Net terug van de gyn waar ik moet spoed naar toe moest ivm traag werkende schildklier. Zoals me al was voorspeld had zij er weinig kaas van gegeten. Ze gaf aan dat ze dit eigenlijk nooit tegenkwam want vrouwen met schildklierproblemen waren vaak al voor hun zwangerschap ingesteld op hun meds. Ze gaf ook aan dat het bij mij maar om een lichte afwijking ging. Zij vond het in eerste instantie zelfs raar dat de huisarts me had doorgestuurd, want hij kon me ook best hormonen voorschrijven Toen heeft ze op mijn aandringen toch even gebeld met een internist, en die schreef meteen een basisdosis schildklierhormoon voor en wil me dan over 6 weken zelf terugzien en dan opnieuw bloedwaardes bekijken. Aan het halve gesprek dat wij meekregen begrepen we dat hij het wel heel serieus nam. Verder moet ik over 3 weken bij de gyn terugkomen en krijg ik over 2 weken voor de zekerheid een groeiecho. Al met al heb ik er toch wel een goed gevoel over. Ik had me van tevoren goed ingelezen en wou dus zorgen dat ik meteen met hormonen mocht beginnen en dat ik zowel door een gyn als door een internist werd begeleid. Het ging misschien niet van harte, maar dat is gelukt.
Xaph, fijn dat het gelukt is zoals je het wou meid ! Nu wist je waar je over sprak . Meiden met maagzuur, hier verleden week aan de gyn gevraagd en inderdaad mocht rennie gewoon dus het proberen waard ! Hier alles goed ...morgen wordt het zoontje van mn vriend geholpen aan zn keel- en neusamandelen en krijgt hij buisjes. Morgen dus saampjes naar het ziekenhuis om bij dat kleine ventje te zijn Nijntje.....bijna trouwen Desi, gelukkig dat alles toch goed was en dat je lekker op vakantie mocht.....geniet van je week !
Heey meiden, Hier alles goed hoor! Ben alleen snot verkouden. Voor de rest alles goed. Druk met de kids maar alles prima. xxxxx
@ roosje: Hey meid, terug online? Had mijn gsm bij de hand gehouden, moest er iets zijn dat ik het dadelijk kon melden! Ben je al aan't inpakken geslagen? @ belin: Ja ja, nog 4 nachtjes slapen en het is zover!!! Woensdag de trouwringen halen bij de juwelier, kunnen we al oefenen
Hey nijntje, leuke dagen voor de boeg dus ! Haha zie jullie al staan samen in de woonkamer woensdag met de ringen Roosje, miste je al meid ! Balen dat je zo verkouden bent joh, het beste ermee
Zo, kom net weer bij de vk vandaan. Vond deze mevrouw niet zo leuk! Heb ook niet het idee dat ze me echt gehoord heeft... Maar goed, zij gaf aan dat ik gaviscon mocht gebruiken. Elke avond voor ik ga slapen 2 tabletten. In mijn beleving kan ik dan toch ook gewoon 1 Rennie nemen? Ik ga het gewoon proberen. Tjee, nooit geweten dat gewroet in je buik zo'n rot gevoel kan zijn. Hebben jullie dat ook? Anders moet ik het denk ik even aan gaan geven. In elk geval doet kleine druktemaker het prima. Bloeddruk was ook goed.... en suiker perfect!!!!! Over 4 weken weer..... Dan zitten we alweer op 30 weken.....
moettie hier doet het nooit pijn als ze aan me buik zitten bij de vk gewoon zeggen met de 12 weken echo had ik ook ff dat ze iets te hard duwde voor mijn gevoel en zei het toen ook gewoon roosje daar ben je! haha ooeeh meiden we schieten echt op man over 4 weken idd de 30 weken!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah en meot nog vanalles doen komt goed adem in adem uit
hoi meiden ben toch maar even naar de dokter gedaan voor die tintelende vingers en het is Carpale Tunnelsyndroom er zit dus een tunneltje in je onder arm en die beknelt me zenuwen niks aan te doen tijdens de zwangerschap hoop dat het niet steeds erger word want ik word er snachts wakker van dat het pijn gaat doen
@Sabine Bij yoga zeiden ze vorige week ook dat zwangere vrouwen gevoelig zijn voor carpaal tunnel syndroom. Daarom werd ons aangeraden om in de 'kathouding' niet op je polsen te steunen maar op je ellebogen. Ik weet niet of jij je polsen erg belast (computerwerk?), maar daar zou ik nu dus even extra mee oppassen.
