Besloten forum niet gecheckt? Zulke mensen verwijder ik meteen uit alles, hoef ik niet eens bij na te denken haha. Zoiets kan je ook doen twijfelen aan jezelf en je kind, dus gwn negeren.
Ik vergelijk eigenlijk zelf wel altijd...maar niet op zo'n negatieve manier. Steef zegt ook al dat het niet echt boeiend is omdat ze op de duur alles toch wel gaan doen! Wat ik me soms over op kan winden is het feit dat niets klopt bij Finn als ik in de boekjes kijk. Ik kan nu alle info over een baby van 11 maanden gaan lezen...maar bijna al die dingen deed ie vorige maand of eerder al. Dus op die manier vergelijk ik. Maar ik zeg nooit zoeits als wat je schoonzus doet...dat vind ik ook echt stom! Finn gooit net lekker heel mijn glas drinken over zich heen...leuk hoor! Morgen grote dag van zijn testen! Ik ben wel een beetje zenuwachtig!
gelukkig is het niet mn schoonzus, maar de vrouw van mn neef. Die twee zijn echt vreselijk irritant wat dat betreft!! Mn neef is net een wijf. Ooit een man horen vragen: geef je dan 2 borsten (borstvoeding) of 1? hahhahahaha Zulk soort vragen stelt hij!!!! Oh spannend morgen, heel veel succes!
heb net heel goedkoop (lees voor 0 euro + 0 euro verzendkosten) een wk shirtje besteld Als het lukt (was namelijk eigenlijk bij een bestelling, maar hij keurt nu alles goed en heb zelfs al een bevestigingsmail dat ik betaald heb.....) zal ik de site hier neerzetten. Jullie horen het
ik vind het ook niet kunnen, heb er dan ook niet op gereageerd. maar hij vraagt dus ook dingen over eten en slaapjes en weet ik het wat nog meer. Nou daar heb ik niek nog nooit druk over horen maken....... Het is gewoon net een wijf. Hij geeft ook allemaal ongevraagde adviezen.... Ach kan er wel een heel boek over gaan schrijven. Nu stop ik maar
@jolan, jammer was leuk geweest wie is er handig met fotos bewerken, uitnodigingen maken enz? en wil mij helpen?
had het ook al gevraagd hier wie me kon helpen, maar helaas nog niemand Dus als er iemand is, dan hoor ik het ook nog graag! (marloes )
@Sarah: Succes morgen @Jolan: heel irritant die mensen. Heb je nu boos opgehangen? @uitnodigingen: via internet leuke kaarten gemaakt. Ik was 20 euro kwijt voor 30 kaarten. Ben je ook kwijt aan foto-papier.
ilse, het was via msn. Ik heb gezegd ik een beetje moe word van dat eeuwige vergelijk en toen zei ze niets meer