marb: Je was er vroeg bij dus. Van alles 3x? euhh verwacht je soms een drieling? hihihi Nou die kleine is idd een aandachtzoeker, echt bang dat ze die te weinig krijgt. Tja meisjes he
@ pijntjes rond "doos" en lies Dit zijn waarschijnlijk de banden die aan het oprekken zijn Bij mijn vorige heb ik het ook gehad en dat is wat de vk mij als antwoord gaf. Nu weer lichtjes en het voelt idd als spierpijn hihi misschien wel te veel "je weet wellen" Plezier en succes ermee! Liefs een meelezer
ghehe, ja nogal! Mja, dat is t probleem met dingen krijgen van mensen. Je kunt het niet uitkiezen. En blijkbaar geven ze allemaal luiertassen en luieremmers, hahaha! Als iemand nou een babyfoon over had... O Heb trouwens eindelijk meer info over m'n neefje die geboren is: hij heet Luca Peter (mijn overleden oom, zijn opa dus, heette Peter). Vind het wel een mooie naam, hoewel ik Luca toch ook een meisjesnaam vind... Vind wel dat ze het goed gedaan hebben, want ze wilden een naam die zowel in t Engels als in het Nederlands goed uit te spreken is (ze wonen dus in Australie, maar m'n neef komt uit Nederland) en dat is vaak nog best lastig. Hij is wel met een keizersnee geboren, maar ja... Niet verwonderlijk met een baby van 11 pond
We hebben dit weekend geconcludeerd dat dat niet meer zo goed gaat. Buik zit in de weg, waardoor je vreemde standjes krijgt hahahaha
Haha... dat gaat hier nog prima hoor.. O Hij bovenop moeten we niet meer proberen, maar op je zij ofzo gaat toch nog makkelijk?
Hm. Nou ja, wij hebben juist geconstateerd dat er nog zat standjes zijn die wél kunnen... Maar goed, als het niet meer fijn voelt moet je t natuurlijk gewoon niet meer doen. (en nu hou ik op met me bemoeien met zaken de te prive zijn )
hahaha de onderwerpen worden wel steeds vreemder hier Als ik naar buiten kijk word ik gewoon helemaal vrolijk! Vrijdag willen ze 19 graden!
Daarom... Dacht dat het tijd werd om m'n mond te houden O Enneh... vrijdag kan me niet schelen. Ik wil zaterdag mooi weer!
Goeiemorgen dames, ja heb speciaal voor jullie het mooie weer meegenomen! hihi! Vandaag naar de verloskundige om 2 uur ben beneiuwd hoeveel ik op hun weegschaal ben aangekomen! Verder ben ik misselijk vandaag bah! @mandy1 balen dat het niet zo lekker gaat met je. Hoop dat het nu beter gaat. Is er niet is wat je heel erg ontspant en dus kan helpen tegen de harde buiken? Sterkte meis! @Rianne1984 wel heel leuk initiatief van je om een meeting bij je thuis te doen, ik lees dan wel wanneer het is. @Minnie22 ik vind hemeltjes ook heel lief staan! Knap dat je het zelf gemaakt heb, ik ben helaas niet zo handig. @Inge wat lekker dat de babykamer bijna af is en wat leuk dat je baby onder hetzelfde hemeltje als jou gaat slapen! @debke83 mooie buik! Ik ben in jamaica geweest. Montego bay. @Sunshine09 wat balen dat je zo slecht slaapt! Ik heb nog geen gesprek gehad met kraamzorg. @smiley lekker geshopt dus! Nog gefeliciteerd met je schoonmoeder! @marb jij blijft ook maar bezig he hihi, ik kan me voorstellen dat rusten moeilijk is nu. Wel lekker dat het bedje en de commode in elkaar staan. Is dat ook maar weer klaar. Soms is het wel balen ja dat die kleine zo hard schopt vooral als het tegen mijn blaas is maar het voelt vaak ook heel fijn dat hij/zij zo aanwezig is! @Aaliyah86 balen dat je zo slecht slaapt. Balen van de box gelukkig is je wrapper wel leuk! Kan je de box niet verven ofzo? @jolan25 ja ik voel me ook altijd helemaal gammel als ik keelpijn heb! @Basmalah wat rot dat je zo vaak naar de vk moet, maar ook fijn dat ze je goed in de gaten houden. Wel vervelend dat je de kleine niet altijd voelt, jij hebt vast gewoon een lekker relaxed rustig kindje. Maar snap dat je je zorgen maakt, hoop dat je snel de echo krijgt en dat je dan weer gerust gesteld bent! @Marjanne nog gefeliciteerd met je 28 weken! @mac veel plezier met de pretecho! @girafje ja de tijd gaat snel he, nog 7 weekjes klinkt inderdaad kort! @Nathalie3004 balen dat het niet meezit op het werk vandaag. Moet je stagaire maar extra hard werken vanmiddag! Belachelijk dat ze van je verwachten dat je 2 functies kan dragen! Sterkte! En anders ben jij gewoon van de week een keer ziek! kan je even een dagje schoonmaken en vanavond lekker naar je paard!
