hey klote meid hopelijk draait ze alsnog gewoon weer terug ze weet wel hoe het moet maar heeft er geen zin in haha ik duim voor je dat er geen draaipoging voor hoeft te zijn om de kleine in de juiste houding te hebben lekker he ff je handen vrij hebben
Ben vanmorgen bij de VK geweest en weer goedgekeurd Bloeddruk was 113/57, vond het zelf aan de lage kant (kan me niet herinneren ooit een onderdruk onder de 60 te hebben gehad), maar volgens de VK was die hartstikke goed, dus dat geloof ik dan maar Hartje klopte prima en beebje ligt al fijn met het hoofd een stukje ingedaald. Ook nog even via de echo mogen kijken en hoofdje lag inderdaad naar beneden, VK had dus goed gevoeld Ook nog ruim voldoende vruchtwater, kortom: alles in orde Had nog gevraagd over de duizeligheid... VK denkt ook dat het voornamelijk komt door de vermoeidheid vanwege het slechte slapen... Bloeddruk was volgens haar niet de reden en ook de waardes van m'n ijzer en glucose (van een paar weken terug) waren geen aanleiding om te vermoeden dat het daardoor zou komen... Volgens haar in elk geval dus weliswaar vervelend, maar niets om me zorgen over te maken
ff een korte update: we zijn al weer sinds vanmorgen in het ziekenhuis. De uitslagen zijn vergelijkbaar met woensdag: bloeddruk wat te hoog, wat eiwit in de urine, bloedplaatjes wat te laag maar CTG gelukkig goed. Oftewel: niet goed maar ook niet zo slecht dat er accuut ingegrepen hoeft te worden. Alleen is het gruwelijk druk in het ziekenhuis dus heb ik 5 uur moeten wachten op die uitslag en voordat ik een vk te spreken kreeg. Die wilde me al naar huis sturen maar toen vertelde ik haar dat mijn klachten wel zijn toegenomen sinds woensdag: meer tintelende handen en voeten, misselijk en sinds gisteravond ook erg kortademig. Daardoor vond zij het alsnog geen goed idee om me naar huis te laten gaan en moet ze weer met de gyn overleggen maar die zit weer in de operatiekamer. Waarschijnlijk duurt het dus wel weer een paar uur voordat ik weet waar ik aan toe ben. De vk gaf aan dat de kans groot is dat ik vannacht moet blijven. We zien wel!
@vluchtkoffer Naast de dextro kan ik ook een pakje tucjes of hartige sultana's aanbevelen. Zeker als je zoals ik nu in het ziekenhuis bent *zonder* dat je meteen aan het bevallen bent. Dan heb je soms ineens zin in wat hartigs. Gelukkig kan mijn man gewoon weg en heeft hij net een kopje soep voor me gescored bij het restaurant!
Ik heb het gemeld bij de intake van de kraamzorg en die zouden het navragen bij de verzekering. Ik zit trouwens bij Unive en heb het gezinspakket inclusief ´luxe kraamzorg´. Dat luxe zit hem puur in het aantal uren, ze staan niet ineens in mantelpakjes bij je aan bed gelukkig
WAK Hier in Nederland moet je het voor de 16e week hebben aangevraagd anders kunnen ze het niet garanderen. Ik heb het zelf al met 10 weken geregeld!
Bij mijn kraamzorg is het niet zo dat als je je laat aanmeldt, dat je dan minder uren krijgt, omdat anderen eerder waren met aanmelden. Ze nemen max x vrouwen aan die in een bepaalde periode bevallen. Al die vrouwen krijgen in principe even veel uur. Als het ineens toch drukker blijkt te zijn, dan wordt bij iedereen evenveel uur afgesnoept, natuurlijk wel afhankelijk van je toestand. Dit vind ik eigenlijk ook het eerlijkst. Ik krijg 49 uur en heb eind 2009 ook mijn verzekering geupgradet. Bij mij houdt dat in dat ik geen eigen bijdrage hoef te betalen. Ook heb ik geen eigen bijdrage voor een poliklinische bevalling zonder indicatie en worden cursussen vergoed. Kostte me ruim 200 euro extra, maar dat haal ik er dus ruim uit.
Net gehoord dat ik in het ziekenhuis moet blijven. Gewoon ter observatie, niet meteen om het kindje te halen. Ze willen me in de gaten houden vanwege de combinatie van mijn klachten en de afwijkende waardes. Morgen wordt de boel opnieuw bekeken.
echt belachelijk die tijden dat je moet wachten zeg in het zh... zou daar helemaal gek van worden xaph je kan beter ff een nachtje idd blijven stel het gaat niet goed ben je meteen op het juiste adres gaan we niet van uit nartuurlijk... is de babykamer nu klaar of nog niet? gevoelige vraag?solly hier me nachtpakken gekocht net bij hunkermoller lekker hoor als je net bent bevallen liep de eerste dagen heerlijk in me nachtpakken rond niks straks aan me lichaam dus vluchtkoffer raakt ook een beetje compleet al me al maandag of dinsdag de lijst van laatste spullen halen en dan klaar....
