Wat kletsen weer zeg, heb de buurkinderen op bezoek, gezellig druk... af en toe ff ingrijpen hoe harder ze lachen hoe ondeugender ze zijn, net stonden mijn zoon en buurmeisje die is twee maanden jonger te springen op de bank.... wat een lol Ikzelf ben 31 wou ook altijd jong moeder worden maar ik vind dit helemaal super nu, heb lekker gefeest en gedaan, kon nooit thuis zitten, heb dat nu niet meer. Jelle is van 13 augustus net al Bo, toen was ik 29 dus wel voor mijn 30ste dat was toch wel mijn wens. weet niet of ik kan spammen, ga t wel ff proberen
heb echt geen idee, de laatste keer dat ik dat deed was nog bij de oude versie van zp...... moet het nog wel ff uit vinden, voor straks, een baby foto... (alle hulp is welkom)
@ krissie nog gefeliciteerd!!!! Hier ook overal krampen om gek van te worden maak 1 verkeerde beweging en heb kramp zo vervelend en pijnlijk.
ben geslaagt voor de tractor hij is er dol blij mee. Ook nog voor mn moeder een kado gehaald voor zondag En voor mezelf ja wie doet t anders hahahaha Heb alvast een gips afdruk voor de kleine meid gekocht bij de kruitvat voor 3 euro Kom hier net thuis alle kittens miauwen want ik kom thuis dan worden ze altijd helemaal gek zo lief maar ook irri
ipv snel reageren ga je naar plaats reactie dan scroll je naar onder en zie je een paars/roze balkje met beheer bijlage daar klik je op dan kan je bladeren en zoek je je foto die je wilt plaatsen als je die gevonden hebt druk je op uploaden als die geupload is kan je t venster sluiten en je reactie versturen
auwwe... wie herkent dit dochet uit bed gehaald gingen we winkelen in de auto over elke heuvel zoooon pijn aan me rechtkant van me buik pfff moest het bijna wegpuffen en het heeft ruim een uur aangehouden plasde daardoor bijna in me broek kon nog net een wc bereiken steken onderin en nu is het afgezakt...banden?
Wouw Roosje,op die leeftijd dadelijk al 3 kids,jij bent er echt op tijd bij!Wel heel leuk hoor,ik heb zelf een jonge moeder.Ik had er op die leeftijd echt niet aan moeten denken,denk dat ik pas vanaf m'n 27e begon te denken/voelen dat het ooit mischien wel es leuk zou zijn.Ik ben dan ook "al" 33 en zwanger van de 1e! Ik heb de laatste 1,5 echt veel buikpijn en er staat echt een flinke druk onder in m'n buik/in m'n kruis.Vooral als ik gezeten heb en ga staan.Komt jullie dit bekend voor? Maandag controle bij de gyn dus dan vraag ik het gelijk ook even.
Dank je wel Roosje, Ff testen, heb van de eerste maanden van Jelle bijna geen foto's op de pc staan, staan op schijfjes, deze is wel lief Jelle bij oma op schoot
yes gelukt!!!! Nogmaals bedankt voor je heldere uitleg, kan ik straks ook de kamer ff spammen.... moet ik er wel eerst foto's van maken heb!
Zo vandaag naar de gyn geweest ! Alles was goed, kleine ligt nog netjes met dr kopje naar beneden dus das mooi. maandag bloed en urine inleveren, gewoon ff ter controle. Nog ff naar mn meisje mogen kijken en ze lag te duimen, zooooooo lief ! Funkie, fijn meid, weer lekker thuis
@Roosje: leuke jongens heb je! ik kan me nog herinneren van toen mijn dochter 2 was dat het steeds nee was. Inmiddels is het echt stukken beter. Even doorbijten, poot stijf houden en je hebt er daarna veel profijt van. @Bo: wat een schatje. @xaph: fijn dat je een leuke avond hebt gehad. Inderdaad moet je dat soms wel doen. Al kun je ook spijt krijgen. Zo heb ik gister 3 km gewandeld en daarvan heb ik nu nog steeds spijt. Mijn bekkenklachten zijn weer helemaal terug van weggeweest. @Funkie: fijn dat je weer thuis bent. Hopelijk blijft je toestand stabiel. Flinke buik! @Femke: fijn dat je kleine gedraaid is en goed ligt! @leeftijd: ik was net 26 toen ik zwanger wilde worden en 29 toen mijn dochter (eindelijk) kwam. Ben nu 33, maar sneller zat er gewoon niet in. En ik weet maar al te goed dat ik daar heel blij mee moet zijn! @hier weer terug van Texel, wat betreft het weer niet echt erg. Vind het heerlijk weer thuis te zijn. De week was super, maar wel druk, met 9 mensen in een huisje. Al deed ieder zijn eigen ding. Ben benieuwd hoe mijn bloeddruk komende dinsdag is.
Ik ben 34. Mijn moeder vertelde dat ze een oud buurmeisje gesproken had en die verteld had dat ik zwanger was van mijn eerste kindje. Waarop dat meiske had gezegd "Kan dat nog? Die is toch al hartstikke oud?" :x:x:x Zij is nu 24 maar heeft mij al zo'n 10-15 jaar niet gezien, dus ik hou het er maar op dat ze niet meer wist hoe groot of hoe klein het leeftijdsverschil was
Het gaat vandaag inderdaad een stuk moeizamer, veel harde buiken en kramp en heel veel moeite met lopen. 10 meter is eigenlijk al te ver. Maar dat was het me absoluut waard, het zijn hele goede vrienden van ons en ik ben blij dat ik toch naar hun bruiloft kon!
wahwa meen je niet! oo lekkere deuk krijg je zo he nou meid 34 je bent in de bloei van je leven vroeger vond ik 50 al heel oud en nu schuift dat met 10 jaar verder weer op vooral niks van aan trekken joh ik voelde me pas oud toen me jongste zusje heel ernstig vroeg of er vroeger echt zon cassetebandje bestond dat die midden in de muziek stopte en je hem dan moest omdraaien en die dan verder ging jaaaa toen voelde ik me oud worde
@Hiero De aannemer belooft om morgen terug te komen zodat we dan aan het eind van de dag weer gebruik kunnen maken van de WC en het bad boven Volgende week maakt hij dan de laatste dingetjes af (douche, wastafelmeubel plaatsen). POEH POEH POEH wat ben ik het zat Als hij weg is gaan we eindelijk de babykamer afmaken. Alle spullen staan nu onder zeil. We hebben al wel alles, maar kunnen er nu niet bij. Ik heb er zo'n zin in dat alles gewoon klaar staat!!!
stella klinkt wel gezellig maar ook druk je weekje weg jammer dat het weer niet mee zat en aankomende wek word het er ook niet beter op grrrrr rot regen je kan niks doen dan ga maar naar een overdekt speelplaats met kind anders zittenwe ook maar binnen
kan me voorstellen meid lekker je babykamer in orde maken geeft je ook nog extra rust als je dat heb gedaan