Volgens mij zit daar geen maximum aan, hoor... Je kunt op een gegeven moment last van je darmen krijgen, maar dat is niet zo erg toch?
@marb. Hier nog een verslaafde aan carpaccio..... Ik heb de vraag aan de verloskundige op het forum gesteld....dus ik ben benieuwd. Zodra ik antwoord heb, kom ik erop terug! groetjes, berenbotje
Hihi, oke dan! Ben benieuwd. M'n vriend keek nogal bedenkelijk toen ik t voorstelde... @ dib: nogmaals van harte! Heb je een leuke dag? Cadeautjes gehad? Ga je t nog vieren?
Lang zal ze leven, lang zal ze leven, lang zal ze leven in de gloria, in de gloria, in de gloria.....hieperdepiep....HOERA! Een hele fijne verjaardag gewenst. En van harte gefeliciteerd!
Goedemiddag allemaal! Anna en Dib gefeliciteerd met jullie verjaardag! Bab, Rianne en Anna gefeliciteerd met de goede echo! Beertje balen dat je zo misselijk bent. Over geurtje, ik kan echt misselijk worden als ik langs de vleesafdeling in de supermarkt loop. Vooral het gemarineerde vlees staat me tegen. Gisteren toevallig zelf ook gemarineerd vlees gehaald en naast me in de auto staan. Ik wist niet hoe snel ik thuis moest komen. Wat betreft de meeting, lijkt mij ook erg leuk met allemaal bolle buiken en later natuurlijk met de kleintjes. Vanavond gaan we lekker uit eten, ik zit nu al te bedenken wat ik zal gaan kiezen.
Weer goede echo's erbij, joepie allemaal gefeliciteerd! De jarigen gefeliciteerd! Hier vanmorgen de intake gehad. Alles was goed en nu maar aftellen tot de echo
En wanneer heb je de echo? Duurt het nog lang of valt het wel mee? Fijn dat de intake alvast goed was!
berenbotje.. ja na lang te hebben moeten wachten.. ik hoop dat mijn geduld met goed nieuws beloont word.hihi jij moet ook nog even wachten.. hoe lang ben je dan zwanger?(heb geen zin in rekenen)
Uhm, JAA! Geen twintiger meer zijn is best raar, ach, je bent zo oud als dat je je voelt zeggen ze toch?! Ha ha