Hier nog helemaal, maar dan ook helemaal.... niks....! Vorige zwangerschap had ik rond de 5 a 6 weken al behoorlijk pijnlijke bortsen, dacht ik! Ik ben oom niet meer moe dan normaal... Wel af en toe BEETJE hoofdpijn. Het enige wat ik voel is soms steken aan de zijkant onderin de buik, wat kan dat zijn? En ook heb ik af toe 't gevoel dat ik ongie-krampen heb. Ik moet ook een beetj meer plassen dan normaal... maar dat vind ik niet zo erg, kan ik meteen checken of ik niet ongie ben... Want ik denk dat nog steeds de hele tijd, dat ik dat word.... stom hé?!
Debsje, mijn zus is nu 12 weken zwanger en het enige wat zij heeft gemerkt (gebeurde pas na 5 a 6 weken zwanger zijn) dat haar borsten begonnen te groeien (maar geen pijn). That's it! Vorige week heeft ze een echo gehad en is er naar het hartje geluisterd en dat was helemaal super en het ging uitstekend. Dus je hoeft je daarom geen zorgen te maken (over het niets voelen). Ik kan me wel heeeeeeel goed voorstellen dat je het toch een beetje doet (doe ik ook namelijk ), maar weet dat het eigenlijk niets zegt. Liefs Anna
WOW Sunshine09, wat geweldig! Ik ben jaloers Ik ben terug van de VK en ik heb daar heerlijk zitten kletsen en vragen over 2,5 week mag ik een echo laten maken (omdat ik vorige x een mk heb gehad) dus ik heb net meteen een afspraak gemaakt, maandag 27/10 om 15.00 uur. Veder heeft ze me ook wel gerustgesteld over vorige MK en ook over de wisselende symptomen en ze zei probeer vooral te genieten! Okay dat doen we En ik heb lekker veel informatie boekjes gekregen, kan ik vanavond lekker op de bank met een kop thee gaan lezen Xxx Inger
het kan dus toch dat het goed blijft gaan ookal heb ik een minima aan klachtje...goed als ik thuiskom na een dag werken ben ik gebroken en kan ik alleen nog bankhangen heb geen energie meer over dan..soms ben ik een klein beetje misselijk maar dat is zo weinig dat ik daar ook niet over naar huis kan schrijven..en die rottige krampjes zo af en toe wordt ik ook nie goed van...dan schrik ik me elke keer een hoedje van ow jee nee he. dus heb wel wat klachtjes maar nie mega ofzo zoals ik bij sommige lees. het is ook wat he...eerst zit je in spanning als je op het wachtbankje zit tot je NOD en dan ben je eindelijk zwanger ...krijgen we het volgende als het maar goed blijft gaan....weet wel dat zwanger worden en zwanger zijn niet over rozen gaan heb zin in die roze wolk
@ Debsje: ik heb ook heel weinig klachten. Gisteren was ik bij de huisarts, die vroeg: 'ben je niet misselijk?'. Dus ik zei: 'nee, eigenlijk niet... Daar maak ik me soms een beetje zorgen over, vorige keer was ik wel misselijk' Toen zei ze: 'ik ben 4 keer zwanger geweest, heb 3 kinderen. De enige keer dat ik echt beroerd en misselijk ben geweest was met de zwangerschap die een miskraam werd'. Dus tsja (hoop niet dat ik de dames die wél klachten hebben onzeker maak... )
Subshine wat fijn dat je al het hartjes gezien hebt! Debsje gaat helemaal goedkomen! Bij mijn eerste voelde ik ook wekenlang bijna niets... maar ik snap wel dat woorden als deze niet je gevoel kunne omzetten... Hier verder geen klachten, ben ook niet meer moe als dat ik anders ben. Heel af en toe nog ongikrampjes en af en toe een steek door mijn borsten, maar eigenlijk allemaal niet noemenswaardig. "k heb vandaag wel een vrije dag, mijn zoontje slaapt heerlijk, dus ik ga ook maar eens een keer een tukkie doen tot vanavond!
Debsje: meid, tijdens mn vorige zwangerschap heb ik helemaal nergens last van gehad, en er ligt hier nu toch echt een klein mannetje in bed te slapen Dus dat zegt niks hoor! Inger: Fijn dat je gerustgesteld bent! En nu aftellen naar 27 okt Niki: is niet stom hoor, merk dat ik het ook nog check
Ow Anna83, je hebt me wel op een idee gebracht... 10 minuten van mij thuis zit ook zo'n echopraktijk waar je pretecho's kan laten doen. Ik voel me ook echt niet zwanger. Ben alleen zo wit als een spook en heb echt veel pukkels op mn gezicht dus ik voel me al de hele week lelijk gewoon.
@inger1979, wat fijn om te lezen dat je een goed gesprek hebt gehad en al zo vroeg een echo mag laten maken. Hoop dat we beide op die dag vet hard bonzende hartjes zien @Friezin, yes het is gelukt en....wat heb jij een prachtige banner zeg @Debsje, gelukkig zijn er meerdere die eerdere zwangerschappen ook zo hebben meegemaakt en een gezond kindje hebben (lees berichtjes van hierboven). Effe goed ademhalen of lekker naar buiten en probeer weer dat positieve gevoel te pakken te krijgen @Marb, het is zeker spannend om samen met mijn zus zwanger te zijn, maar ze is natuurlijk al wel een dikke twee maanden verder, dus is het toch een beetje anders. Liefs Anna
Dat is wel heeeeel dichtbij...wordt de verleiding nog groter Het woordje "pret" vindt ik alleen nog een beetje raar, want ik doe het niet voor de fun, maar gewoon om me wat gerustgestelder te voelen. Een paar dagen terug zag ik er ook niet uit (allemaal puistjes en onderhuidse puistjes ook), maar sinds gisteren is dat aan het wegtrekken, hoop dat dit bij jou ook gebeurt deze week. Je wilt tenslotte wel stralen Liefs Anna
@ Anna83 - jij mag ook voor een echo maandag 27/10? Gezellig Ik hoop indd ook echt dat we heeeeele mooie knipperlichtjes zien spannend he?! Liefs Inger
Owh..... Ik heb een *** dag vandaag. Ben humeurig en NIET vrolijk. Ik voel me echt een grote zeur thuis (wil helemaal niet zeuren, maar gaat vanzelf) Niets maar dan ook niets is naar mijn zin... Hormonen? PFFFFFF.... Duik meteen mijn bed in, dan gaat het vanzelf wel weer over (hoop ik)
Dank jullie wel voor jullie lieve woorden meiden ik zal opgelucht ademhalen als ik de eerste echo haal
meiden ik hoop dat jullie het niet erg vinden maaar ik kom niet aan het lezen toe en lijst updaten vandaag. ik heb het een beetje druk gehad vanochtend en ga nu even slapen en moet vanavond gaan zwemmen voor het eerst weer in een tijd en ben er best zenuwachtig weer over. zit niet lekker in mijn vel momenteel. vannacht ook een huilbui. hoop dat het verder goed met jullie gaan. kom snel weer kletsen.
Is in mijn geval dus lastig te zeggen omdat ik bv geef. Maar ik 'voel' ze niet zoals ik dat had bij de 1e keer. Toen trokken ze echt en had ik af en toe kramp. Dat heb ik nu niet.