ik bijt nagels met jullie mee.. voor mij nog een paar nachtjes slapen... maar toch.. zal zo blij zijn als het achter de rug is...
Leuke site Rianne! Ik denk inderdaad dat ik ook gewoon eens heel goed na moet denken over wat ik als webshop zou kunnen beginnen om op die manier langzaam iets op te bouwen.
He meiden, Ik kom me hier ook weer eens melden Zag dat jullie al op de hoogte waren van mn 20-wkn echo (hartje dat af en toe stil stond). Ik moet deze of volgende week naar het ziekenhuis voor een uitgebreide echo. Ik hou jullie op de hoogte! Groetjes oekoek
dat is ook een beetje mijn grote angst marb.. maar ik denk dat het wel lekker is met een kleine soms...
@Smiley: Volgens mijn vk kan het geen kwaad, zolang je maar niet te lang en te vaak in de dampen zit. Ik laat de thuiskapster komen, dan hoef ik niet zo in de dampen te zitten en sla een verf beurtje over, ga om de 8/9 weken ipv om de 4/5. Kleur kan trouwens wel anders uitpakken door de hormonen! @Basmalah: Hier precies hetzelfde! En mijn vriend kijkt er zooo naar uit om de kleine te voelen, erg schattig . @Heide: Een vriendin van mij is door de hormonen heel anders bruin geworden dan normaal, beetje oranje en vlekkerig. Zag er niet uit. Dus ik durf het niet aan en raad het niet aan .
((knuffel)) en ik duim hoor ......................................................... iedereen suc6 en plezier van daag met de echo's en andere afspraken!
@oekoek.. blijf positief .. je weet wat de vk's zeggen.. als ze iets tegen komen hoeft het niet ernstig te zijn.. klinkt dan misschien wel zo, maar ze sporen gewoon dingen op de ábnormaal' lijken.. hoeft niet te betekenen dat het helemaal raar is in ieder geval succes.. en toch genieten van je klein mensje in je buik. willen jullie niet weten wat het word?
We zijn nog steeds druk aan het rondkijken. en op dit moment gaat onze voorkeur toch echt uit naar Hoorn. We zijn ook in Hoofddorp wezen kijken maar dat vond ik eerlijk gezegd niets (hoop niet dat hier mensen in Hoofddorp wonen hihi). We hebben een paar drukke weekeinden achter de rug maar ik wil graag binnenkort weer druk gaan bezichtigen
@oekoek: Een kennis van mij had min of meer hetzelfde bij de 20 weken echo van haar dochtertje, bleek achteraf niks te zijn. Meisje is nu 1,5 en heeft nergens meer last van. Hopelijk loopt het bij jullie ook zo! Ik duim iig voor jullie
met mij wel! Ben vandaag een beetje moe.. man was gisteravond laat thuis (avonddienst) en ik had de hele dag (notuleer) cursus in Utrecht.. erg nuttig maar ook vermoeiend. Nog 1,5 dagen werken en dan heb ik weer weekend Hoe gaat het met jou? Je maakt je niet te veel zorgen hoop ik he meid?
@ Basmalah: hihi, nagelbijten wordt t nu wel een beetje inderdaad... Ben niet echt zenuwachtig dat ik denk dat er iets mis is, maar ik ben zoooo benieuwd... En thuis werken kan met een kleine idd erg fijn zijn! Als je maar zorgt dat je dan op een andere manier aan je sociale contacten komt... De baby echt goed voelen komt nog wel joh! 't Is bij mij echt heel hard gegaan. 2 weken geleden wist ik niet eens zeker of ik nou de baby voelde of iets anders en nu voel ik t zo ontzettend duidelijk... Kan dus heel snel gaan. Ik durf te wedden dat t over een week al anders is! @ Oek oek: hmmm... kan me voorstellen dat t spannend is... Ik ga hard voor je duimen oke? Maar vandaag wel op de helft! Gefeliciteerd.
Spannend oekoek! Hopelijk valt het allemaal mee en krijg je in juni een blakend gezond kindje. Veel sterkte met de onzekerheid..
drukke dag achter de rug gister dus. ik lieg als ik zeg dat ik niet zenuwachtig ben...ik hoop dat alles goed is...gisteravond ff flinke onzeker huilbui gehad haha...maar ut zal allemaal wel goed zitten en probeer er van te gaan genieten vanmiddag ipv te zitten stressen...
hihi die van mij ook hoor.. gisteren kreeg ik toch 2 harde schoppen! Manlief stond net in de badkamer.. dus ik ooooohhh ik krijg nou toch harde schoppen! hij wist niet hoe snel ie naast me moest komen liggen hihi.. wil het zo graag voelen.. maar ja elke keer als hij zijn hand op mijn buik legt houdt de kleine zich gedeist.
Hihi, ons kleintje heeft vandaag m'n man in z'n gezicht geschopt Hij ging m gedag zeggen en zei: 'wees lief voor mama' oid, met z'n gezicht vlakbij m'n buik. En toen kreeg ik me toch een harde trap
Ik moet 4 febr pas voor 20 weken echo maar nu al zenuwachtig. Mag volgende week wel naar de vk dus 2 weken achter elkaar controle
ja je hebt gelijk.. gisteren zat ik in de cursus en toen dacht ik een paar schoppen te voelen naast het gewoonlijke getril... hoop dat het vaker gaat gebeuren.. krijg dan de grijns niet meer van mijn gezicht