Morgen dames, tjonge zeg wat kunnen jullie tot laat doorkletsen! Ik lig al om half 8 gevloerd Vandaag weer afspraak bij gyn. we krijgen de bloeduitslagen hoop zo dat het goed is. Hoop dat we ook nog een echo krijgen, weet iemand dat of je standaard bij elke afspraak een echo krijgt bij de gyn.? Heb al sinds een paar dagen echt enorme last van mn rug, hoop echt dat het geen bi. is brr. Alle meiden met echo heel veel succes vandaag, dit wordt een topdag!
Ik heb geen idee of dat standaard procedure is, maar ik zou het gewoon vragen! Gewoon zeggen dat je onzeker bent Nee heb je, ja kun je krijgen toch? Wie niet waagt, die niet wint zeggen ze dan. 8)
debke83 zaterdag heb ik dan die echo bij een echobureau, die uitwendige, waarop jij nog reageerde dat jij m ook al uitwendig had gehad... maar gaaf hoor dat je t hartje gehoord hebt, hoop het ook snel te horen, ga dat zaterdag ook bij dat echobureau vragen haha. nogmaals iedereen met een echo vandaag heeeel veel suc6! fijne dag allemaal
Ik zag dat er vandaag weer veel echo's worden gemaakt. Spannend hoor. Ik hoop voor jullie allemaal een heel mooi resultaat!
Hallo meiden, ik wil me ook graag bij jullie voegen. Ben nu zo'n 9 weken zwanger en heb toen ik 7 weken was al 1 echo gehad om vast te stellen of er zich een goede zwangerschap vormde en daar hebben we een hartje gezien, maar ben nog steeds zo ontzettend zenuwachtig. Ik heb namelijk 2 keer een miskraam gehad. nu lijkt mijn lichaam weer van alle kanten te veranderen, het ene moment heb ik ontzettend pijnlijke borsten, het andere moment is er niets aan de hand. het ene moment voelt mijn buik dikker dan normaal. het andere moment ga ik weer twijfelen... arrrgghh ik wordt hier zo gek van haha Mijn volgende echo is aanstaande zaterdag wat ook meteen een termijn echo zal zijn. kan niet wachten tot het zover is. Anyway.. zoals ik tot nu toe zelf heb uitgerekend zou ik uitgerekend moeten zijn op 8 juni. Vandaar dat ik me bij jullie kom melden
@basmalah. Welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap! Probeer er maar van te genieten. Iedereen heeft die onzekerheid wel hoor. En de ene keer meer symptomen als de andere keer, dat is normaal.
@berenbotje: dank je wel... ik probeer er ook zeker van te genieten, maar gaat zo ontzettend moeilijk haha. Ik heb mezelf voorgenomen om vanaf zaterdag als we een mooi kindje gezien hebben, er echt van te gaan genieten. Ik las dat een aantal mensen hier een angelsound hebben, ik zit er aan te denken om ook zo'n ding te kopen. Kan hopelijk wat meer rust bij me brengen, of niet natuurlijk. Dragen jullie trouwens al iets van zwangerschapskleding? Ik kan nog wel in mijn broek maar ik weet niet hoe lang. en daarbij heb ik soms het gevoel dat ik een 'vermoeide buik' heb. hebben jullie dit ook al?
Poeh....ik zat zojuist te tellen. Ik mag vandaag over 4 weken, pas een echo laten maken......wat duurt dat nog lang he!
Welkom Basmalah en gefeliciteerd met je zwangerschap. Hoe moeilijk het ook is, probeer er maar van te genieten.
@berenbotje Ja idd een heel fijn gevoel een nieuwe week! Ik kijk dan ook echt nauwlettend op me banner! Maar dat zul je ook wel hebben!
Ik heb zojuist even zitten neuzen.....maar dizzy is al sinds woensdag niet meer online geweest ! Oooohhh, dat geeft me toch echt geen goed voorgevoel.