Pff... hormonen spelen op hier... Zat 'you'll be in my heart' uit Tarzan te luisteren en moest zomaar huilen
Ik ben het gewoon niet gewend van mezelf. Huilen om muziek of films doe ik nooit! Maar goed, allemaal de schuld van die kleine smurf
Hoi allemaal, Ik heb niet alles lezen (ga ik zo ff doen ) Maaaaaar ff ego: ik ben zondag oma geworden Alles is goed,ze zijn nog wel in het ziekenhuis omdat mijn schoondochter (klinkt ook zo gek) koorts heeft en ze de kleine ook in de gaten houden of ze 'n infektie heeft (ze heeft ook 'n smurfeninfuus in haar handje) Nou,ik hoop dat het me lukt om 'n foto te plaatsten.
@ Aichaaa: wauw, gefeliciteerd! Oma! Ook gek, eerst oma, daarna mama Heb je het kindje dan ook nog niet tkunnen vasthouden? Enneh... een jongen of een meisje? *oeps.... als je goed leest zie je dat er heel duidelijk staat dat t een meisje is* (valt het op dat ik me verveel trouwens? )
aicha gefeliciteerd! Hopelijk mogen ze snel naar huis! nieuwsgierige aagjes, ik heb jullie ge-pbt. Jullie mogen het best een lelijke naam vinden hoor, ieder zo z'n smaak, maar wij zijn blij dat we dr eindelijk een goed gevoel bij hebben. Zo'n gedoe, als je maar niks kunt vinden... leuk he die hormonen. ik ben ook van de emo, en ik hoor steeds allemaal enge geluiden in huis 's nachts. Ach ja hoort erbij. mandy, wat stom van die jurk. Maar ja misschien kun je er nog wat leuks voor krijgen. Moet je in je advertentie er wel bij zetten "slechts één keer gedragen" dat vind ik altijd zo grappig bij tweedehands trouwjurken Poe he ik ga weer wat doen.
@ Marloes: ja! Lief dat je dat onthouden hebt. Moet nog e.e.a. met m'n baas (m'n man dus... ) doorspreken, maar die is er niet. Dus dat wordt morgenochtend (training is pas om 13.00 uur). @ Snieke: enge geluiden heb ik niet. Wel enge dromen! Of ineens heel enge dingen gaan bedenken vlak voor het slapengaan...
Oooh das jammer zeg, dat ze het zo verprutsen :x Maar snap nu wel goed dat je er vanaf wilt. Succes met de verkoop! Die extra centjes zijn ook wel fijn
Echt heeeeeeeel apart, Ik heb me al opgeworpen als oppas oma en mag volgende maand al 'n dagje oppassen
Goh jij bent goed in dingen onthouden zeg Heel toevallig heb ik net iemand die de minimumvraagprijs heeft geboden Had je anders nog interesse dan? Of een ander met interesse?