Dames, even een vraagje.. Hoe diep moet een commode zijn? En is de diepte ook te verlengen met een stukje erachter zeg maar.. Een soort latje bevestigen aan de achterkant? Ben zelf wel redelijk handig haha, maar we kunnen dus van 2 ladekasten 1 commode maken (naast elkaar).. alleen zijn er 2 punten. De diepte is 40 cm en de hoogte is 72 cm.. Maar ook dat kan ik verhogen natuurlijk want hij staat nu niet op pootjes..
@Jolan zal niet op de rommel letten ben benieuwd naar die roze boom! Staat vast mooi bij die donkere muren Die bruidstaart ziet er lekker uit zeg!! Ik heb hier nog verjaarstaart over ga dat zo maar even op eten Wel verstandig dat je voor jezelf wat anders gehaald hebt. @Marloes handig dat stukje van die indalingsweeen!! Suc6 morgen bij de gyn ik ben ook wel jaloers op je aantal weken hoor en je hebt al lekker verlof. Ik moet nog 7 ochtenden werken.... @Demi nou moet er niet aan denken hoor dat ik tot 42 weken loop ofzo... Ben zo benieuwd naar mn beebje!!
@pretty , Dit zijn de standaarden waar een commode aan zou moeten voldoen. De afmetingen van het bovenblad zijn: breedte minimaal 75 cm, diepte minimaal 55 cm en werkhoogte tussen de 90 en 105 cm. Commodes die voldoen aan de Europese norm voor aankleedtafels zijn voorzien van het nummer EN1221. http://www.medicinfo.nl/%7B963457de-96c0-459a-9cd3-c94dd7ecd2fc%7D
Maar o.a. de commodes van de ikea voldoen hier al niet aan.. Als we deze kasten niet kunnen gebruiken daarvoor dan zou ik de malm ladekast van de ikea nemen.. die is echter 50 cm diep, maar voldoet wel aan de breedte en hoogte..
De Hensvik commode van de ikea is (volgens de website) maar 41 cm diep! Aaliyah: is die info op de site fout of is hij echt maar 41 cm diep?
Ik zeg ook niet dat het moet, dat zijn de standaarden volgens europese richtlijnen. Het lijkt mij iig prettig als de hoogte goed is, wel zo makkelijk en prettig voor je rug met verschonen/aankleden etc.
weet ik eigenlijk niet ik heb het niet opgemeten...maar ik heb hem al staan en morgen komt de kraamzorg en ze hebben pech als ze het niet goed vinden ga toch echt geen nieuwe kopen....ik zou hem dan op moeten meten om het zeker te weten
denk niet dat het een drama is hoor.. zijn gewoon standaarden.. ze dwingen je echt niet om een andere te kopen! Net als met autostoeltjes, je kan er 1 kopen met het goeie veiligheids keurmerk.. of niet! Tis maar net wat je wil..
Als je aan de zijkant van de commode kan staan, dan leg je je baby toch in de breedte van de commode, ipv in de diepte? OF zijwaarts aankleden? Als de hoogte maar prettig is voor jullie... en ik wilde ook niet aan 42 weken denken, met 31 weken was uk al vast ingedaald en vanaf 37 al voorweeen... maar helaas pindakaas
Ja ik denk dat je een commode moet kopen die jij mooi vindt en waar jij goed aan kan werken. @Demi ben je bang dat je nu ook weer zo lang loopt of niet?
@demi, fijn fijne informatie! haha... hij moet gewoon eerder of optijd komen zo simpel is het. Heb de kleine dat ook al even verteld.. Dat mama echt al genoeg aan haar hoofd heeft, en niet nog langer dan de uitgerekende datum op de kleine wil wachten, en dat ze hoopt dat hij daar aan mee wil werken om mama een beetje te helpen!
Ok dan kijken we wel gewoon.. Ik dacht zelf, als het verschoningskussen er goed op past is het goed toch? Maar ik las dat steken in de liezen enzo ook van indalen kunnen zijn? Vanmogen de hele ochtend 'indalingsweeen' gehad en ook al de hele dag steken in mijn liezen (wel heeeeel laag) die steeds erger worden..
Ik hoop dat ie naar je luisterd kuide!!! @pm2b gewoon rustig aan doen en lekker ff tv kijken ofzo op de bank dan wordt het miss wel minder bij mij komt de pijn in mijn rug ook af en aan Zo ik ga nu ff lekker douchen en dan nog even stofzuigen hoef ik dat morgen niet meer te doen.
PM2be als dat kussen erop past lijkt het me prima toch... ennuh ja, ik hou er wel rekening mee dat het deze keer weer 42 wordt... maaar Kuide, bij jou komt ie gewoon eerder hoor! Heb je zekers verdient...
wij hebben een ikea kastje op de babykamer. hierop past een aankleedkussen (steekt ietsje over) geen echte commode (stukken goedkoper) wij gebruiken die alleen voor snachts.. overdag verzorgen wij de kleine straks weer gewoon op de eetafel (dat klinkt stom haha).. geen zin om telkens de trap op en neer te moeten voor een verschoning ect.. deze hebben wij.. de aneboda.. 80x100 (diepte 40cm) http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70121758
Ok die had ik ook gezien. Volgens mij zijn de verschoningskussens 50 cm diep toch? Dan zou hij 10 cm oversteken, is dat niet veel? Blijkbaar werkt het bij jullie gewoon dus ja.. En anders koop ik gewoon zo'n hele simpele commode van 25 euro en een ladekast.. Ben ik nog goedkoper uit dan een normale commode..
er zijn zat mensen die een gewone kast gebruiken, kraamzorg controleert niks, en je moet doen waar je jezelf goed bij voelt!!!!