ik ga er vandoor!misschien tot vanavond!ik ga even met mijn man op pad...ruben is bij mijn moeder(oma dag haha) doei dames!!
Ik werk bij www.belly-b.nl (daar zie je alle verkooppunten). En ik zou je graag willen helpen er super leuk uit te zien Veel mamalicious dus ook nog eens goed betaalbaar trouwens... Tot zo ver mijn verkooppraatje En Mandje... we zoeken nog collega's!! (maar wettelijk mag je niet ontslagen worden hoor, helaas zijn er vreselijke werkgevers die dan contracten gewoon niet verlengen oid)
Ja wettelijk gezien niet. Maar ze vinden dan wel een andere reden om je te ontslaan. Er zijn er zo al enkele op het werk ontslaan. Maar heel erg vind ik het niet. Ze bellen me voortdurend op voor overuren te doen, maar heb niet altijd iemand voor op Ruby te passen en omdat ik nog maar nieuw ben in vak als verkoopster krijg ik altijd de schuld op mij als er iets gebeurd, zelf als ik totaal niets mee te maken heb, want ik luister natuurlijk dan naar de assistente als de bazin er niet is. Maar tegen niemand anders buiten ik durf ze zagen en alles vertellen wat de assistente verkeerd doet. Dus heel goed om daar te blijven werken voor de zwangerschap is het niet. Ik ga 3 dagen werk zoeken Lijkt me leuk om nog wat extra tijd te hebben voor het huishouden en gezin.
Ziet er echt een toffe winkel uit! Maar met mijn uiterlijk zou ik waarschijnelijk geen kans maken om er te werken, heb tattoo's of is dat bij jullie meer aanvaard dan hier in belgie?
Ik denk het wel, heb een halfsleeve op mijn onderarm ( dus van pols tot elleboog) en nog aparte op mijn bovenarm, en kleine tattoo op mijn buik en 1 sterretje achter mijn oor en 1 sterretje aan de andere kant op mijn oor. Dat is het voorlopig
Ha ha dus ja het is zichtbaar. Je hebt er nogal wat. Nog speciale betekenissen of gebeurtenissen waar ze aan gekoppeld zijn? Zelf heb ik er niet veel mee als ik eerlijk ben. Val al genoeg op (ben errug lang).
@Desi23; Regio Utrecht; maar kom wel even nadat ik ze verteld heb!! @Mandje; Stoer zeg! Ik denk dat je als verkoopster in Nederland in sommige winkels geen zichtbare tattoo zou mogen hebben, maar ik neem aan dat dat enkel is in chique damesmodezaken of ander dure winkels? En met een lange mouw zie je ze toch niet eens... Ik zelf vind het juist wel lekker eigenzinnig!
Ik heb site met wat meer foto's van mezelf en tattoo's. Mijn vriend heeft er ook maar meer in new skool stijl en in kleur. Mijn halfsleeve heeft meer te maken met mijn verleden, maar zou er nu willen meer zetten over het heden, iets meer kleur. Het moet niet altijd even donker en droevig zijn. Hebben jullie geen zo'n site waar ik jullie beter kan leren kennen?
Ja lekker stoer, maar de meeste noemen mij een lief meisje MET tattoo's. Ik werk nu momenteel in een ''goedkopere'' winkel veel geel blauw en van nederland afkomstig. wie raad het?
Ik zit wel op hyves en facebook(andere netwerksites maar ik weet niet of je daar lid van bent) maar daar kunnen we weinig praten over zw want ik wil het nog een tijdje geheim houden. Wel zijn er natuurlijk foto's te zien.
Proficiat, je hebt het geraden. Maar graag zou ik werken in iets meer jongere, hippere winkel. En ook niet in winkel waar alles 100 keer op een dag moet netjes gelegd worden.
ja ik heb ook facebook, maar het is niet de bedoeling om over de zwangerschap te praten. Ik vind altijd leuker als ik bij de naam een persoon zie