Mooi buiken meiden! ik wou even zeggen dat er van mij geen buikfoto's meer komen.. onze kleine meid is gister ter wereld gekomen!! zo in de wolken met ons lieve meisje! zo totaal onverwachts met 37w5d haha.. ik blijf hier wel spieken
Gefeliciteerd Fayy!! Ben wel benieuwd hoe je de bevalling hebt beleefd!!! En misschien een fotootje van je mooie meisje?
Van harte gefeliciteerd Fayy!!! En wat heeft ze voor naam gekregen als ik vragen mag? Goede bevalling gehad?
Bevalling ging goed tot op t einde.. ze draaide inene..dus best wat bloed verloren en een aantal hechtingen daar beneden.. ik geniet hartstikke veel van dr dus de pijn is ook iniet zo erg meer. ze heet Maeve Robine bevallingsverhaal zal ik komende tijd tikken..kopieer ik m meteen naar hyves enzo zo hoef ik het maar 1 x te tikken hihi. 25mei rond 12e braken iig me vliezen en 18:10 was ze er .
Wat een aparte naam, hoor je niet veel. Wel erg bijzonder, dat was een vlotte bevalling. Wel minder dat ze draaide. En nu GENIETEN!!
Gefeliciteerd met jullie meisje Fayy! Echt genieten he, met zo'n klein hummeltje! Ik vind 't trouwens ook een hele mooie naam, je hoort 'm niet vaak, maar dat is juist zo leuk! Ook van mij komen er geen buikfoto's meer. Ik ben afgelopen maandag bevallen van onze dochter!
Gefeliciteerd Masu!!! En wat voor naam hebben jullie aan jullie dochter gegeven? Ook een goede bevalling gehad?
Dank je! Ons meisje heet Amy Elise. Ze doet 't erg goed en de bevalling is op zich ook wel goed verlopen. De inleiding duurde wat lang, op vrijdags begonnen en ze maandag geboren om 01.04 uur. Maar verder is alles goed met ons hoor!
Leuke naam!! Dat is inderdaad een lange inleiding. Wat fijn dat alles goed is met jullie, nu lekker genieten
Dames, gefeliciteerd met jullie kleintjes. Ik ben het ondertussen een beetje zat aan het worden, dus van mij mag onze knul nu ook wel komen. Al voel ik me verder goed hoor, maar ben het wachten zat
Ik zit zelf in het "november 2011 buikjes"-topic, maar ik dacht...eens even bij juni 2001 om het hoekje kijken. Mooie buikjes allemaal! En succes nog even met de laatste loodjes!