ik vind het behoorlijk veel ik geloof dat wij voor dat geld er 80 hadden.. maar dat wet ik niet zeker meer. zal het eens na kijken
Vroeger was ik daar ook wel dol op maar nu niet meer heel raar... Mijn pizza was echt lekker..Hoe waren je mini-pizzas's? @mama hhahah ja ik weet het weer maar ik denk niet dat mijn verzekering ook dit nog vergoed aangezien ze al mijn kraamzorg en zh bevalling volledig vergoeden....
Ohja heb vette koppijn want ventje en ik waren beetje aan het stoeien en toen stootte ik dus keihard mijn hoofd tegen de deurpost in de douche...En er zat ook gewoon gelijk een bult op mn hoofd. Omdat vriendlief zich erg schuldig voelde heeft ie ferreo roge gehaald (hoe schrijf je dat ookalweer). @Kuide als ik vragen heb hoor je het zeker! Best handig dat je kraamverzorgster bent geweest. Trouwens snap best dat je baalt dat je in het zh moet bevallen. Als wij een groter huis hadden had ik miss ook liever thuis bevallen, maar die vlieger gaat hier helaas niet op.
hoi meiden, paar dagen hier niet geweest. Zit een beetje in een dip.... Ik ga even kijken of ik puf heb om bij te lezen
zitten er 4 pootjes onder? of onder elk los deel 4, dus 8? denk dat het met 4 moeilijk wordt, dan zit je beetje met het midden! Maar met 8 is het geen probleem. Ik zit zelf met 4, en dan een probleem in het midden.. Ik heb daarom 2 andere losse matrassen voor straks.. die leg ik op mijn bed, dan is het ook hoog genoeg! (das misschien ook een ideetje..) als ik het mij goed herrinner moet het bed op min 70 cm hoogte zijn, dus incl matras waar jij op ligt. t wil nog wel is verschillen per kraamzorg en vk.. sommige vinden 65-70 ook goed.. andere willen min 70 max 80. even meten ook dus!
@ aaliyah: ja lekker... maar heb nog trek .. zal zo nog wel iets nemen haha.. balen van je hoofd, hoop dat het snel wegtrekt voor je.
laura: Lief van je dat je onze vragen wilt beantwoorden over kraamzorg Ik had eigenlijk precies dezelfde vraag als mvb. Ik ga maar eens opmeten hoe hoog ons bed eigenlijk is. Want hebben ook een boxspring (2x 90x220) en dan 1 grote/dikke 2 persoonsmatras. Ik ga meteen ff meten
Thanks voor je antwoord! Lief dat je dat wilt doen! Er zitten 4 pootjes onder elke boxspring, dus heb dan ook een probleem in het midden... En hij is 56 cm van de grond tot bovenkant matras. Dus, kan ik denk ik het beste net als jij een extra matras eronder leggen ofzo, probleem opgelost! Gelukkig hebben wij ieder een aparte matras, gaat een stuk makkelijker Nogmaals bedankt! Wel jammer trouwens dat je niet hier in de buurt woont, in het ziekenhuis waar ik ben bevallen hebben ze nu hele mooie kraamsuites gemaakt waar je je helemaal "thuis" kunt voelen, en er zit alles op en aan zeg maar. Wie weet hebben ze bij jou in de buurt ook zoiets? Kun je eens informeren misschien, lijkt me wel leuk voor je
zo wil ik het ook... een extra matras erop... vorige keer had ik het niet verhoogd, was een maand voor de bevalling door mijn rug gegaan.. en zo laag ging een stuk beter. kaartjes, ik vind die van jullie ook duur... ons kaartje was 1,19 per stuk incl envelop... drukkosten vielen ook alles mee... geloof dat wij voor nog geen 150 euro 100 kaartjes hadden. Ons kaartje woog wel zwaarder dan een normaal kaartje, dus er moest 88 cent op ipv 44 cent aan postzegels...
En jij hebt morgen de magische grens bereikt! Jouw mannetje is vanaf morgen officieel levensvatbaar Wauw! Lijkt me een heeeeeel veilig idee!
Allebei niks in de gaten Nou gefeliciteerd hoor! Marloes: Zo gaat het toch in een keer snel he Smiley: Graag gedaan hoor
Hoi meiden, Kwam alleen even een beetje bijlezen en ben blij te horen dat ik niet de enige ben met veel trek! hahaha Hebben jullie trouwens ook dat je wat minder kan eten? Voor wie het leuk vindt.. M'n site vanmiddag aangepast met wat nieuwe foto's. Vanmorgen twee stoere buikbanden binnengekregen Jeetje, Marloes alweer 28 weken! Wat gaat de tijd snel!
pixie: Mooi behang zeg! Mac: Wat ben jij streng voor je hond, geen eten.. Veel plezier vanavond bij de film en met je mannetje natuurlijk Aaliyah: Pijnbestrijding heb ik eerlijk gezegd ook nog niet zo aan gedacht.. nu heb je me aan het denken gezet. Lijkt me wel prettiger om dit van tevoren besproken te hebben ja... Ben benieuwd naar je schilderij, wel foto laten zien he! Gabester: Mooie foto hoor! Rianne: mooie duidelijke 4d foto's! Ennuh, eet ze haha Simoon: beetje een domme vraag misschien, maar als je thuis bevalt kun je dan ook pijn bestrijding krijgen? Geen ruggeprik denk ik he... Fijn dat je suikerwaardes goed zijn, weer een zorg minder! Anna: Alles goed bij de vk, mooi zo! Kuide: balen voor je dat je in het zh moet bevallen... zeker omdat je al zoveel thuisbevallingen hebt mogen zien.
@mac fijn dat jij wel gezegend bent met fijne schoonouders, wel minder voor je man haha. @rianne mooie echofoto's hoor! @mama1987 haha het @ zat er toch op maar op een hele andere plek.
@mac haha hele fijne avond/nacht! @aaliyah ik heb bij mijn eerste bevalling geen pijnstilling gehad en nu zal ik dat weer niet doen. er gaat zoveel adrenaline door je lijf dat je jezelf al pijn stilling geeft zeg maar. maar als jij het graag wilt hebben moeten ze dat geven toch?