Heey allemaal! Gister de intake vlk en eerste echo gehad en alles was goed!! We hebben het kleintje al goed kunnen zien en konden ook het hartje zien kloppen!Was een paar dagen verder dan gedacht..uitgerekende datum is nu volgens de vlk 29 mei, maar 17 nov. hebben we de 12 weken echo en kan ze het beter berekenen. Ben zooo blij!! Oja en nog steeds niet misselijk geweest..hoop dat het zo blijft @ rianne: mooi buikje al hoor!!
mooi dat je verder was dan je dacht die van mij is een dag op geschoven naar 4juni. volgende keer krijg ik een termijn echo. daar is het nu nog te vroeg voor. maar hij kon wel een indicatie geven
jij moet ook 2nov he babs. wij dan ook weer. het is wel raar zo'n inwendige echo. lig je dan met je benen in de beugels en zo'n ding binnenin haha heel sexy!!!
Sammie en Wesje, gefeliciteerd met jullie goede echo. Ik krijg mijn enige echo bij 9.2 dagen. En daarna pas bij 20 weken natuurlijk. Ik weet eigenlijk niet beter dan wat ze voor 12 weken op de echo zien het dagelijks bij alle kindjes gelijk loopt en daarom ook de juiste uitgerekende datum berekend kan worden. Hoe verloopt bij jullie het ophalen van MvM? Bij ons zouden ze dinsdag komen. Toen ik na 18u thuis kwam was er nog niemand geweest. Ik gebeld, volgende ochtend toch buiten laten staan volgens de telefoniste. NOu ook gisteren niemand op de ochtend geweest. Iets na 18u ging de bel (ipv achterom), kwam er iemand alsnog halen en brengen... Hij wilde zijn handen binnen wasssen, prima maar vond het wel vreemd... TOen hij weg was keek ik naar de 'nieuwe' flessen, zitten ze aan de buitenkant echt helemaal onder de urine druppels van een andere vrouw (alle 8 ...) niet echt lekker dus.. Hoop maar dat het de volgende week beter zal gaan. Houden jullie een 9 maanden dagboekje bij? Ik wel, heb nu voor een andere gekozen als tijdens de vorige zwangerschap maar dat vond ik zelf wel leuk.
sammie is heel sexie ja... hahaha zown harde staaf .. met zown geweldige condoom erom.... hahaha ja 2 nov. nog 12 dagen meid... eindelijk hoef ik niet alleen af te tellen heerlijk.. @sa ah dat vind ik erg vies.. zou er wel wat van zeggen... ik krijg nog maar 4 flessen... maar zou er wel wat van zeggen en dagboekje.. nee nog niet na de echo koop ik er 1.... blijf nog even voorzichtig
Gister hebben ze bij mij de flessen van MvM voor de eerste keer opgehaald, geen problemen gehad. 's morgens voor ik aan het werk ging buiten gezet en teon ik 's middags thuis kwam stonden er netjes nieuwe flessen in de achtertuin. Ik heb er trouwens 4 i.p.v. 8 maar ik werk ook 40 uur, kreeg netaan 4 flessen vol (laatste niet helemaal)
Sammie en weesje Super dat de echo er goed uit zag, altijd weer spannend. Sammie: die inwendige echo's zijn inderdaad geen pretje. Hier gaat alles prima, begin nu al een bierbuikje te krijgen Misselijkheid was gisteren en vandaag een stuk beter. Ik heb MvM een email gestuurd, weet iemand ook dat je dan terug gebeld wordt??
Babs: hier bestaan de avonden en nachten vooral uit slapen en verder niets. Ook effe geen behoefte aan, komt vast wel weer terug.
Sjolie je word snel terug gebeld... ik wel... komt wel goed... Hoop dat dat srukje terug komt...... Ik ga slapen. Vannacht de nachtdienst in.. en straks een verjaardag. Xxxxxxx for allllll.. en sjolie mag ik je bierbuikje zien?????
Is niet zo'n mooi gezicht bij mij hoor. Er zit een groot litteken boven, heb ik altijd al wat moeite mee gehad om te laten zien
Hier momenteel ook geen nachtelijke avontuurtjes meer. Me man wil wel, maar ik niet. Komt vast wel weer terug, het schijnt dat je in het 2de trimester van je zwangerschap het meeste zin in sex hebt.
Hallo Meiden, Ik mag me ook melden!! Ben (ong 5.5 weken) zwanger van ons 2de Heb alleen vorige maand een miskraam gehad dus ben nog een beetje onzeker.Mag vanavond voor de 2de x al kijken bij de vk even kijken of het deze keer wel goed gaat. Ik denk dat ik 18 juni uitgerekend ben. Groetje Lieke
ja seks is er bij ons ook bijna niet. lig al 2uur eerder in bed dan manlief. heb er ook geen behoefde aan tot grote ergenis van manlief. maar zal er wel wat meer rekening mee moeten houden voor hem, anders is het ook niet leuk... ik heb ook gehoord dat je in je tweede trimester meer zin hebt. er is hoop!!