@Aaliyah...supersjiek heh! Hahaha! Vond het ook zoooo lief staan...alleen had ie binnen no time heel de stropdas in zn mond...dus die hebben we maar af gedaan! @Rianne...hihi...thnx! En leuke tekst op je banner! Every Baby toch? @Ilse...wat is jouw onderschrift tof! Ze is best aan het veranderen in haar gezichtje of niet? Zou haar bijna niet herkennen zo! Super mooie meid! Wil trouwens 16 & Pregnant wel eens zien...ben wel benieuwd...maar mis het steeds...nu dus ook! @Mama...en...was het lekker? @Marloes...jeetje wat een wijs baasje zeg! Heeeeeeeeeerlijk! @Lau..superfoto! Wat leuk dat ze ook aan hem hebben gedacht! MOet wel een fijn gevoel zijn dat hij er ook gewoon zo makkelijk bij hoort! Dat wordt een goed begin van 2010! SUPER! Finn is helemaal van slag...vandaag ook nog eens weg was duidelijk te veel! Krijsen dat hij deed net! Hij ligt nu te spelen op de bank terwijl hij normaal al een uur onder zeil is! Pfffff...leuk hoor! Hahaha! Het was wel erg gezellig bij mn schoonouders...gelukkig! Lekker gegeten ook!
laura, super zeg dat het zo gezellig was. Leuke foto!!!! aaliyah, ik heb een chicken sensation op, was wel lekker Tuurlijk slaapt jason lekker door vanaf half 8. Maar begrijp wel dat je dat niet leuk zou vinden als je dan moet werken marloes, leuke foto en wat kan hij al goed zitten. mama, ja normaal slaapt ze niet zo goed hoor in de maxi cosi. Nu was ze duidelijk versleten van de afgelopen dagen. all, net onverwachts bezoek gehad van vrienden. Lieke en hun dochterjte gingen samen inbad, was erg leuk!!! Morgen gaan we naar de winterefteling, ben benieuwd. Ik hou van spontane acties
Hoi meiden ff een vraagje, Wie zitten er al op 3 flessen en hoe ziet dat eruit? Collin heeft zijn hele schema veranderd en ik kom nu zo uit; 8 uur fles 12.30 fles 14.00 fruit 17.00 groente 18.00 fles 21.30 fles Die laatste drinkt ie dan dus ook niet leeg en fles en groente omdraaien, dan eet ie geen groente... Ik gok dat als ik iets meer groente geef en t fruit voor fles 2 dat fles 3 dan om 19.00 gaat vallen? En brood? Mag dat eigenlijk al? Hij vind het heerlijk af en toe een korstje.
@laura mijn schema is zo met 3 flessen 8.30 fles 12.00 pap 15.00 fruit (met soms wat drinken) 18.00 groente 20.00 fles Brood enzo ik zou het gewoon doen hoor. Collin is miss nog niet oud genoeg maar hij loopt aardig voor met alles, dus als hij er aan toe is waarom niet? Ik ben begonnen met een korstje. @jolan leuk onverwachts bezoek ik hou ook van spontaniteit hoor! Veel plezier in de efteling
Jason heeft gewoon de hele tijd geslapen!!!! Ben echt trots op hem en blij Alleen met opa gaat het wat minder Het blijkt dat hij ook al weken pijn op zijn borst had (en niks gezegd heeft), en dat is niet goed hij heeft een pacemaker. Hij gaat erg achteruit en gisteren moest mijn schoonzusje op lompe wijze vertellen dat hij Jason niet meer wil zien omdat dat gewoon te druk voor hem is. Gaat allemaal erg fijn en wij mochten vandaag niet op bezoek want zij gingen en een zoon van hem die hij eigenlijk nooit zag. Dus wij moeten morgen maar terwijl we gisteren ook niet konden gaan. Ik hoop dat we nog normaal afscheid kunnen nemen. Sorry voor dit lange verhaal.
Goedemorgen Lau: Vind het super leuk voor je. Imre zit inderdaad heel trots met Collin. Wat onwijs lief dat hij jullie nu al verkiest boven zijn vrienden. Zoals Joa al zei: dat gevoel moet fantastisch zijn. @Sarah: dank je wel voor je compliment, knuf . Ze is inderdaad aan het veranderen in haar gezicht. Jammer dat je het gemist hebt. Het is best een indrukwekkend programma. Misschien dat je het ergens op internet kan terugkijken. En MTV kennende zal het wel een keertje of 100 worden herhaald. Gelukkig viel het bezoek mee. Heeft Finn nog een beetje geslapen? @Jolan: Veel plezier vandaag in de Efteling. Is het kindje van jullie vrienden ook een baby of is hij/zij al wat ouder? @Aal: Wat gaat opa ineens snel achteruit. Hoop ook dat je nog normaal afscheid kan nemen. Vervelend hoe het nu gaat. Sterkte.
