ik ga binnenkort ook abbo kopen! dus wie weet kunnen we wel een keertje met zn allen gezellig tussen de giraffen afspreken! marloes komt daar toch ook regelmatig? kunnen we je ook een keertje "live" zien!
Dag meiden Sorry alleen even ego. Na gisteren vandaag weer een rot bericht van mn werk. Veel gezeik omdat ik zolang ik a.t ben nog niet in het weekend wil werken. Er komt best veel op me af zo en omdat ik straks geen echte inspraak meer heb in mn rooster en ik kan niet zo goed tegen autoriteit (heeeeel vervelend, vindt het zelf ook echt klote). Zo kan ik de komende weken nog even rustig aan doen en als ik dan na mn vakantie weer volledig ga werken dat ik dan gewoon weekenden enzo werk. Maar hij wilde er niks van weten en bleef maar door zeuren, op een gegeven moment schoot ik vol en nam Sven het over. Ik was helemaal overstuur, net nu het wat beter ging. Er wordt dus echt totaal geen rekening gehouden met mijn situatie. Ik ben nog steeds wel depressief en het is voor mij allemaal al moeilijk genoeg...Maarja heerst dus blijbaar nog steeds een taboe op als je geestelijk niet in orde bent.
thnx dames! Komt wel goed hoor en ja Sven zei ook al als ze meteen te veel van je verwachten merken ze het wel. Als ik het niet vol hou of het niet goed gaat kunnen ze me iig niks verwijten ik heb dan alles gedaan wat zij vroegen....
Sommige mensen kunnen hier niet mee omgaan...... Ze denken er erg makkelijk over. Mn moeder werd bestraald en ging als pauze (weekend) even 2 dagen naar barcelona (kon amper iets). Dr baas zei, dat als ze dat kon, dat ze dan ook kon werken. Nou je had mn moeder moeten zien!!!! IDIOOT!!! Er loopt nog steeds een zaak omheen..... Sommige mensen hebben geen verstand en dat blijkt ook maar weer eens uit jouw verhaal! knuf!
Jemig wat heftig Jolan!!! Dat is dan nog wel een tikkie erger. Maarja een collega die heeft me al gezegd dat ik er met hem nog over moet gaan praten over hoe of wat en dat ze er dan wel bij wil zijn.
klote om zo weer te beginnen Sam! Wil je weer 'vol' kracht en energie beginnen, heb je dit weer.... bazen zouden iets meer hart moeten hebben voor hun personeel, dan gaat de kwaliteit van het werk allemaal maar omhoog... stomme bazen toch. waarom vind je autoriteit eigenlijk moeilijk Sam?
Geen idee, ik heb er gewoon een hekel aan als mensen denken mij te kunnen vertellen wat ik moet doen en wanneer enz. Ik snap dat het met werk er gewoon bij hoord en je gewoon hoort te luisteren. Maar net als vanochtend, ik moest perse gisteren laten weten hoe of wat, maar ik had het druk gisteren met het huis en was het vergeten. Meteen in mijn mailbox vanochtend een mailtje of ik het even wilde laten weten want de planning had nog niks ontvangen (ook echt met een uitroepteken erachter). Alsof ik de hele godgansedag achter de pc zit en niks anders te doen heb dan me met werk bezig houden....Het bedrijf waar ik voor werk is ook gewoon echt een slecht bedrijf. Zijn al vaak in het nieuws geweest en de verzorging is ook erg slecht. Ze verwachten ook dat je je alleen maar met het werk bezig houdt en ze vergeten voor het gemak dat je ook nog een priveleven hebt. Ze veranderen diensten gewoon een dag van te voren en dan moet je maar gewoon komen/aan houden.
Goedemorgen! Eva's 7e tandje is door en nr 8 komt eraan. Ik was zelf gisteren geveld door migraine en heb de pot weer van dichtbij bekeken. Sm kon gelukkig na een kotspartijtje Eva ophalen. De kleine draak had in de tijd dat ik naar de wc rende en daar mijn ding aan het doen was, de plant ontdaan van aarde en de kast "opgeruimd". Maar gelukkig viel de aanval mee en ben ik weer opgeknapt. Toch de spanningen van het huis ben ik bang. Ik ben bang dat mijn zwager het huis niet kan kopen. Balen natuulijk. Hij zou de ideale kandidaat zijn voor onze buren. Hij is nl niet op z'n mondje gevallen en zelf ook niet de meest sociale persoon. Kreeg gisteren van mijn sm te horen, dat ze gefeliciteerd werd met mijn zwangerschap..... knipper-knipper Leuk man op een dorp wonen. Heb maar verteld dat dat grote flauwekul is en we niet zwanger zijn. Toch ga ik gelijk denken of ze liegt of dat ze echt gefeliciteerd is. Of dat ze dat heeft gelogen om erachter te komen dat ik zwanger ben.