@sunshine vervelend zo'n rotnacht. wat betrefd mannen haha die zijn inderdaad altijd erg zielig. @ilse strippen doen ze volgens mij niet zomaar. @aaliyah dat lucht vast op zo'n mailtje versturen! veel plezier met je schoonmams haha daar verheug ik me ook altijd zo op.
Hier gaat de vk wel strippen, maar moet daarvoor wel eerst overtijd lopen. Ik zou wel willen dat ze nu al zouden strippen hoor.. Volgens mij moet het kunnen namelijk. Jammer genoeg doen ze het niet voor de 40 weken zomaar.
@pretty haha mijn vriend beloofde dat het afgelopen nacht zou komen, nee hoor gekheid. grappig kijken of zijn voorspelling een beetje klopt. @karin dan lopen wij gelijk op! wat vervelend voor je partner, succes ermee.
schoonmaken heb ik woensdag al gedaan ...... strippen, ik ga denk ik dinsdag vragen of ze dat wil doen. Hoewel ik vrees dat ze het dan nog niet wil...... anders die week erna
@Mandy jazeker wel dat luchtte echt op hahah. Ja ik vind mn schoonmoeder best aardig hoor maar ik vind het irritant dat ze Jason straks de hele tijd vast wil houden dat wil ik helemaal niet is dat raar? En morgen gaan we eten bij mn schoonzus maar ik heb er ook geen zin in dat ze hem de hele tijd vast wil houden ik bedoel waarom...
@kuide balen dat je nog niet lekker bent. @pretty zou leuk zijn als ze komt vandaag. Balen dat je rot hebt geslapen. @marlieke rot dat je weer voorween had @sanne ook al slecht geslapen, rot zeg. Ik vind alleen boodschappen doen ook niks ben ook bang dat me vliezen breken hihi. Dus doe maar steeds een kraamverband om. @mandy balen dat het niet heeft doorgezet. Hier wil ik ook graag alles op orde hebben. @rianne nogmaals sterkte. @jolan arme jij! hoop echt dat je meisje snel komt. @pm2b hier ook veel steken in mijn baarmoeder mond. Hoop dat het bij mij dan ook aan het verstrijken is. @mam85 fijn dat alles goed gaat met swen. @joanita vervelend dat je arts het fout had. @sunshine ja mannen kunnen inderdaad zielig doen. Arme jij nu heb je 2 kinderen om voor te zorgen hihi. Veel plezier bij de kapper. @buddie sterkte bij je schoonmoeder. En ben benieuwd hoe je werk reageert! @karin wat rot van je partner, dat kan je er nu niet bij hebben. Sterkte. @jolan leuk boek lezen? Ik durf het bijna niet te zeggen maar heb heerlijk geslapen, wel steeds krampen gehad en nog steeds maar toen ik eenmaal in slaap ben gevallen heb ik erg goed geslapen.Nu is de baby weer erg druk dus daar heb ik nu kramp van denk. Meiden succes met de kwartetbevalling hihi.
@ aaliyah.. je gek he, de tijd gaat zo snel! @ Jolan.. ja gaat wel. moet er gewoon niet aan denken haha ik zie er wel tegenop om langs te gaan bij hem. volgens mij zus ziet hij er wel eng uit. De tumor drukt een van zijn ogen naar beneden/buiten. Zijn oog hangt wel dicht. maar ik ben ook zo emo, ik denk dat ik al moet janken als ik het ziekenhuis binnenloop.
aaliyah ik gaf mijn dochter in het begin ook haast niet weg ik wou haar steeds zelf vast houden, je bent ook zo trots. ik denk dat dat nu met een 2de makkelijker is, je vind alles ook minder eng. hier waren sommige echt beledigt dat ze mijn dochter zo weinig mochten vast houden, gelukkig kwam daar wel snel verandering in.
vinnies, super toch dat je lekker geslapen hebt!!!! En idd, ga zo maar eens wat lezen.... Even lekker lui doen. hey meiden, vraagje: Hoe doen jullie dat met kraamvisite? Mag de visite de kleine vasthouden of laten jullie die in bed leggen en even kijken en weer weg?
rianne, ja lijkt me ook zo moeilijk...... Maar opkroppen heeft geen zin, dus laat je maar lekker gaan als je in het ziekenhuis loopt. Dat lucht op, want inhouden is vreselijk!
@Buddy ooh lekker toch dat je zo heerlijk geslapen hebt! Geniet ervan nu het nog kan hihi. Verder nog plannen? @Rianne lijkt me idd moeilijk maar misschien toch ook wel fijn om te gaan ookal ziet je opa er misschien eng uit..En ik neem aan dat je vriend wel met je mee gaat toch? @Mandy ja tis niet dat ik r niet weg wil geven want gisteren was mn pa er en die heeft m ook gewoon lang vast gehouden maar het is meer omdat zij het claimt snap je, dat vind ik vervelend. Als ik het gewoon zelf aan bied vind ik het anders. Maar ik durf niet goed nee te zeggen maar ik heb zoiets van ja als hij slaapt wil ik hem laten liggen....
Vond ik ook moeilijk ik heb de mensen die dichtbij me staan hem laten vast houden, ik had ook geen huis vol elke dag. Maar miss 2 mensen op een dag of 3 als er een stelletje bij was. Collega's die langs gekomen waren en vrienden die we minder goed kennen zeg maar die hebben we hem niet vast laten houden en als hij sliep dan sliep hij. Doe waar jij je goed bij voelt meid want anders krijg je echt spijt!!
aaliyah , ja dat is waar... ik denk dat je dat ook pas kan beslissen op het moment zelf...... We zien het wel
HIer zal het gewoon vasthouden worden. Het is dat ik bv wil geven, anders hadden ze zelfs het flesje mogen geven. Ik vind het eigenlijk niet meer dan normaal dat iedereen haar vasthoud, ook als je ergens op visite gaat. Maar dat is mijn mening nu, misschien veranderd het nog haha.
Rianne, laat je daar maar lekker gaan hoor! Dit is toch een situatie waar je gewoon emotioneel van wordt? Is helemaal niks geks aan, je kan het beter laten gaan dan alles binnenhouden.