Ben weer terug van de echo, en alles was goed (nu ik een beetje de hekkensluiter ben geef ik dit stokje graag aan een ander door als het om bevallen gaat hoor Alle vingertjes en teentjes waren er, alles klopte. Alles mooi dicht en 4 kamertjes in het hart, bloedvaten goed, ook de navelstreng. De verloskundige zei dat ik blij moest zijn dat mn placenta aan de voorkant lag. Anders voelde ik haar heel de dag. Ook nog een mooie 4d echo foto gemaakt. Wat straalde oma. Ook weten we de favo houding van de kleine al, net als haar broertje Jesse met de handjes bij dr gezicht (dus net als mama niet graag op de foto hahahaha zo net ook niet) Ook deze keer was ons kindje weer een meisje De vk zou mn huis komen schilderen als t geen meisje was. Hahahahaha. Nou hier komt man lief zo thuis, nog ff stofzuigen, t laatste kittentje wordt zodalijk om 16:00 uur opgehaald dus ben nog ff snel wat halen in de winkel. Ooh wat ben ik gelukkig. Ooh ja volgende keer hoef ik geen hekkensluiter te zijn met iets hoor hahahah
Ooh ja heb een mooi gemiddeld kindje, haar gewicht was rond de 550 gram aan de metingen te zien en 25 cm lang. Wordt een dame met lange benen, een fotomodel hahahahaha was wat door mn hoofd in schoot
Rossje gefeliciteerd met de goede echo... zal je vk wel blij zijn dat het nog steeds een meisje is hahahahahaha Hekkesluiter he hmmmmzzzzz dat wil zeggen dat we allemaal over de helft zijn....een mijlpaal voor de juni mama's hihihi gefeliciteerd allemaal!!!!!!!
Ja we zijn allemaal over de helft, en volgens mij allemaal goede echo's (ben vergeetachtig) Moet nu corigerend (hoe je t ook schrijft hahah) ondergoed gaan dragen om mn bekken steving te houden. Als ik t niet vol hou met mn bekken laten ze me ook niet overtijd lopen. Nou ik ga maar hopen dat ik niet overtijd hoef te lopen ooh wat ben ik erg zou de tijd vooruit willen draaien hebben jullie dat ook?
@xaph: het houdt bij jou ook niet op he, van het ene vervelende in het andere. Hopelijk verloopt de telefonische afspraak goed en is je evenwichtsorgaan gauw weer in orde. @roosje: fijn dat de echo goed was! @hier: gisteren had ik het gevoel dat het niet goed met me ging. Zo moe terwijl ik goed geslapen had. Ook hoofdpijn en druk achter mijn ogen. 's Avonds dus toch maar even van het aanbod van mijn overbuurvrouw (die ook 1 van mijn verloskundigen is) gebruik gemaakt, om langs te lopen als ik ergens mee zat. Ze heeft me naar mijn klachten gevraagd en mijn bloeddruk voor mij gemeten (daarover zat ik in de stress). Maar die was heel netjes 75-125. Kreeg van haar het advies dat als ik vanaf nu een weekendje weg ga, wel mijn gegevens van de vk moest meenemen en ook gewoon moest bellen als ik me zorgen maakte. Echt ontzettend vriendelijk. Heb ook nog gevraagd hoe het zat met het gewicht van mijn zoontje nu, als ik de 40 weken zou halen. Mijn dochter was met 36w5d nl. 7 pond. Ze heeft toen opgezocht dat ik daarmee bij de 10% vrouwen zat met de zwaarste kindjes. Als ik dat nu weer zit, dan wordt mijn zoontje (jongens en 2e zw hebben een ander tabelletje) met 40 weken 4200 gram. Volgens haar niets om mij zorgen om te maken. Enfin, we zullen zien (hopelijk). Stella
Ik zit met een dillema, mn boxkleed is af ze heeft er 3 gemaakt waarvan ik er 1 mag kiezen, maar weet echt niet welke zal de foto's erbij doen. Hier de eerste:
Vind t zo moeilijk ze is er 2 weken aan bezig geweest en de 2 die ik niet kies zet ze op dr site. Helemaal hand gemaakt dus hij is echt orgineel. Oooh de ene hier vind 3 mooi de ander 1 en de ander 2 daarom vraag ik t aan jullie hahahaha. Als er nog iemand intresse heeft dan pb je me maar ff ze heeft mn luier tas ook gemaakt. Ben zo blij dat ze t speciaal voor me gemaakt heeft dat ik wel snel een keuze wil maken hahaha.