Wel kut zeg dat je waarschijnlijk weer moet blijven! Heb je daar wel een kraamsuite zodat je mannetje ook kan blijven of lig je op zaal?
Ik ben zo moe dat ik grote delen van de dag geslapen heb. En we hebben de laptop mee dus hubbie heeft zich wel vermaakt met de wifi. De kinderkamer is af genoeg. De gordijnen moeten nog opgehangen maar het ledikantje komt toch eerst bij ons op de kamer. Verder moet er nog van alles gewassen worden maar dat doet mijn man altijd dus dat kan gewoon doorgaan. Verder waren er nog een paar dingetjes die ik vergeten had te kopen en die heb ik gisteren online besteld dus die komen waarschijnlijk dinsdag.
Nee ik lig op de zaal maar mijn man zou anders toch niet gebleven zijn. Dat is echt bedoeld voor als de baby geboren is en niet voor een gewone opname. Ik lig op een kamer voor 4 personen maar er ligt gelukkig maar 1 andere vrouw en die is ook erg rustig. Geen probleem dus.
Zo, ben weer helemaal terug bereikbaar Zijn vanmiddag een nieuwe laptop gaan kopen want het was niet meer te doen. Mogen nu voorlopig de oude niet meer opstarten tot dat ze de oude bestanden er van af halen om op de nieuwe te zetten. Want de kans is nl. groot dat het moederbord beschadigd wordt. @ xaph: Niet leuk, zo'n nachtje ziekenhuis, maar ze kunnen je maar beter goed in de gaten houden en geen onnodige risico's nemen. @ hier: Ben echt gebroken na zo'n slechte nacht! Heb wel nog vrij lang kunnen slapen maar het voelt toch niet hetzelfde... Namiddag ook nog een vriendin op bezoek gehad en daarna op laptopjacht, dus ook niet echt kunnen rusten Ga me zo meteen op de bank planten en een dvd'tje insteken denk ik. En dan maar op tijd m'n bedje in in de hoop dat we vannacht wat beter slapen! Heb ook redelijk wat harde buiken gehad. Bij het minste dat ik weer doe eigenlijk. Voormiddag even wat boodschappen gaan doen bij Jumbo (jeetje wat was het daar druk!) maar kon gewoon niet meer... Was echt blij dat ik naar huis kon. Maar ach, dat hoort erbij. Hopelijk valt het werken volgende week wat beter mee. Nog 4 daagjes!
Dag meiden, nog even een kort berichtje van ons uit het ziekenhuis. Nog steeds vanaf mijn gsm want in dit ziekenhuis lopen ze vreselijk achter en dus geen wifi. We hebben de kinderarts gesproken en het komt er op neer dat we zondagmorgen de uitslag horen van Lynn. bij een negatieve uitslag gaat ze lekker mee naar huis en anders moet ze tot donderdag blijven. Alleen ik mag niet langer dan maandag blijven dus dan zou ik heen en weer moeten rijden. Verder gaat het super met Lynn, ze eet goed en slaapt lekker. Ze ziet er heerlijk tevreden uit. Wanneer ik weer thuis ben en een gewone pc tot mijn beschikking heb ga ik jullie mijn bevallingsverhaal doen.
Heey duimpje ik duim voor je dat je dr snel mee naar huis mag nemen en ben erg benieuwd naar je verhaal! Hier bij de dierenarts geweest kitten heeft door stoeien ofzo een abses op zn poot nu antibiotica mee gekregen en dat iedere dag geven en de wond schoonhouden. Hij heeft ook een spuit gehad met pijnstillers. De dierenarts vond t een taai beestje de meeste lopen er niet op en als ik niet was gekomen had de infectie in zn bot kunnen gaan en had misschien zn poot geamputeerd moeten worden dit is niet t geval en hij komt er gewoon weer helemaal boven op. Gewoon niet te ruuw spelen
Xaph, beter dat ze je ff in de gaten houden ! Denk aan je en rust maar ff lekker uit Duimoje, hoop dat ze zondag lekker mee naar huis mag met jullie ! Hier ff kort want ben gebroken ... kom misschien zo nog ff spieken hier. O ja ik had wel wat alst van afscheiding maar nu wordt het meer een soort slijm ...nog iemand last van ?
@ belin maybe je slijmprop die kan je al verliezen zonder dat de bevalling begint dan maak je weer een nieuwe aan