Dank je Marloes! Noodweer gaat langs ons heen. We krijgen wel een paar uur regen zo te zien, maar dat akelige rode stukje waar een aantal van jullie dus mee te maken hadden gaat ons voorbij.
hahahaha, had je even moeten bellen! was een drankje drinken in de stad hadden jullie mooi hier kunnen tukken! we hebben nog wel een logeerkamer!
@Marloes, leuk naar de efteling hoop dat het mooi weer zal zijn! Bedoelt je kapster dat je beter niet kan knippen of wel, de baby's dan omdat je zei even geduld hebben? @Steph, leuke meubels zal vast mooi worden. En ik denk dat je een meisje hebt, slechts een gevoel! @Hier, de kleine heeft net gegeten en was zo moe dat ik haar op bed heb gelegd. Na een uurtje zal ze denk ik wel wakker worden, als ze uberhaupt wel slaapt want hoor haar jammeren van vermoeidheid.
jeetje sarah... vind t echt niet kunnen, zou ook tegen je stiefzussen/moeder zeggen dat je zus erg gekwetst zou zijn en dat het bedrag toch geen reden kan zijn om niet te gaan...kijk naar jezelf.. jullie hebben het nu ook niet breed, maar er is toch geen haar op je hoofd die er aan denkt om niet te gaan..tis je zus! en zeker als getuige zou ik het niet vinden kunnen, deb..hmm lastig.. je viert het een andere dag, dus ik snap dan wel een beetje dat hij niet vrij neemt (ik neem aan dat hij niet heel royaal in zn vrije dagen zit?) als hij er wel heel veel heeft zou ik het raar vinden, anders denk ik kun je het gewoon speciaal met zn drietjes maken als hij er wel is (s avonds of smiddags). M. neemt wel vrij, maar wij vieren het wel op de dag zelf..
HVJ, slaapt ze inmiddels? Hopelijk gunt ze je een rustige avond. Een meisje ja? We gaan het meemaken! Polletje starten?
Ik ga maar even de turk bellen... Hmmm satéschotel! En die komt dan net als Esmee op bed ligt. Kunnen wij in alle rust van onze vette hap genieten.
haha, dat zal het zijn, denk dat ik wel een traantje zal laten ja op haar verjaardag. Wij kunnen het de dag zelf niet vieren, wij hebben veel vrienden die ver wonen en die werken doordeweeks. Nou ja, ik zal het maar los laten dat reno vrij moet vragen, het is mar een datum he! OOOOH knappe finn! Hij ook al! Het is een virus! (Emma is alleen nog niet aangestoken ) Knappe Finn!
@Marloes...wat leuk zo de kamer!!!! Hebben ze nou nooit last van elkaar? Dat Sam waker wordt als Thom huilt ofzo? (lees het allemaal al ) Als er hier ooit nog 1tje bij komt is het ook of samen op de kamer...of we moeten onze gigantische slaapkamer weer naar twee veranderen. Of verhuizen Ik vind ze ook stom! Hahah! Zit me er echt over op te vreten joh! mn bloed kookt gewoon! Hahaha! Ik weet niet of ik dat had verteld hier...maar ik moest het trouwkaartje opsturen en dan gingen ze kijken wat ze konden doen. Ik heb donderdag het kaartje op de bus gedaan...dus hoop dat ik deze week wat hoor! Spannend hoor! Ik heb er echt wel zin in! Ik hoop zo dat ze een uitzondering maken en iets voor me kunnen regelen! Ik had een heel pleidooi gehouden over werkende moeders en moeders die zich willen blijven ontwikkelen e.d. en dat de regering dat altijd zo promoot e.d. Dus dat ze dat dan niet moeten tegenwerken! Hahaha! @Jo...ben blij dat je er ook zo over denkt...dacht al dat het aan mij lag! Hahaha! Mijn zus weet nog van helemaal niets...dus denk dat dat ook wel een domper wordt hoor...als ze ziet dat ze niet komen! Erg sneu allemaal! Ik zei al dat ik ook niet naar die van hun ga later! Hahahaha! (kinderachtig ben ik hoor!) kapper: Wij gaan volgende week....het kan echt niet meer nu! Meneer heeft een dikke mat in zn nek en vleugels boven zn oren. We wilden perse wachten tot net voor zn verjaardag...dus nu loopt ie nog een beetje voor gek! Hahaha! @Steph...owww die kamer is leuk! Vind die kast echt super! @Sue...mn moeder heeft nog een keer gemaild...en als ze daarna echt niet willen is het niet anders! Dan moeten ze zelf ook maar met de consequenties omgaan daarna! We kunnen ze moeilijk dwingen! Ik zou ook zelf niet eens willen dat er zoveel moeite gedaan moet worden! Het is graag of niet! Gelukkig komen haar schoonzussen wel. en haar/onze vriendinnen. Nou breekt mn klomp hoor! Het is hier superzonnig nu! Waait nog wel een beetje..maar verder heeeeeeeeerlijk! De hond ligt alleen nog bang boven op de slaapkamer...wat een held! Hahahaha!
ik zeg meid! @haar, hier ook de achterkant gewoon op 1 lengte laten knippen, zodat het wat netter eruit zag maar nog geen echt geknipt hoofdje want dat vind ik soort van "bye bye babytijd.." en dat kan mama psychisch nog niet aan!
ok, klinkt wel logisch eigelijk omdat het dan minder splijt... maar Emma's haar wordt mooi niet geknipt! Ik wil het zo laten!
voor mij ook niet... maar ik heb naast walibi gewoond en ben toen nooit geweest hihi... Maar als we toch gaan raden, ik denk een jongen! (Maar ik heb het altijd fout :S) Misschien kunnen we een polletje doen, wat iedereen denkt en wanneer je gaat bevallen ofzo!
nou als hij die donderdag vrij neemt moet hij het denk ik een andere dag inhalen of het gaat van zijn plusuren af. Maar maakt niet uit. Hij moet of om 12 uur of om 4 uur of om 6 uur beginnen. Dus ik hoop 6 uur of 4 uur want dan kunnen we nog naar artis.
lijstje voor steph (voor wij het leuk vindt copy/paste) hvj: meisje bloempje: meisje (en ik denk bevallen met 38 weken) debby: jongen
Ja ze slaapt, ze wordt straks zeker wakker voor bv (hoop het niet). Ja dat denk ik, maar goed voor mij een vraag en voor jou een weet hihi. Geniet van je vette hap!