tja wat denk ik, ik denk dat de gyn het het beste weet. succes bij de ha. fijn dat iui kan tijdens je bv!
waarom zijn bij de hema de goede witte rompers met lange mouw in de goede maat steeds uitverkocht..... wel 2 keer een pack rompers korte mouw gekocht van de aanbieding, 2 slaapzakken, 1 oranje jipjanneke shirt voor bram en 1 voor mij. nu nog een paar witte rompers met lange mouw
@Jolan, idd super nieuws. @Natja, jij ook bezig voor een 2e begrijp ik. Krijg jij ook fm's? @Steph, dank je. @Lau, welkom terug. @Mac, ja dat zei mijn gevoel ook al. @Rompers, bedoel je die stretch van Hema (hier ook altijd uitverkocht)? @Hier, terug van de ha heb een zalf gekregen omdat de pilletjes niet icm bv mogen.
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr iets vaker opslaan als je een album maakt.. een groot deel is in ene weg.... weer overnieuw doen
het oranje shirt heb ik ook voor lieke over de rompers twijfelde ik voor de maat.....Welke maat heb jij? En je kan ook altijd via de site bestellen en in de winkel laten bezorgen he, kost niets extra's.
Grappig, nog geen 5 minuten geleden bestelling geplaatst! Die shirtjes, de badcape, wat rompers en een slaapzak voor Esmee.
Daan moest door de CT scan.. ik ga nu even lekker met mijn meisje eten. Ik begin hem nu toch best wel te missen
Jolan, geen shirtje besteld. Ook niet naar gekeken. Ilse, dikke knuff voor jou. Zal ook zeker niet makkelijk zijn. Alles alleen doen, wetende dat je mannetje in het zh ligt.
Is er nog iets uitgekomen? Tot wanneer moet hij nu blijven? Ik begrijp idd wel dat je hem begint te missen knuf!
bij de hema, kun je die kopen! heb er ook eentje voor sasha, en ook een roze. zelf zou ik er een mouwloze romper onder doen met een bolero.
hoe gaat ie met niek jolan? wat zei het zh? oooo balen van je album mac! irritant he? daarom heb ik pas weer allemaal foto's gewoon laten printen en toen ouderwets geplakt.. met leuke handgeschreven zinnen.. hihihi vond ik ook wel weer is leuk! oooooo sasha mag bijna haar feestjurk aan! ook van bonnie jean en daar heb ik ook nog lakschoenen bijgekocht! hahahahahaha dat is mijn jeugdgtrauma, ik wilde perse lakschoenen maar dat mocht ik niet, dus nu trek ik ze sasha aan! hahahah (nu ze nog wil.. en niet kan praten..) morgenavond slingers enzo ophangen, vind ik ook helemaal speciaal, dat deden mijn ouders vroeger voor mij en nu doen wij het voor sasha.. en dan dat gezichtje als ze beneden komt... kan me er nu al op verheugen! fijn dat het zo leuk was natja! en lekker verwend zeg! oooo GO mandy GO mandy.. toen ik stopte had ik wel altijd een pakje in mn tas, juist om het idee als je niet "mag" of niet "kan" werkt dat bij mij averechts, dus ik had ze wel bij, maar ik "wilde" gewoon niet... en nu 4 jaar later is het nog steeds prima! dus je kunt het!!! Gewoon doen! Mac, ik zeg niks... zaad opsturen.. hmmm zou je wel een heeeel goede reden voor moeten hebben, vind persoonlijk dat je al blij mag zijn als je een kindje krijgt.. als je soms de verhalen hoort hoe lastig het gaat bij anderen.. ben er niet zo van denk ik.. lau, fijn dat je er weer bent! ga zo even foto's kijken op je hyves!! lekker uitgerust??