Hallo! Jeetje Natja wat een verhaal zeg! Minnie, mooie buik! Guusje, onder de 100! Marloes zit al bijna op de 30 weken! geweldig! En toen zag ik een mooie samenvatting van MvB MvB, balen van je VK zeg! Rianne, gave ketting! Lekker kleurrijk! Over prikjes, ik moet de volgende keer ook een prikje hebben. En volgens mij is je vinger niet zo fijn Kilo's, ik zit nu op 9. Maar heb gisteren tijdens een etentje ook echt mijn best gedaan. Dacht dat mijn buik ging knappen hahaha Marb, stagiaire had zicht verslapen en het konijn moest om half 9 bij LG zijn. Ze is vandaag weer voor halve dagen begonnen. Volgens mij ben ik nu weer aardig bij. Als ik mensen vergeten SORRY! Ik had vanmorgen om 11 uur ronde 3 van de pret echo We hebben nu wel iets meer gezien, maar dat ik echt super blij ben is niet het geval
@Smiley: Jeetje meid.. wat een avontuur.. goede beslissing hoor.. goed doordacht! Weet niet of ik zelf zo nadenkend zou kunnen blijven. Probeer het beste van je bedrust te maken maar neem het vooral! @Alien: wat lief dat je hier zo nu en dan nog eens langskomt om te vertellen hoe het met je gaat. mooie site hebben jullie gemaakt voor jullie prinsesje.. wat een prachtige meid is ze toch. @Natja: wat een verhaal joh. knap ook hoe je er mee omgaat. is vast niet altijd makkelijk geweest. Petje af! @Aaliyah: mooie kaartjes hebben ze daar zeg! Echt leuk. maar inderdaad wel een beetje aan de prijzige kant.. ook al heb je niet zo veel aan mijn mening want ik vind dingen al snel te duur. Ons mannetje is trouwens ook de ene dag veel beter te voelen als de andere dag. laatst lag ie een hele dag te draaien en te doen ... en vandaag voel ik alleen zo nu en dan een schopje. @MvB: Inderdaad al een tijdje niets gehoord van Lautje.. en ik dacht hoe zou het nu met Debke gaan? Ze was toch bang dat ze zwangerschapsvergiftiging had? Debsje trouwens ook al een tijdje niet gezien.. @Marloes: wow alweer 30 weken.. kan niet wachten tot ik zo ver ben hahaha. moet ik trouwens niet te hard zeggen want de tijd vliegt al weer zo snel voorbij! @Me: Yippie vandaag ben ik alweer 28 weken.. en net vandaag laat ie zich niet zo druk voelen. Lig trouwens lekker in bed te genieten van mijn rust. ben eerder naar huis gegaan van mijn werk. Eigenlijk elke dag overgewerkt afgelopen week.. vond dat ik nu wel wat rust had verdiend. Moet trouwens nog maar 6 weken tot mijn verlof! Zo'n heerlijk vooruitzicht!
@Marjanne: He balen zo'n dipdag.. Zomaar? wel een goed excuus om je mannen even goed aan te kruipen en om je even heerlijk te goed te gaan aan ijs. @ Rianne: Hoe gaat het thuis? is de rust weer een beetje wedergekeerd? En je mannetje was weer veilig thuis las ik.. wat een gedoe altijd die voetbalrellen.. hoorde gisteren op het nieuws dat er meerdere wapens waren gevonden bij de supporters van Marseille ofzo? vaag hoor.. Het is toch gewoon voetbal? een spel? en dan met wapens daar naartoe.. vraag me af wat voor plannen je dan hebt. @Mvb: Grrr getsie wat een slechte timing zeg! net nu stopt ze er mee.. wel sneu ook voor d'r trouwens dat ze ongewild moet stoppen. maar wat de andere meiden ook zeggen. volg je eigen gevoel en ga niet te veel rekening houden met anderen. Als jij de stiefmoeder van je mannetje er graag bij wil. dan wil je dat punt uit. jammer voor je (andere) schoonmoeder.
