Meiden met een mooie echo: gefeliciteerd en genieten he... Ik had vandaag de 2e afspraak bij de vk. bloeddruk controle. Nu met de hand gemeten en met een bredere band en hij was helemaal goed. 1-12 de volgende afspraak...
******************** Agenda voor morgen Dizzy, intake vk Inge S, 1e echo Jolan25,1e echo, 08.45; & intake nieuwe vk, 10.15 marjonz,1e echo SanneRosa, echo Merel69, echo vk ********************
He Ellen, heel veel sterkte en een hele dikke knuffel, hopelijk mag ook jij je weer snel bij een andere maand aanmelden!
@ sarah: mega balen zeg! helemaal nu je net hebt verteld dat je zwanger bent. ga je nog om verduidelijking vragen? @ ellen: wat rot voor je! je hield er al rekening mee de hele week en dan horen dat het helemaal voor niets is geweest komt volgens mij dubbel zo hard aan. heel veel sterkte en een dikke knuffel.
Ellen wat kl*te zeg... En dat ze gewoon verkeerde informatie hebben gegeven vorige week... Pff belachelijk! Ik hoop dat je heel veel geluk hebt en snel weer zwanger bent. Knuf!
Ellen heel veel sterkte meid *knuffel* Sorry als ik jullie ongerust heb gemaakt Met mij gaat het weer redelijk goed... heb een echo gehad en het hartje klopte maar die mevrouw zei dat het er toch wat vreemd uitzag... Ik wist dus echt niet wat ik ervan moest denken. Ik weet het nog steeds niet maar ik kan alleen maar afwachten. Ik kreeg in ieder geval op mijn kop dat ik me veel te druk maakte en dat de baby mijn stress zou 'proeven' dus ik besloot om een beetje afstand te doen. Ik heb op 27 november een nekplooimeting en morgen heb ik mijn intake bij de vk, ik neem mn foto's wel mee, kijken wat zij ervan zegt. Liefs, Dizzy
Goedenavond meiden; Ik ben een tijd niet meer geweest. Ben zo ontzettend ziek dat ik eigenlijk alleen maar op bad kan liggen. Ik hou met moeite mijn drinken binnen en eten is al helemaal een drama. Ik hoop dat het allemaal snel voorbij is... Ik heb niet alles terug gelezen en ben ook niet van plan om het te doen. Voorlopig zullen jullie weinig van me horen, zodra het allemaal weer goed gaat kom ik gezellig weer kletsen! Ik heb vrijdag een echo en de 17de, vrij vlot achter elkaar, het is weer net zo spannend als de eerste keer...
Hey Dizzy, toch fijn om weer wat van je te horen. We waren allemaal erg benieuwd. Maar ik begrijp heel goed dat je even wat minder wilt stressen hoor. Maar eerst zeggen dat het er "wat vreemd uitziet" en vervolgens zeggen dat je niet moet stressen... Lekker slim van die madame! Wil je je echo in je album zetten of niet? Snap het wel als je dat (nog) niet wilt hoor. Nou probeer maar een beetje rustig aan te doen de komende tijd. Ik vind wel dat je erg lang moet wachten op de volgende echo hoor na zo'n bericht. Kan je de vk niet vragen om een echo over een week of misschien 2? Ben benieuwd wat de vk van de foto vindt... Liefs
Ik was maandag trouwens 9wk 3dagen en ik heb het hartje wel gehoord, ik kreeg een inwendige echo, misschien dat het daaraan ligt.
Mijn vk maakt helaas geen echo's, ik ga er morgen heen en daarna ga ik denk ik een ander zoeken. Dit schiet zo ook niet op natuurlijk. Als ze niks kan regelen voor een snellere echo of zelf iets kan zien. Ben eigenlijk benieuwd wat ik daar morgen moet doen.
@ dizzy: fijn weer wat van je te horen zeg! Maar gelijk heel spannend voor jou! Succes morgen en hopenlijk mag je snel nog een echo maken! @Ellen: wat vreslijk nieuws zeg! Heel veel sterkte meid! En hopen idd dat het snel weer raak mag zijn hoor! Weltrusten iedereen ben bekaf weer eens dus ga lekker slapen nu! xxx
hey meiden ellen jeetje meid wat erg, en zeker omdat ze je dus een week hoop hebben laten houden terwijl dat helemaal niet terecht was, slecht hoor. maar ik wens je heel veel sterkte en hoop dat je snel weer zwanger bent! dizzy wat een vaag verhaal van je vk, zeggen dat het er vreemd uitziet en je niet moet stressen. maar heb je ook gevraagd waarom ze het er vreemd vond uitzien of?nou hoop dat het gewoon allemaal goed blijft gaan en probeer maar lekker een snelle echo te krijgen!
ja ik heb het wel gevraagd maar ze zei dat dat erg lastig werd om uit te leggen? Ze gaf zelf aan graag een nekplooimeting te doen dus misschien dat de vorm een beetje raar is ofzo? Ik vind het zoiezo erg moeilijk om iets van de foto's te maken. Ik heb thuis nog geen internet en ben hier even op visite, helaas zonder scanner. Zal proberen het van de week in mijn album te zetten.
t klinkt misschien heel egoistisch om na zulke slechte verhalen over mezelf te gaan zeuren,maar vole me vandaag zo kut!had vanmorgen heel klein beetje bruin, maar das denk ik omdat we gister gesext hebben, maar dat kan die nu voorlopig ook vergeten. ben vandaag helemaal niet misselijk geweest en heb echt een gevoel van pff gaat t nog wel goed van binnen, dat positieve gevoel wat ik al die tijd had is echt ff weg, en baal enorm,ben ook strondchagerijnig en kan niks hebben..pff sorry voor t egobericht..
Ik vind het ook vreemd dat ze zegt dat het er wat raar uit zag, maar verder er niets over zei. Misschien weet ze niet wat er aan de hand is, maar ze kan toch wel aangeven wat er dan anders zou kunnen zijn. Dan is het voor haar maar lastig uit te leggen... Makkelijk gezegd om dan minder te gaan stressen.