nou ik heb ook een super bevalling gehad bij noa! 10 uur in totaal en een kwartiertje persen geen knip gehad en maar 1 hechtingkje. ik hoop weer zo'n bevalling te hebben.
meiden de rest lees ik vanavond bij, ga nu mijn dochter ophalen bij mijn moeder. ben op pagina 1477 haha gehugensteuntje voor mezelf!
@Buddy hhahaha ja ik vind het best hoor Moet je nog veel opruimen dan? Ik ga maar even een was ophangen doe ik ook nog es wat nuttigs. Kom er trouwens net achter dat mn ma mn portomonnaie nog heeft.. Had m gisteren even snel in haar tas gedaan en nu zit ie daar dus nog in gelukkig zie ik haar morgen weer!
Inger: leuke tas! en mooi buikje, lekker showen Rianne... ik moet bij de combi van jouw naam en werk meteen al een broodjes durum denken en the sushi lounge in den bosch is lekker! Ben er een paar keer geweest...mmmmmmmmmm mac; lekker dagje gehad? sanne: al een rok gevonden? Mooie foto's Heide! Echt heel duidelijk wipstoel... hier dus al 19 maanden in gebruik hoor. Gabester; veel beterschap voor je kleine meid zo, hier lekker weekend, lekker zonnetje...
@Heide...wat een mooie foto's zeg! Ik vind die met dat handje zo gaaf om te zien! @Mandy...had ook wel 6e zintuig willen kijken...maar helaas was er Ajax op tv...en dat is natuuuuuuurlijk belangrijker @Meris...hier wordt ie steeds platter (mn navel heh)...merk nu echt het verschil al met eerst! @Anna (en de rest natuurlijk) vandaag gaat het wel....maar ik merk echt dat als ik iets actiefs doe (of actiever dan normaal) dat het gelijk begint...niet zo heftig als gisteren...maar wel een beetje....dus ik lig nu weer even in mn bedje...ga zo hier boven een klein beetje opruimen en dan vind ik het weer genoeg... Echt rot...ik liep vandeweek nog overal te verkondigen dat ik nergens last van heb en nu voel ik me gelijk zo'n aansteller! Vreselijk hoor... Dus nu maar even lekker liggen (terwijl ik kan horen dat ze beneden keihard aan het werken zijn ) heb trouwen het idee dat het dragen van kleren (of meer broeken) ook niet echt meewerkt...ben blij als ik mn broek uitkan doen en lekker in mn nakie in bed lig
@huisdieren, Ik heb zelf 2 katten en een hond. Met mijn beestjes gaat het gelukkig prima! zijn nu juist rustiger dan ooit, en heel lief tegen kids. Lijkt me heel moeilijk als je kat zo doet, maar hij was 1,5 he? das nog in zijn/haar pubertijd..
[quote="Sarah84]heb trouwen het idee dat het dragen van kleren (of meer broeken) ook niet echt meewerkt...ben blij als ik mn broek uitkan doen en lekker in mn nakie in bed lig [/quote] Dat heb ik vooral s avonds met mn bh die doe ik ook altijd uit omdat ik echt het gevoel heb dat ie klemt en het liefst zit ik s avonds op de bank met alleen mn hipster aan of een joggingbroek.
Ik was even in slaap gevallen op de bank. Heb toch 40 min. geslapen, heerlijk. @ Vinnies: Oh dat wist ik niet. Ik lees het namelijk overal op internet. @ Gaby: Beterschap met je kleine meid! @ Mandy; Ja raar he .. nah het is nu opgelost gelukkig @ Mam85: Oeeh patat! Wat heb ik daar zin in, lekker een frietje speciaal! Heb gelijk honger nu @ Marloes: Hihi ja erg he.. was ook al voor mijn zwangerschap hoor. Maar nu maak ik er natuurlijk nog meer gebruik van! Oh ja had er al goede dingen over gehoord, ik ben benieuwd morgen. Fijn weekend. @ Saray: Je bent geen aansteller hoor! Er gebeurd heel wat in je lijf en je moet gewoon lekker rust nemen. En lekker die broek uitdoen joh Ga je toch in je badjas lopen haha. Nou ik ga maar even stofzuigen, ik heb namelijk honger gekregen en het duurt nog wel even voor ik ga koken!