Juni 2010 mama's Afspraken Maart 09-03: Krissie2712 controle vk 09-03: Mause controle vk 12-03: Silvia009 groei echo + controle gyn 15-03: Roosje23 controle vk 15-03: Sabine25 controle gyn 16-03: Foekie controle vk 16-03: Nijntje1984 controle vk 16-03: Yvy30 controle vk 16-03: Stella0610 controle vk 18-03: Juudje27 pretecho + controle vk 23-03: Gijsje controle + echo 25-03: Meisje89 controle gyn 26-03: Belin groeiecho + controle gyn 26-03: Mause pretecho 29-03: Tihany controle gyn 29-03: Belin pretecho April 01-04: Sabine25 30-weken echo 02-04: Funkie groeiecho 31 weken 02-04: Moettie30 controle vk 07-04: Minifien pretecho 07-04: Meisje89 controle vk 16-04: Belin controle gyn Mei 10-05: Tihany controle gyn 30-weken echo 31-05: Tihany controle gyn Uitgerekend 2 juni: Duimpje geslacht ♀ 4 juni: Xaph geslacht ♂ 6 juni: Desi23 geslacht ♀ 6 juni: Silvia009 geslacht ♀ + ♂ 7 juni: Funkie geslacht ♂ 8 juni: Audrey23 9 juni: Sabine25 geslacht ♂ 10 juni: Sannnniee geslacht ♪ 11 juni: Cycaa geslacht ♀ 11 juni: Stella0610 geslacht ♂ 12 juni: Scorpion geslacht ♂ 12 juni: MammavanEsmee geslacht ♪ 13 juni: Dagdroom geslacht ♀ 13 juni: Belin geslacht ♀ 14 juni: Foekie83 geslacht ♂ 14 juni: Mnsy geslacht ♂ 14 juni: Femke28 geslacht ♪ 14 juni: Yustin geslacht ♀ + ♂ 15 juni: September1909 geslacht ♀ 16 juni: Gijsje geslacht ♪ 16 juni: krissie2712 geslacht ♂ 16 juni: Tihany geslacht ♂ 16 juni: Sabse geslacht ♪ 17 juni: Yvy30 geslacht ♪ 18 juni: Maxi geslacht ♀ 18 juni: Moettie30 geslacht ♪ 19 juni: Nijntje1984 geslacht ♪ 20 juni: Mammamuts geslacht ♂ 20 juni: Melanina geslacht ♀ 21 juni: Priscilla R geslacht ♀ 21 juni: JVtje geslacht ♪ 21 juni: Juudje27 geslacht ♀ 22 juni: Meisje89 geslacht ♪ 27 juni: Vogelinnetje 27 juni: Roosje23 geslacht ♀ 28 juni: Mause geslacht ♀ 29 juni: Minifien geslacht ♪ 29 juni: Petatje geslacht ♀ 40 Zwangere dames waarvan 2 van een tweeling 13 prinsjes 15 prinsesjes 11 verrassingen Vlindertjes Lin71 kreeg na 15.5 weken een {)Ï(} Bramtim kreeg na 23.6 weken een {)Ï(} zoon Jurre* Aanpassing voor de lijst? Stuur mij een PB! .
