@ Jolan: Mooie uitnodiging @ Aaliyah: Gefeliciteerd met je nichtjes dochtertje leuke naam @ Mac: Jippie Brams3e tandje is door!! @ Slapen: Danian slaapt meestal 2 keer ander half uur en 's nachts 10 tot 12 uur dat wisselt heel erg. Als hij vroeg is slaapt hij daarna meestal nog wel een uurtje. Danian slaapt ook niet meer in de buggy in de auto wel als hij echt moe is. @ Debby: open haard vind ik ook zo mooi. Mooie bank. Alles gelijk aanpakken is ook leuk
Die bank is mooi idd!! Hahhaa dat kleed geweldig ooh als dat landelijk is..vind het mooi/leuk!!! Zou mijn smaak wel zijn
nee hoor is prima te doen! en als ik weg wil ga ik gewoon dan slaapt hij gewoon minder of ergens anders... dat is echt een dag als we thuis zijn heerlijk genieten nu er komt een tijd dat ze niet meer slapen overdag!
mac ik zou er ook van genieten hoor! Je jochie heeft het gewoon nodig... soms wilde ik dat emma zo veel sliep!
wil niet zeggen dat ik niks kan gaan doen, middag slaap kan ie overslaan of elders... gewoon makkelijk zijn, bram is ook heeeel makkelijk, kan ook echt met minder slaap hoor.
maar dat duurt nog heeeeeeeel lang. Sam is bijna 3 en slaapt nog steeds een uurtje of 2-3... alleen op het kdv niet
Kwam even snel bijlezen, maar jullie houden er weer van vanavond. Dan maar weer ee extra blaadje openen. Manlief is uit eten met het werk. Ik ben met m'n moeder de vierdaagse wezen inhalen. Ze is net pas weg, was gezellig! Net nog bezig geweest in huis, nu nog strijken en tas pakken en wij kunnen weg! @Marloes, jij hebt lekker uitgepakt met de verjaardag. @eten met verjaardag, wij vieren het van 13:30 tot 17:00 en doe ook niet veel bijzonders... zeg ik nu @Debby, wat hebben jullie een mooi huis! @oranje vlaggetjes, nope hier niet @Jolan, als je visite een vrolijke jarige jet willen dan moet je ze lekker laten liggen. Doe ik ook! @Sam, leuk dat je nichtje is bevallen! Minder dat ze zo'n zware bevalling heeft gehad. @slaapjes, overdag op het moment 1 slaapje van zo'n 2,5 uur en 's nachts 13 uur Zo de vloer is droog, ik ga weer wat doen.
pfff meiden, ik heb echt onwijs pijn in mijn elleboog. Ben vanmiddag van de trap afgedonderd met emma op mijn arm en om haar te beschermen greep ik haar vast waardoor mijn elleboog tegen de trap aankwam. Echt niet normaal hoeveel pijn die nu doet.
misschien haal ik dat morgen wel. Ja wel schrikken, was alweer de 2e keer... die trap van ons is echt gevaarlijk...
marloes hoe gaat het trouwens met jouw zwanger worden pogingen, las dat je niet goed geklust had maar heb je helemaal geen kans of weinig kans? En zijn jullie er echt heel actief mee bezig of rustig aan? Ik vind je kaartje namelijk echt super mooi (jaloers...)
we doen het rustig aan hoor... heb geen haast misschien 1 klein kansje deze ronde... op de dag van de eisprong 's avonds heel laat nog... maar toen was ei dus al gesprongen. dus als dat raak is, dan is het weer een jongen en dit is pas ronde 1...