ilse: ja het is nu opgehouden, ben er voor naar de gynocoloog en al geweest. maar er is niets uitgekomen. Ben nu helemaal gestopt met alle anti conceptie want mijn gedragen alles wordt er ook niet positiever op moet ik zeggen werd er helemaal wanhopig van. heb nu doorverwijzing van de huisarts voor psygoloog, hij denkt dat ik depressief ben. maar wachtlijsten zijn ellelang. en op een of andere manier durf ik niet te bellen
Fijn dat het bloeden in ieder geval gestopt is, maar wat balen dat je verder nog alles behalve lekker in je vel zit. Waarom durf je niet te bellen?
natja: weet niet goed wat de reden is, vooral als ik hoor dat die wachtlijsten zo ellelang zijn wordt ik er nog deprieer van
@Jolan: Groot gelijk hoor. Zon opname en intense verzorging (en zorgen) die Lieke heeft gehad vergt nogal wat van je energie en kan misschien nog wel even na ebben. En dan zelf ook niet lekker. Bleh.. weg met die virussen @Joa: Misschien een goed besluit om te stoppen met die anticonceptie. Snap wel dat je baalt van die wachtlijst. Maaaaar hoe langer je wacht, des te NOG langer het duurt voor je aan de beurt bent. @Sr: Hoe gaat het nu met haar oogjes? Is de koorts nog gezakt?
Zo en nu is het lekker weekend! Morgen gaat manlief bootvissen en heb ik het rijk voor ons alleen. Heerlijk. Ik heb gisteren een moederstuur gekocht bij de halfords met 15% korting, scheelde toch 12 euro. Vanavond zet het mannetje alles over op het nieuwe stuur en kan ik er weer tegenaan. Heb ook gelijk een verlengd zadelpennetje meegenomen dus alles is dalijk op lengte Ilse afgesteld
Homealone kan soms idd heerlijk zijn. Mooi meegenomen die korting, want die sturen zijn nieuw 59.90 euro Welke fietsstoeltje heb je voor Eva?
dames wat zouden jullie doen, ik ben met jamy weze zwemmen vanmiddag van half 1 tot 3 uur meneer is helemaal total loss en ligt nu sinds half 4 te slapen! wat zouden jullie doen eruit halen en na het eten weer naar bed of laten slapen en gewoon zien dat hij wakker wordt, met nadeel dat hij dan ben ik bang dag en nacht ritme gaat omdraaien????
Hoi dames, Zou ik weer met jullie mee mogen praten? Er is de vorige keer nogal een toestand geweest in mijn leven, mijn waggelende relatie is een paar maanden geleden officieel beeindigd. Ik ben bij mijn moeder ingetrokken met Rebecca, daar vervolgens er ook weer uitgezet door haar vriend. Nu woon ik op een kamer met Rebecca, maar ik voel me er goed bij. Woon ook weer heerlijk in Apeldoorn. Heb inmiddels een hele lieve vriend weer. Conact met Rebecca haar vader houdt op bij het halen en brengen van haar. Ook betalen doet hij niet, dus dat geeft nog wel de nodige stress. Maar het feit dat ik bij hem weg ben en weer kan doen wat ik wil (zoals hier praten, wat van hem absoluut niet mocht) geeft mij al een enorm goed gevoel. Rebecca doet het erg goed! Inmiddels 6 tandjes, 7e onderweg, probeert te lopen, babbelt en heeft af en toe een woordje gezegd. Eet zo goed als met de pot mee, alleen nog pap sochtends. Heel af en toe savonds iets melk, maar dat wil ze meestal niet. Ze groeit goed en is een erg gezond, vrolijk en makkelijk meisje. Hoe gaat het met jullie? Liefs, Singlemommy22 en Rebecca
Joanita, ik zou hem wekken en eten geven. Of je kan hem laten slapen totdat ie zelf wakker wordt maar dan is de kans groot dat ie later gaat slapen vandaag. Sm22, welkom terug (tuurlijk mag je weer meedoen). En wat snel joh al de 7e tandje onderweg en al proberen te lopen, knap hoor! Fijn dat het nu beter met je gaat, hoop dat het alleen maar beter zal worden. En wat een knappe meid heb je, geniet ervan!
Tuuurlijk mag je weer meepraten! Jee, dat is niet niks wat je allemaal mee hebt gemaakt! Fijn dat je nu toch weer je plekje gevonden hebt samen met Rebecca. Wat een heerlijk meidje is het toch! Gaat super goed zo te lezen met Rebecca, een snelle meid.
Dank je! Nu gaat het ineens snel met de tandjes, met 4 maanden had ze de eerste 2 door. Nu de afgelopen 3 weken 4 tandjes door en 1 nog onderweg. Ze heeft nu boven de 2 zijtandjes en 1 voortand (2e onderweg) en onder de 2 voortandjes en 1 zijtand. Zo schattig! Ik ben nog even wat terug aan het lezen zodat ik ook een beetje weet wat er gaande is.
beetje laat.... Maar in zo'n geval wacht ik altijd tot max 18 uur en haal lieke er dan uit. Zij eet altijd tussen 17 en 18, dus geen probleem als ze dan ietsje later eet. Ze gaat om 19 uur in bad en 19.30 ligt ze er weer in.
tuurlijk mag je weer mee komen kletsen, gezellig. Fijn dat rebecca het zo goed doet. Je hebt een moeilijke tijd achter de rug zo te lezen. Hopelijk kan je snel weer je draai vinden.
Ik heb de bobike. Ik had ook een slaaprol, maar die past nu niet meer... balen, want kostte toch iets van 19 euro.
@Singlemommy: Leuk om weer wat van je te lezen. Je was destijds ineens weg. Zo te lezen gaat het met Rebecca super goed! Balen van de toestanden met je ex en je moeder/stiefvader.