Vind t zo moeilijk hahahahaha echt erg vind ze allemaal iets hebben. Nu hebben we vandaag ook nog een bod op een huis gedaan. Donderdag laten ze weten of ze t accepteren *duim, duim, duim*
Gefeliciteerd met de goed echo Roosje Ik vind het 2e kleed het mooist! Ook nog een bod op een huis.Wij zijn sinds vorige gestop met huizen zoeken,ik zag het nu echt niet zitten om te gaan verhuizen,Kijken wel weer verder als de kleine er is.Suc6 hopelijk word het bod geacepteerd! Hier gaat het niet zo lekker,maak me veel te druk,al paar keer hyperventilatie gehad en ben zooooooo moe.Met de gyn gebelt daar moet ik van het weekend heel rustig aan doen van doen,maandag laten prikken op suiker en Hb. Fijn weekend allemaal Hebben jullie trouwens ook al regelmatig last van harde buiken?
Doe rustig aan Gijsje!! Ik moet t ook wat rustiger aan doen van de vk vanwege mn bekken maar jij moet ff extra uitkijken hoor!
@Gijsje Doe jij het ook kalm aan? We zijn wel een stelletje krukken bij elkaar hoor Dat doet me aan iets denken: zijn jullie eigenlijk op zwangerschapsgym of zwangerschapsyoga? De verloskundige raadde mij yoga aan omdat dat waarschijnlijk minder inspannend voor me is. Bij yoga zou ik dan ademhalingstechnieken kunnen leren die ik ook bij de bevalling kan gebruiken. Misschien helpt zoiets ook tegen hyperventilatie? Ik begin in maart met yoga, maar begreep dat ik er laat bij ben en dat de meeste vrouwen rond 20 weken beginnen.
roosje fijn dat alles goed was is toch altijd weer een geruststelling ik vind trouwens nummer 3 erg leuk
Roosje, de tweede is echt de mooiste. @ Yoga, ik had me ook opgegeven en zou afgelopen week beginnen dus met 25 weken. Ik was ook redelijk nerveus voor de bevalling maar mijn gyn zei maak je geen zorgen dat gaat vanzelf. Hij heeft gelijk gekregen. Totaal onvoorbereid hebben we het doorstaan dus daarvoor zou ik niet op yoga gaan. wel voor het gezellie beppen met zwangeren en het ontspannen.
bramtim dat is het ook het samen zwanger zijn en beppen erover bij hadden met ons cluppie toen echt zon soort theekrans en de lerares kreeg er geen speld tussen haha die ging op het laatste gewoon door en liet ons lullen en deed je mee deed je mee of anders kletste je gewoon vrolijk verder haha beetje asso maar goed hier doe ik pilates voor vrouwen met bekkenklavhten echt geen ruk aan maar wel goed voor me bekken trouwens zijn jullie ook zo verstrooid ben altijd van me afspraak en altijd op tijd kijk net in me agenda moest ik gisteren bij de fisjo zijn! helemaal vergeten! oeps en me leraar van pilates belde ook al op waar is was gebleven ik met schaamrood op me wangen vertellen ....aan het slapen...... harde buiken lijkt hier iedere avond wel het geval te zijn helemaal strak staat die dan als ik ga liggen neemt het na een langere tijd gelukkig wel af oo meiden verlang naar een 2de wc gewoon lekker boven elke nacht die trap af word je ook niet vrolijk van en ik droom raar! echt heel maf! en eng net films bah nou ja haf het ook met me eerste maar was het vergeten nog zo iets besluit ik eindelijk eens naar de 9 maanden beurs te gaan met me mama as donderdag ....is het zondag al afgelopen ahahaha dus die kan ik weer af gaan bellen o hoopt dat het niet erger gaat worden met mij zeg