@buddy valt wel mee hoor, alleen onze zolder moet een keer een grote beurt hebben maar ach dat komt wel, beneden en boven is het netjes en schoon dat hou ik wel bij. @mam85 lekker he patat! Hoop dat je zoontje nog even in slaap valt! @Sarah84 ik heb ook het liefste me broek uit. Rest niet want dan heb ik het weer koud.
Bij mij zitten die zwangerschapsbroeken heel raar. Net boven mijn kont gaat ie blubberen, ziet er niet uit
nathalie, ik heb dat ook, ik heb met spijkerbroeken heel het elastiek vastgezet met luierspelden hihi.
zal er ook leuk uit zien! Ik heb het elastiek in de broek ook aardig strak zitten, misschien dat het daarom zo vaag zit.
Nou meiden ik ga lekker richting huis, even naar de ah en dan op de bank hangen Fijne avond allemaal! xx
jij ook een fijne avond nathalie. Ik ga er ook vandoor ff boodschappen doen en patatjes halen! En dan morgen echo! Jippi, kom hier na de echo wel ff melden hoe het was. Groetjes
meiden. ik kom even verslag doen van groei echo. bij de 20 weken echo was de buikomtrek al onder gemiddeld maar niks om zorgen over te maken. de rest was boven gemiddeld. nu bij groei echo was de buik nog steed onder gemiddeld maar ook het hoofdje.wat dit te betekenen heeft weet ik niet. echoscopist zei wel niks om zorgen over te maken omdat het wel nog in de toegelaten curve zit. wel moet vk beslissen of we over 4 weken nog een echo moeten laten maken om weer te controleren. Ik maak mij niet druk om, maar pixman wel een beetje. hij vind het naar dat nu het hoofdje ook onder gemiddeld zat. ik heb hem geprobeerd uit te leggen dat alles moet een beetje in verhouding met elkaar gaan ..dus dat ik het niet gek vond dat hoofd nu ook onder gemiddeld zit. ondanks dat echoscopist zei dat hoofdje idd niet het zorgelijke zou zijn maar het buikje, is pixman toch nog op het hoofdje gericht. nmi onnodige zorgen, maar ik kan misschien beetje niaeve zijn in mijn denken dan... ik wacht liever af wat vk zegt. het geschatte gewicht vond ik wel mooi. 1140gram. ik heb gister avond in bed wel traantje gelaten omdat ik het natuurlijk fijner had gevonden te horen dat ze goed gemiddeld was, maar ook omdat pixman beetje daarmee zit, en dat doet mij dan ook wel wat. *einde ego bericht*
pixie: een kleine meid in je buik.. maar kleine meisjes worden ook groot kan me wel voorstellen dat je wat zorgen maakt en pixman natuurlijk ook.. dikke knuffel voor jullie. wie weet heeft ze straks ineens een flinke groeispurt.. en is dat ook goed te zien op de echo van de volgende keer. .......... ik begin nu toch beetje nerveus te worden voor de (pret)echo van morgen..de vorige keer rond deze tijd met een pret echo kwamen we er achter dat ons zoontje met een schisis/hazenlipje geboren zal worden.. ook al is dit wel een beetje uitgesloten door de 20 weken echo in het zh. ben gewoon weer nerveus.. zo bang dat er weer iets niet ''goed 'is..ect.. ach iedereen zal er wel zo bij na denken op als je een echo hebt. ook ben ik nerveus omdat ik zo hoop dat de kleine gewoon goed ligt voor mooie plaatjes. en niet weer weggedoken in me buikwand ect..
kan het begrijpen mam85! Ik mag volgende week donderdag voor een pret echo en begin me nu ook wel zorgen te maken of alles wel goed zal zijn! Maar t komt vast goed morgen!
MvB: Zo te horen heb je hard gewerkt, fijn gevoel als er weer vanalles klaar is he! Yvetje: Met 38 weken nog getuige , wel kei leuk! Snap dat je er heel graag bij wil zijn.. Anna: Nou da's nog eens mazzel met shoppen Kuide: mooie foto's!