat! @Lau: Oh klinkt een beetje hetzelfde als mijn kapsel, leeeeuk @Deb: Fijn om te horen dat het artrose is ipv reuma. Reuma schijnt echt vreselijk te zijn.. Wat goed van Emma, op zoek naar mama! Enne, zo te horen gaat ze binnenkort zelf staan, hier was dat iig een paar dagen na dat gillen omdat het niet lukt .