Vind het wel grappig...Minnie's meisje heet Lisa...dat was ook onze meisjes naam!Is het maar goed dat wij een jongen gekregen hebben anders hadden we een dubbele naam hihi!
Was ik weer. Lekker aardappelspul gegeten met vis en sla. Boodschapjes gedaan voor een weeshuis. (moet me dus gaan zitten inhouden...) En nu ligt vriendje te slapen op de bank. Voor mij mooi even de kans weer wat bij te lezen. Mac, altijd als je net lekker ligt krijg je telefoon of de deurbel gaat. Ken 't. Rianne, wat een leuke foto's van het wandelen. Helemaal een trotse mama! Joanita, beterschap voor je moeder. Dat is schrikken zeg! Hopelijk komt ze er snel bovenop. *heb intussen 2 honden voor me staan die me heeeeeeeeeeel lief aankijken en graag op de bank willen, niet dus he, maar zeg maar eens nee tegen die lieve snuitjes* Pretty, lekker aan het rommelen bij jou? Ben benieuwd of de ananas nog nodig is. Babynieuws Wisten we dat ze bezig was trouwens?? Mam en man gefeliciteerd met jullie zoon!! Staan nu de jongens en meiden weer gelijk? Onze namen trouwens nog niet voorbij zien komen. Oh jawel, iemand hier heeft onze meisjesnaam. Maar dat is een mama. Zal eens gaan zoeken naar Inger en Basmalah.
ben ook aan het zoeken naar inger, maar weet niet precies hoe dat moet..... basmalah idd ook al een tijdje niet gezien.
basmalah heeft 21 mei voor het laatst gereageerd (misschien daarna ook nog, maar in ieder geval niet meer sinds de nieuwe site)
Inger is op dit moment online, sinds 6-6 niks meer geschreven. Laatste bericht was dat alles nog rustig was.
Weten jullie waar Sanne is? Zag net dat ik een pendelverzoek had van haar (vanmorgen verstuurd). Heb even gependeld en mijn pendel zegt overduidelijk dat ze vandaag nog gaat bevallen haha..
Sanne heeft toch net het buddy nieuws doorgegeven dat mam bevallen is...of ben ik nu gek aan t worden?
hahaha Oh wat dom zeg! Ach ja, hormonen he... Mag ik het er nog op gooien? Sorrie Pretty, Sanne moet wel d'r best doen vandaag nog te bevallen. Maarja, mam heeft het volgens mij ook snel voor elkaar gekregen.
Ik dacht al...mis ik iets hihi Damien is zo zielig met zijn verstopte neusje...hij ligt nu lekker bij papa te slapen. Zometeen maar eens gaan koken...hmm misschien mannetje maar eens lief aan kijken want heb geen puf meer!