@Mac: Leuk, shoppen! @Aaliyah: Wat erg voor je collegas @Kuide..: Goed hoor, wat je tegen de vader hebt gezegd! En fijn dat het gesprek met de arbo arts zo goed ding Meeting: Als het niet te ver weg is wil ik ook wel komen @Rianne: Geen idee, ik heb het vandaag ook al een paar keer gehad. Maar ik zit de hele dag op kantoor, dus geen idee waar het van kan zijn. @Nathalie: Lekker met spekjes eronder door en een rookworst erbij, hmm! @Mandy: Fijn dat alles goed was bij de gyn! Oké dankje, dan ga ik ook zon goedkope zoeken! @Bab: Fijn dat bij jou ook alles goed was
Ik hoef vanavond ook niet te koken, eet bij mijn ouders rode kool en hachee. Anders moet ik alleen eten, mannetje is weer overwerken. En dan gaan we om 20.30u gezellig met z'n 4tjes, ofja 4,5 naar de 3d echo!
Babs en Mandy, fijn dat alles goed is! Krijgt iedereen die groei echo? Ik heb mijn VK er nog niet over gehoord.
Hey meisjes Bijlezen gaat nu even niet lukken. Mannetje heeft de laptop nodig. Hier gaat alles z'n gangetje Net een wiegje bij mijn vriendinnetje opgehaald! Misschien toch maar eens met de kamer beginnen... Tot later! knuf
Mandy: Oh gelukkig was alles goed met de baby ! Bab: Bij jou ook alles goed, gelukkig maar. ja het weer is echt zo vies! Heb gewoon geen zin om de hond uit te laten Mama87: Oh lekker hoor. Dat eet je altijd als je bij je ouders eet he? Ik eet ook rode kool met aardappelpurree en een lamsbiefstukje.Maar hachee is lekkerder! Nathalie; Ik heb volgende week wel een echo geloof ik. De 30 weken echo. Is bij iedere vk verschillend denk ik Zo, net even de zolder wat opgeruimd en wat dingen op de foto gezet voor op marktplaats die ik niet meer gebruik. Nesteldrang ..
ja echt !Niet normaal hoeveel we daar al verkocht hebben! zo zonde om dingen weg te gooien Ik ben naar mijn zus , fijne middag allemaal
hi meisjes, basmalah gefeliciteerd! Dames met afspraken, succes en veel plezier! mama1987, veel plezier vanavond! mandy1 & Bab28, fijn dat alles goed is! meeting, Als het niet te ver weg is wil ik ook xx Inger
Mandy: fijn dat alles goed is gegaan bij de vk. Dat lucht weer op! Aaliyah: Schiedam ligt naast Rotterdam Bab28: fijn dat alles goed was. Mama1987: spannend hoor!1 Alvast veel plezier vanavond Rianne: lekker aan het opruimen dus. Ik heb ook zoveel zooi (oftewel kleding) die ik niet meer draag en totaal niet meer weet wat ik ermee moet.
@Rianne: Ja, klopt! Ik krijg zelf nooit zo'n lekkere hachee gemaakt als mijn moeder, dus probeer het niet eens meer en ga gewoon lekker daar eten .
@Bab en Mandy fijn dat het goed was bij de gyn! @Mama87 veel plezier alvast he vanavond. @Smiley oh R'dam is niet zo ver hier vandaan ging ik vroeger altijd stadten Groeiecho wanneer krijg je dat dan? Ik ben namelijk ook bang dat mijn kindje straks erg groot is aangezien mijn vriend een 9ponder was... Zo net film gekeken was erg mooie film, The secret life of bees. Wel een beetje een huilfilm ook, maar goed was toch alleen dus kon me lekker laten gaan hahah. Hier is het weer nog steeds bagger..bleegh word er altijd zo depri van.
@Aaliyah: Dankje! Groeiecho is hier rond de 30-32 weken geloof ik. Ik ben ook 'bang' voor een groot kind. Ik was 8,5 pond en mijn vriend bijna 10. Achja, als het maar gezond is!
lekker depri weer he aaliyah! het voordeel vind ik dat de mannen op de bouw hier achter gestopt zijn met werken, het is vast te koud voor ze (aanstelllers). Heb weer tot 2 uur gepit vandaag. Blijkbaar heb ik het nodig. Ik vind het wel heel vervelend dat sommigen van jullie zo slecht kunnen slapen! Heb ik ook een tijdje gehad maar nu is het weer voorbij, slaap nu met een kussen tussen m'n benen (erg elegant), en ik droom ook niet zoveel meer. Dus ik hoop dat het bij jullie ook weer wat beter gaat. Zeg ik heb even een vraagje over verven: ik heb namelijk besloten dat ik de kast in de babykamer toch wil verven (eerst had ik dat helemaal niet maar nu MOET het opeens). Mag ik dat gewoon zelf doen? Zo ik ga eens even op internet wat verder babyuitzet dingetjes kopen, was van plan om naar het winkelcentrum te gaan maar daar ga ik dus niet aan beginnen met dit rotweer!
Ja dat is wel zo maar ik ben nogal bang dat het miss niet gaat passen ofzo....Ik weet mijn eigen geboortegewicht helaas niet, maar hoop maar dat de kleine wat dat betreft op mij lijkt. Maar het is niet standaard toch zo een groeiecho? Want ik heb mijn vk er niet overgehoord namelijk.
@mandy fijn dat alles goed was... @rianne idd misschien teken dat je rustiger aan moet doen @aaliyah: welke film heb je gekeken? @babs fijn dat alles oke is!
zegt niks over de bevalling he! ik heb al zoveel verhalen van moeilijke bevallingen van kleine kindjes gehoord, en 10 ponders die er bij wijze van spreken uit zijn gevallen, dus daar hou ik me aan vast
@Snieke ja volgens mij mag je wel zelf verven maar dan niet met gewone verf alleen op waterbasis ofzo...Of je moet heel goed luchten en niet te lang in die verlucht zitten.