@Laura: Wauw wat een buik! @Nathalie: Mexx opruiming? Jammer dat er geen Mexx winkel meer hier in de stad zit..
@mama1987, ja erg he... haha schrok me ook rot.. dit was mijn buik gister, wel is waar met kleren.. maar toch..
Oh dat is inderdaad jammer Mandy! Ze hadden voor meisjes wel veel meer dan voor jongens, maar dat is vaker zo Jeetje Laura, dat scheelt wel veel lijkt wel!
Hoi meiden, Kuide, wat een buik zeg!!!! Hij lijkt wel 2 keer zo groot als gisteren trowens. Lekker dat je even in bad bent geweest bij je moeder. Nathalie, mooi nummer he. Heb 'm meteen even aangezet. Hopende dat de tranen wegblijven. Lukt me nog niet bij 't liedje van Trijntje Oosterhuis. nu dat jij er bent Esmee slaapt nu weer lekker. Even last gehad van de krampjes, maar we zijn fijn begonnen met de druppeltjes. hopelijk helpen ze een beetje. Bab, ik dacht ook 6 weken.... ivm litteken ook. Jemig wat lang!!!
Rustig aan hé meid. Ik kreeg van de vk en de kv de tip om vrouwenmantelthee te drinken voor het sneller en beter laten krimpen van de baarmoeder, misschien een tip? Het is verkrijgbaar bij de reform winkel en soms bij de Kruidvat.
Mag ik even spammen?? http://babywenting.babysite.nl/fotos/fotoboek/62577/62577-5318257.jpg http://babywenting.babysite.nl/fotos/fotoboek/62577/62577-5318258.jpg http://babywenting.babysite.nl/fotos/fotoboek/62577/62577-5318259.jpg
kuide: mooie buik stephanie: mooie plaatjes. wat vrolijk zo met al die kleurtjes heb ook ff foto in me album gezet.. van kamertje en eentje van swen.. voor diegene die hem nog niet gezien hebben
wow kuide wat een grote buik heb je zeg! Wel heel mooi hoor. Hopelijk heb je hem niet al te lang meer bab wel rustig aan doen he (makkelijker gezegd dan gedaan waarschijnlijk), als je opeens zo'n pijn krijgt is wel even schrikken. Kunnen ze niet wat geven waardoor je baarmoeder sneller krimpt? Ik had zo'n oxytocine spuit gekregen omdat ik best wat bloed had verloren en mijn weeen op waren, maar daardoor was mijn baarmoeder wel in 2 dagen weer terug in oorspronkelijke grootte en plek. mama1987: een buikslapertje dus, dat verklaart natuurlijk wel het een en ander. Je zou haar ook nog op haar zij kunnen leggen met een klein rolletje van een handdoek ofzo voor haar buikje, dan rolt ze daar tegenaan als ze naar haar buik probeert te rollen, en misschien gaat op de zij ook al een stuk beter dan op de rug
Zooo wat een buik Laura! Die knul wordt echt te groot ervoor hoor, moet er maar snel eens uitkomen Even een vraagje voor de mama's die extra care voeding gebruiken van het kruidvat. Hebben jullie dit in overleg met cb gedaan? op de doos staat nl. dat het in overleg met cb of arts gebruikt dient te worden. En tja dan komt het onzekere doosje in mij weer boven .
Heeft iemand toevallig nog wat van MvB gehoord? (mocht je dit lezen, hoop dat alles goed gaat met je, en succes met de laatste loodjes!)
oke.. even een breakdown hier... Ik wil mijn ventje!!! zat perongeluk op verkeerde topic, de juli mama's en daar zijn ook al allemaal meiden bevallen. tis niet eerlijk!! einde jank gedoe...
@Mama ja idd veel wandelen ga ik ook doen hoor @Sanne balen dat er nog niks aan de hand is @Sunshine oh dat scheelt dan dat je die kleding nog had toen ik wat dikker was dat is al een tijdje geleden dus die kleding heb ik niet meer... @Mandy wat balen dat Levi veel huilt en krampjes heeft hopelijk helpen de druppels en de dr brown fles @Buddy ppff schoonmaken met dit weer en dikke buik respect hoor @Mama wel fijn dat je erachter bent waarom Zoe niet in dr bedje wilt slapen maar ik zou dat idd ook s nachts niet durven hoor ben bang dat ie dan stikt, mag dat eigenlijk nu al op buik laten slapen? @Stephanie balen van de krampjes hopelijk geen noodweer vanavond bij jullie! @Marlieke hihi hier heeft mijn ventje dat vanacht gedaan heb heeeerlijk kunnen slapen hij bood zelfs aan om het elke vrijdag te gaan doen @Bab hopelijk gaat het helemaal goed komen met je bm en neem lekker rustig de tijd voor jezelf, is niet niks wat er allemaal gebeurd is! @Kuide waaauw wat een buik meid, hopelijk heb je die snel niet meer maar zien we je met foto van beeb!!! @Nathalie bij Mexx hebben ze leuke dingen he had van visite een setje gehad paar weken geleden van Mexx alleen is mt 74 dus moeten nog even wachten ermee @Stephanie mooie foto's @Mam had foto gezien op je hyves leuk die naam op de muur zo.
Zo hier de stad in geweest maar alleen voor tshirt te ruilen voor mn ventje hebben toch 1 leuke wel in de goede maat. Daarna naar tuincentrum voor nieuwe kattenbak met zo'n klepje ervoor want ze maken er altijd een zooitje van. Wilde eigenlijk Run's house weekendbreak kijken maar heb nu maar uurtje kunnen kijken. We hadden t zo druk. Mannetje was ook nog eens sleutels vergeten vanuit postvak dus helemaal in paniek gelukkig zijn er ook eerlijke mensen en had iemand netjes de sleutel bewaard voor ons. Ohh heerlijk de hele dag zorgt mn vent voor Jason, hoef ik ff niks te doen,kan ik me opladen voor de aankomende week hihi.
@Laura: Hij is onderweg naar de uitgang joh! @Stephanie: Wat een mooi meisje! @Mam: Mooi!! Zowel Swen als het kamertje @Snieke: Op haar zij hebben we ook al geprobeerd omdat ze een lichte voorkeurshouding heeft, maar dan maait en draait ze net zolang tot ze heel ongemakkelijk op het rolletje ligt . Eigenwijs ding is het gewoon.. @Sunshine: Nee, ben gewoon gestart met deze voeding omdat wij hypoallergene voeding wilden geven i.v.m. hooikoorts van manlief en deze het goedkoopste was. En dat het in overleg met cb of arts moet staat op alle hypoallergene voedingen volgens mij.. @Aaliyah: Officieel mag het niet i.v.m. verstikkingsgevaar. Maar heb haar net met haar neusje en mondje in het boxkleed gelegd en toen draaide ze netjes weg, ze kan haar hoofdje al optillen en draaien. Maar laat haar alleen overdag in de box zo slapen als ik erbij ben hoor! @Aaliyah: Je hebt ook van die uitloopmatjes voor voor de kattenbak, blijven die korreltjes mooi tussen ‘plakken’! En fijn dat de sleutels weer terecht zijn.
Zoë heeft net trouwens geslapen van 13.30u tot 17.00u en toen heb ik haar wakker gemaakt om te eten. Om 17.30u is ze weer gaan slapen en dat doet ze nu nog. Ik weet echt niet wat me overkomt joh Hoeveel tijd mag er overdag eigenlijk tussen de voedingen zitten? 4 uur? Ze is morgen 2 weken en weegt (bijna) 4 kilo.