goeie morgen... Ik slaap even uit, en jullie gaan over sex en standjes praten.. goeiemorgen! Lekkere binnenkomer.. @ Nathalie, ik denk dat je het beste met je LG kan gaan praten, Ze betalen je ook niet voor 2 functies toch? en je heb niet meer tijd dan de tijd waar je normaal 1 functie in vervuld gekregen? Dan is het heel simpel, of receptie of het andere! Vergeet niet dat je zwanger bent, dan kan je wel op kantoor werken maar de stress die jou werk je geeft is niet goed voor jou, of de baby! Denk aan jezelf en je kleintje. Je kan het beter nu aangeven dat je 1 van de 2 gaat doen, dan dat ze straks voor allebei een vervanger moeten zoeken! @marb gefeliciteerd met Luca Peter! Ik ben er net achter dat mijn nicht, ze woon in australie, ook weer zwanger is, van de 2e, ze zit nu op 12 weken @sex... ik durfde niet! Mijn vriend wil wel heel graag, ondanks dat ik zwanger ben van iemand anders. Dus toch maar geprobeerd, en het viel allemaal heel erg mee..(idd aparte standjes hihi) Maar toch voelt het apart! @ raar gevoel daar beneden. Dat wat je omschrijft herken ik niet. Ik heb wel af en toe dat het daar van binnen kietelt. Alsof meneer met een hand of voet zit te kietelen daar aan de onderkant haha
hahahahaha laura die laatste zin Ik moet zeggen dat ik wel minder zin heb sinds ik zwanger ben. Vaak ben ik al vertrokken voor ik goed en wel in bed lig
@ kuidebokibi: hihi, sorry! Pfff... dat lijkt me idd een rare situatie: seks met je vriend terwijl je zwanger bent van iemand anders... Fijn dat het gewoon goed ging! En heel fijn dat hij blijkbaar een relatie toch echt ziet zitten! Enneh... gefeliciteerd met je nicht
Marb: 2 kraampakketten..maar goed dat in de 2e wel leuke spullen zitten dan! En wb nesteldrang, inderdaad! Normaal kreeg ik ook altijd poetsdrang als de zon gaat schijnen hihi.. Baal wel dat het niet allemaal meer zo makkelijk gaat , moet als ik een paar dingen heb gedaan iedere keer pauze houden.. En ik wil nog zoveel doen! Nou ja, alles op z'n tijd dan maar. M'n moeder zou met m'n zus een keer de tuin komen doen, dus dat is wel heel lief! We hebben een vrij grote oprit aan de voorkant en achter ook best wel veel werk. Vinnies: succes bij de vk vandaag!
Marb: zaterdag wordt het vast mooi weer hebben jullie nog veel te regelen? Vinnies: al bijgekomen van de vakantie Succes straks bij de vk Laura: gefeliciteerd met je nicht @sex: ik merk wel dat de buik in de weg staat, maar we proberen van alles uit totdat het wel lukt Heide: lief van je mams en je zus
sex: heb ook weinig zin erin. Mijn man zegt dat we het van de winter wel weer inhalen hihi. Heide dank je. Balen dat alles niet meer zo makkelijk gaat. smiley nee ben nog niet helemaal bijgekomen hihi komt door het tijdsverschil, had ook een heel druk weekend dus zit nu op me werk een beetje duf te zijn. Morgen gaat het vast weer beter.
hoi meiden hier gaat het weer iets beter, heb alleen erg veel harde buiken. ik heb mijn dochter net op bed gelegt maar ze wil maar niet slapen, daar gaat mijn rust! ik ga even wat bijlezen.