Het gaat echt snel! Maar hier is bijna alles klaar. Ga binnenkort met m'n moeder de kasten op de slaapkamer eens uitwassen en dan nog kleertjes wassen. Box moeten we nog bestellen, maar die wil ik dan ook gelijk al opzetten om onze hond eraan te laten wennen. Dus dat doen we dan pas volgende week, want we hebben het etentje voor ons huwelijk bij ons thuis. Op minder dan een week is de box in de winkel, dus dat komt goed. Gisteren onverwacht een cadeautje gekregen van mensen die we eigenlijk helemaal niet goed kennen maar zo in de wolken zijn met onze zwangerschap Een leuk konijn dat je kan uittrekken en dan heb je een muziekje. Leuk leuk! Hondje vond het ook heel leuk! @ belin: Ja ja, woensdag staan we dan in de woonkamer. Generale repetitie! We kunnen dan beter ook al de kus repeteren, want met mijn 1m59 en zijn 1m93 is dat niet altijd even simpel @ Moettie: Ik heb soms wat last dat m'n buik van buiten uit gevoelig is, maar verder heb ik tijdens onderzoeken tot nu toe nog geen pijn gehad. Bij echo's enzo heb ik van die gevoeligheid zelfs geen last. @ hier: Vannacht goed geslapen zonder maagzuur! En gisteren in kleermakerszit met de warmwaterkruik op de bank gezeten en zo is de pijn in m'n ribben en rug ook over gegaan. Weet niet wie dat hier schreef van in kleermakerszit zitten dat dat goed zou zijn voor het bekken, maar het zit dus echt veel gemakkelijker! Bedankt voor de tip!
Hallo allemaal! Nou, ben vanmorgen toch nog maar even met Luuk naar de HA geweest, want begon toch te twijfelen of het wel waterpokken waren... Het werd namelijk niet veel erger, en ontstonden nauwelijk blaasjes en hij had er ook niet echt last van. Nu blijkt het de 6e ziekte te zijn... géén waterpokken dus. Is ook een infectieziekte door een virus, maar moet vanzelf overgaan. Hij mag nu wel weer gewoon naar het KDV, mits hij geen koorts heeft. Baal er wel een beetje van, had het wel lekker gevonden als we de waterpokken konden afstrepen, voordat z'n zusje geboren wordt... Verder daarnet controle gehad bij de VK, alles was in orde. Baby groeit goed en bloeddruk van 100/60. Gelukkig kon ze dit keer sneller het hartje vinden... Maar daar maak ik me sowieso minder druk om, voel zo vaak beweging! @ Nijntje, leuk die onverwachte cadeautjes en spannend hoor, jullie aankomende huwelijk! Als het dit weer blijft, daar word je wel vrolijk van! Gelukkig helpt de kleermakerszit een beetje de klachten te verminderen!
ben er ook weer. laatste dagen geen fut om tot hier te komen. Ben aan m'n laatste werkdagen bezig. morgen echt de laatste. Ben als ik thuis kom dan zo moe. Lag gisteren om 20u al op de zetel te slapen. En ben ook nog eens verkouden. Dat dat mooie weer maar snel komt.
leuk hoor all die verhalen nou hier word de babykamer vh weekend pas geverfd en begin april de meubeltjes geleverd. zou het nu ook nog neit klaar willen hebben duurt het wachten nog langen haha Nou kreeg vandaag de opmerking dat mensen mijn buik wel erg groot al vonden voor 25 weken hahah.
@nijntje1984: je bruiloft komt nu snel dichterbij. Hopelijk wordt je niet ziek, zodat je een mooie dag zult hebben! @xaph: fijn dat je je doel bereikt hebt. Hopelijk ga je je nu beter voelen met die hormonen. @moettie30: fijn dat alles goed was bij de vk! @mause: hopelijk is je zoontje er snel weer bovenop. Fijn dat de controle goed was. Stella
grote zus haar kamer is geverf morgen ff netjes afwerken en schoonmaken en dan kunne de meubels komen en inelkaar gezet worden wauw het begin is er! nu laat de babykamer niet lang meer op zich wachten