Foekie geniet van je echo hier al lekker aan het ontbijt slapen ging ook een keer goed ben alleen nog wel erg moe en zie er tegen op om te gaan werken maar ja het moet maar
Natjuh, ik wens je heel veel sterkte.... Ik zal duimen voor je dat het misschien toch vals alarm is. Knuffel minifien
Goedemorgen! Natjuh..... dikke knuf meis..... Even een vraagje, hebben jullie ook dagen dat de klachtjes minder of niet aanwezig zijn? Ik heb vorige de hele week last van een weeig gevoel, maar vandaag.... Foetsie!
@natjuh heel veel sterkte meid! ook voor je mannetje! en een hele dikke knuffel! @Melanina ooh dat bergijp ik goed,ik ben super blij dat ik niet meer moet gaan werken hoor want dat zou ik gewoon niet kunnen! @ego heb net naar men HA gebeld (die ook gyne is),ik mag deze middag om 16u al komen!! hij zei wel dat het misschien nog te vroeg is om het hartje te zien maar dat we dan niet direct moeten panikeren en dat we dan gewoon te vroeg zijn! vind het echt super!
Spannend Petatje! Geniet van de echo! Moettie, wisselt hier ook, nu minder vaak weeiig gevoel in mijn maag.
Goedemorgen lieve dames, Paar dagen niet geweest maar dat ga ik nu even inhalen. Ik heb niet alle blz teruggelezen (sorry daarvoor): @Nieuwe Mamas: Welkom en gefeliciteerd @Minder klachten: Ik heb dat ook, minder steken, erg verontrustend maar wel fijn dat meer dames hier last van hebben. Ons lichaam is er denk ik al meer aan gewend. @Natjuh: Vreselijk meid , heel veel sterkte! @Foekie: Plezier bij de echo straks, spannend! @Petatje: Fijn dat je vanmiddag naar de HA mag, hoop dat er al iets te zien is.
Zo nu even ego: Ik had zondag echt een domme actie. Het leuk me wel leuk om naar de Jonge gezinnen beurs te gaan. Dus wij om 9 uur in de auto waren daar precies om 10 uur toen het open ging. Vreemd genoeg zagen we wel een fietsenbeurs en een fotografiebeurs maar dat was het. En je raadt het al, we waren een week te vroeg, echt zoooo stom. Vond het ook jammer want ik had er echt naar uit gekeken. Dus we waren om half 12 weer thuis...... Verder niet veel bijzonders gedaan. Wel nog even leuk om te melden dat mijn dochtertje sinds donderdag los loopt, erg schattig. Fijne dag allemaal.
@Petatje: Fijn dat je vanmiddag naar de HA mag, hoop dat er al iets te zien is.[/QUOTE] ik hoop het ook,ben al lang blij want kan pas bij mijn eigen gyne terecht op 8 december en dat vind ik veel te lang! ben zo onzeker en wil nu echt gewoon weten of er wat zit en of het hartje klopt
ik hoop het ook,ben al lang blij want kan pas bij mijn eigen gyne terecht op 8 december en dat vind ik veel te lang! ben zo onzeker en wil nu echt gewoon weten of er wat zit en of het hartje klopt [/QUOTE] Ja 8 december is nog veeeel te ver weg. Vaak als ze een inwendige echo doen zien ze altijd wel iets is mijn ervaring. Uitwendig is altijd wat moeilijker.
Moge allemaal, Heb niet alles bijgelezen... @natjuh heel veel sterkte vandaag met de echo. @foekie83 Spannend, vandaag eerste echo. Leuk! @petatje Leuk ook al zo vroeg een eerste echo. Hopelijk is er al wat te zien dat zou wel heel leuk zijn natuurlijk. Hier gaat alles prima. Morgen over een week de eerste echo voor ons. Best spannend, gelukkig gaan de dagen redelijk snel voorbij.
Ben vanmorgen bij de dokter geweest en echo gehad! We zagen een goed kloppend hartje!!! Ik hoop dat alles goed blijft gaan.. over 4 weken mag ik terug komen voor de intake en weer een echo en dan zet hij elke controle de echo op dvd! Ik ben trouwens de hele dag flink misselijk van s'ochtends tot s'avonds maar geef niet over (nog niet) en heb daar ook tabletjes voor gekregen..K hoop dat het werkt!