aal: wat verschikkelijk zeg!! sterkte !!!!!! Kui: Hier zitten we een beetje over te stappen naar 1 fles, hij heeft vanmorgen voor het eerste brood op (als ontbijt) en hij vond het heerlijk hier. dat is zo rond 9 uur dan krijgt hij rond 11 uur fruit en dan rond half 1 een boterham dan gaat hij naar bed tot half 4 ongeveer dan een beetje drinken, en dan rond half 5 warm eten, en yoghurt. dan rond 6 uur douche en dan red hij het niet langer tot half 7 7 uur en dan pap en naar bed. tot de volgende ochtend Hoop dat je er wat aan hept
Net het cb gebeld en krijg dit advies: 8.00 fles 180+6 evt met pap 12.00 brood en fles 150+5 of pap (liever nu nog pap ipv brood volgens cb) 15.00 fruit 17.00 groente 19.00 fles 210+7 of 180+6+pap Ga t maar is proberen vandaag.. Ik mag al over naar voeding 2.. en ik mag ipv rijstebloem echte pap gaan geven.. En t brood, had ze liever niet, maar omdat Collin het al kreeg af en toe en er goed op reageert, en dus blijkbaar geen gluten allergie heeft/krijgt kon ik t ook al met brood gaan doen..
@Lau..kan je niet echt advies geven..ben nig niet zo ver allemaal! @Jolan...veel plezier vandaag! @Ilse...ja zou het idd wel ergens kunnen vinden...zal zo eens zoeken! Finn werd gewoon pas om 10.15 wakker! HEEEEEEEEERLIJK! Maar dat mag ook wel als je pas om 23.30 naar bed gaat! Ga hem nu even eten geven...hij krijgt zo bietjes!
Lau, volgens mij ging Thom toen, op advies van het cb, aan het brood. Wij mochten toen... Fles Fruit beginnen met 'n paar stukjes ( lees een hele boterham + fles Groente Fles (Fles)
Hallo allemaal, Wat leuk om de reacties te lezen die ik van jullie heb gehad over het eten, superlief! Ik ga straks kijken of Mike zijn eerste boterham wilt, ben benieuwd! Ik kreeg van één van jullie ook de tip om hem water te geven als hij s'nachts wakker wordt, maar hij wilt niets anders drinken dan melk. Als ik hem water of sap geef, duwt hij de fles gelijk weg ...... Vanochtend kwam hij om 6 uur, dus dat was heerlijk! We geven hem nog steeds om 11 uur 's avonds de laatste fles, met wat pap, anders wordt hij zeker wakker 's nachts ... Nogmaals heel erg bedankt voor jullie tips!
@Marloes: Leuke foto van je knappe vent. Wat kan hij al goed zelf zitten! @Ilse: Ja de hoes gaat er echt makkelijk op en af! Hier geen last van schimmel in de rubbers, ik draai wel eens in de 3 weken een leeg machine op 90 graden met soda. Misschien dat dat scheelt?! @Laura: Wat lief van Imre *smelt*. En heerlijk dat je nieuwe schoonouders jou en Collin zo warm verwelkomen @Sarah: Vandaag een lekker pyjamadagje voor Finn en jou? @Jolan: De winterefteling is leeeeuk! Veel plezier! @Sam: Wat erg dat opa zo snel achteruit gaat. En wat een vreselijk lompe actie van je sz weer Ik hoop dat jullie op een prettige manier afscheid van hem kunnen nemen. @Laura: Ik kan je helaas geen advies geven, wij zitten nog op 4 flessen, groente en fruit. Af en toe een stukkie brood . Hoop dat je wat kan met het schema van het cb.
@mama...Finn heeft besloten dat hij een pyjamadag wil ja! Ik wilde heeeeeeeeeeel graag naar de Primark, maar hij is echt toe aan een dagje rust. Ik zou hem bij mn zus brengen...maar hij was net zo aan het huilen. DUs ik belde mn moeder dat ik thuis bleef...gaat ie ineens lachen! Ratje! hij zit trouwens echt helemaal onder de bietjes! Ha zn pyjama jasje uit gedaan, voor de zekerheid....maar goed ook! Hahaha! Hij vond het wel erg lekker!
brood is een groot succes... idd marloes.. paar stukjes werden nu al gelijk een hele boterham! met beetje boter.. morgen maar is met smeerworst proberen! ondertussen ligt meneer te giechelen en te rollen in de box.. Fles? nee die wou hij niet meer! Dan maar even wachten...
kui: wat fijn dat het brood zo goed gaat, jamy heeft dat hier vanmorgen ook op met smeerkaas. En ook hij vind het heerlijk. Hier lag meneertje al om 10 uur weer op bed en slaapt nu nog steeds, lekker laten ronken zou ik zeggen, hij zal het nodig hebben hoor
sarah: wat fijn dat de bietjes zo in de smaak vielen gelukkig!!!! hier eet jamy vanavond snitzel met dopertwten en aardappels, maar niet met mama want mama moet weer werken vanaf half 5 tot morgen vroeg 7 uur
Ook ik heb een paar eetvraagjes: - Wat voor pap geven jullie, hoeveel scheppen en in een fles of van een bordje? - Esmee gaat enorm kokken van brood, vind ze echt vies. Tips? Ik geef nu 9:00 papfles 11:00 fruit 13:00 fles 16:00 groente 17:00 fles 21:00 papfles Gaat heel goed, maar ik ben net als ieder anders ook wel eens wat onzeker.. Schema is volgens mij wel prima voor deze leeftijd of niet?