ik heb 80 euro betaald voor 4 jurkjes inclusief verzendkosten. Verzendkosten waren denk ik 18 dollar. Voor het eerste jurkje betaal je het meeste verzendkosten, ik dacht 12 dollar en daarna 2 dollar per jurkje. Link: eBay Store - So Cute Children Clothing Store First Second Birthday Party: maar als je op ebay zoekt naar bonnie jean of rare editions (dat zijn de merken) dan vind je nog meer verkopers die ze verkopen. Ik had de jurkjes in een week binnen! Ik zal het laten weten als ik nog wat ga bestellen maar voorlopig nog even niet.
ja die vind ik ook het mooist! Er staat happy birthday op het embleempje dus die krijgt ze op haar verjaardag aan. Zal denk ik nog wel passen. Het is nu nog een klein beetje groot.
Oh, ik zie leuke dingen... Je zult wel met creditcard moeten betalen of niet... Heb ik niet en C. wil hem niet gebruiken, jammer
Sm, wow 7 tandje al! Lau, 8ste tand en een twijfelachtige kies jeetje zeg dat gaat snel! Tamtam, en als je iets zwaarder probeert iets van yoghurt ofzo? Rox, misschien is ze ff uit haar doen van het weekendje weg? Blijf het proberen anders. Deb, WAUW prachtige jurkjes *kwijl*.
roxanne je kan ook met paypal betalen. Moet je wel eerst je bankrekening activeren. Daarna wordt het gewoon van je bankrekening afgeschreven. marloes ik kreeg ze gewoon zo. Geen invoerrechten gna gna. Dat schijnt niet zo heel vaak voer te komen. Maar ja, je zal maar net pech hebben. Ik heb Emma naar opa en oma gebracht, die passen morgen om. En niet te geloven ze is helemaal niet meer snotterig en heeft geen koorts meer en is helemaal vrolijk. Heb ik weer
Deb mooie jurkjes hoor! Super!!! Hier ook het 8e tandje al in aankomst... en last dat ze ervan heeft.. Arme meid! Mijn ex is weer bij zinnen gekomen en heeft 1 laatste kans gekregen van mij. Hij heeft meegewerkt aan de allimentatieberekening en zegt zich aan mijn regels te houden. We zullen zien. Ik heb hem gewaarschuwd, 1 fout en het is afgelopen. Heb een juridisch adviseur gesproken en hij maakt uberhaupt al weinig kans op een omgangsregeling als het voor de rechter zou komen. Door zijn situatie.
hier nog een ebay winkel: eBay My World - 3-little-sisters en een nederlandse webshop, die is wel wat duurder: www.americandreamgirl.nl
Handige site's Deb, thnx! SM, ik hoop voor hem dat ie zich aan de afspraken houdt omwille van zijn dochter! Succes ermee... Zo en nu de kleine in bed doen.
Wauw wat leuk debby!!! Ik heb gisteren Eva's verjaardagsjurk besteld via american dreamgirl. Ging ik net kijken, heb ik gewoon de laatste!! Morgen komt hij binnen.