ik klik vaak op de eerste pagina van dit topic, toen heb ik de allereerste juni mama to be gefeliciteerd, klik dan op mijn berichten en dan kom ik vanzelf bij mijn laatste berichtje
Oh gelukkig, dan zal alles wel in orde zijn. En hopelijk geldt datzelfde dan ook voor Debsje1977 etc... Basmalah: Ja tis inderdaad sneu voor haar. Maar ze weet ook wel dat het de beste keuze voor haar is, en ze heeft ook al genoeg andere leuke dingen gepland staan om het gat op te vangen zeg maar. Dus dat komt wel goed. Over mijn dipje: Heb net met mannetje een goed gesprek over de bevalling en alles wat daarbij komt kijken gehad, en we hebben samen besloten dat we het lekker met zijn tweetjes doen, in het ziekenhuis, en Britt wordt dan opgevangen door mijn schoonvader en zijn vrouw. Mannetje kan namelijk het idee niet verdragen dat ik thuis in bed beval met al dat bloed enzo, en dat hij dan in datzelfde bed moet gaan slapen En ach, bij ons in het ziekenhuis hebben ze tegenwoordig prachtige bevalkamers waar je helemaal je eigen ding kunt doen dus dat komt helemaal goed. Tis onze beslissing en we staan er allebei 100% achter, dus de rust is hier weer een beetje wedergekeerd
Nathalie: Balen zeg dat je niet helemaal tevreden bent met jullie 3d echo, lag ie weer niet goed dan? Basmalah: Groot gelijk! Even lekker niks nu! Ben net terug van mijn werk en heb met mijn LG afgesproken dat ik vanaf volgende week af en toe een paar uurtjes therapeutisch kom om administratief werk te doen. Wilde ik zelf graag, helemaal thuis zitten kan ik toch niet zo goed en dan kan ik mooi wat bewonerszaken afhandelen en overdragen.. Waarschijnlijk ga ik dan 3 keer 2 uur werken. Vind het wel allemaal effe wennen zeg, mag helemaal zelf bepalen wat ik wil en kan en wat niet.
@ MvB, dat is een mooie oplossing! Gelukkig dat je er helemaal achter staat @ Ketting, mooi! of zoals mijn zoon zegt maai! wil ik ook! @ zwangerschapskilo's, bij mijn vorige zw.sch. was ik eerst 10 kilo afgevallen voordat ik zwanger was. We gingen trouwen toen was ik meteen zwanger en ben 22 kilo aangekomen. Na mijn zwangerschap is er 10 kilo blijven plakken. Ondanks de borstvoeding, hierdoor is er helemaal niks afgegaan Nu was ik vanmorgen voor het eerst mijn startgewicht van deze zwangerschap. Ben eerst 4,5 kilo afgevallen, en dat zit er nu weer bij of is het meer Probeer me er geen zorgen om te maken, maar misschien moet ik dan ook niet zomaar ijsjes gaan eten Alhoewel.... zomaar.... nee had een hele goede reden! En weten jullie.... het heeft geholpen! Maar misschien komt dat ook omdat ik allemaal spontane kusje kreeg van Ted
@ Demi. tjee da's een goeie tip! Meestal feliciteer ik maar iemand die net zwanger geworden is, bekijk daarna mijn bericht en klik op mijn laatste bericht bij de juni-mama's. Dacht dat dat wel slim was, maar nu ik jouw goede tip lees, betwijfel ik dat... ehm....
' dus nu moet ik de thuisvbevalling weer veranderen in een ziekenhuisbevalling... oooh zwangere vrouwen
Ja echt wel, het was toch zo dat voor we dit hadden uitgepraat, dat de bevalling een beetje een soort zwart gat voor me was. Nergens zekerheid over zeg maar. En nu, na dit gesprek, is het gewoon duidelijk allemaal. Sowieso een ziekenhuisbevalling, of het nou medisch is of niet, en lekker knus met zijn tweetjes, geen zorgen over Britt, heerlijk. Dus ik ben weer wat blijer Hopelijk is dat voor iedereen hier al zo duidelijk, dat brengt echt een hoop rust in je bol. Marjanne: gelukkig wel ja! Heerlijk gevoel En wat heb je een heerlijk zoontje als ik het zo hoor Wat voor heerlijk ijsje heb je gehad?
wel goed trouwens dat jullie er samen uit zijn... @ ketting, ze zijn leuk he. In het echt trouwens ook hoor... Vooral ook handig tijdens het verschonen... Dushi, leuk merk... wij hebben er ook een beestje van met een nachtlampje.
O en om jullie helemaal op de hoogte te houden... De mannen zijn wéér bezig in de tuin ik zie jullie denken; hoe groot is die tuin? Nou niet zo groot, het is maar een paar uurtjes per keer. ( :-$ ssssst en ze werken niet zo door sssst niet zeggen hoor!)
Euh.. Sorry! Hihi Hahaha schiet er zomaar van in de slappe lach Misschien uurloon aan je gaan betalen?
Majanne: een ijsje op z'n tijd moet kunnen toch? Alles met mate en lekker genieten! Nou ik ben er weer vandoor, gaan lekker eten bij vrienden! Fijne avond en Tot Morgen!