ik hoop zo dat alles goed gaat hier. ik heb de nacht voordat ik ging testen gedroomd dat ik zwanger was en dat klopte. en nu heb ik gedroomd vannacht dat ik bloed verlies had bij 7 weken. dus zit al de hele dag in spanning. want ja ik ben volgens de verloskundige nu 7 weken maar ik denk zelf pas volgende week dat ik 7 weken ben. en ik kan zo slecht tegen zulke dromen want ze komen 99 van de 100 keer uit.
Tricia: niet zulke enge gedachtes meid! Het is even afwachten, maar komt wel goed! Hier komen langzaam aan de babyspullen terug naar ons toe. Had wat dingen uitgeleend. Zo ook de wipstoel, onze zoon zegt meteen baby inliggen. Was zo mooi! Hij snapt het natuurlijk nog helemaal niet dat die een broertje/zusje krijgt maar dat snapt die dan weer wel. En soms aait die over mijn buik aai beeb zegt die dan, maar dan natuurlijk ook even zijn eigen buik en zegt die T. ook beeb in buik haha. Moet soms zo om hem lachen.
Tricia Positief blijven denken meis!!! Mamavan2 lief he... Jamie die is ook aan het aaien en kusjes geven... Hier hebben we alles gelukkig nog in huis... Alleen nog een nieuwe babyfoon en eventueel bij een meid nieuwe kleding.
ja dat probeer ik wel maar goed ik heb iets te veel ervaring met negatieve dromen. het spookt echt enorm in mijn hoofd. denk dat ik straks probeer te slapen op de bank. oja we zijn begonnen met een pop om te wennen voor Jacky onze golden van anderhalf. ze is natuurlijk al de hele tijd alleen geweest en straks moet ze de aandacht verdelen. we leren haar nu dat ze niet aan het koppie en handjes mag komen. ze mag wel even ruiken maar dat is ook alles. alles wat we nu ook kopen word ook eerst door haar "gekeurd" in de vorm van alles ruiken hahah. er ontgaat haar helemaal niks. die pop maakt ook een geluidje en zodra ze dat hoort schrik ze er van en loopt ze weg hahah. gelukkig maar gelukkig is jacky momenteel al heel lief voor kinderen dus ik hoop, maar 100% vanuit gaan mag natuurlijk nooit, dat het straks ook goed gaat. we gaan haar in ieder geval goed voorbereiden en een goede voorbereiding is het halve werk
nou de echo was heel leuk wel een half uur zitten wachten pff altijd wachten op die dokters!! kindje is flink gegroeid, ben een week korter dan ik dacht nu 9w en 4dagen. uit gerekend op 3 juni. zal het even veranderen in de lijst. over 3weken terug komen en dan kijken hoe ver ik dan ben en weer echo dat is wel het leuke als je bij de gyn loopt. ik weet dan niet of ik in mijn boekje maar gewoon moet aanhouden zoals ik het nu doe, zou nu in week 11 zitten, volgens mezelf. denk dat ik dat pas verander na de 13 weken. wij hebben 2 honden een witte herder en een chihuahua. gelukkig zijn ze allebei wel goed met kids, maar ben toch een beetje bang dat de chi heel jaloers ggaat worden. dat is ze nu al op de grote hond... zal ik een buik heb haar wel laten voelen dat wat in zt ofzo...
ik heb hier 6 amerikaanse cockertjes lopen, die zijn wel heel sociaal met kinderen, maar dit zal het eerste kindje in huis zijn dat ook blijft dus hoop dat ze er goed op zullen reageren. scheelt dat ze hier niet altijd in huis zijn heb ook een eigen verblijf voor ze. ik kan binnenkort gaan oefenen met de kleine van mijn broer die verwachten hun kindje in dec. kunnen ze vast wennen.
Is er alweer nieuws van nachtzon? Wel super dat je toch zwanger bent!!!! Balen dat je wel in het ziekenhuis ligt, maarja dat had je zelf ook wel verwacht.
Nieuwe meiden welkom! Wat fijn Nachtzon dat je gewoon lekker zwanger bent! Wel balen dat je opgenomen bent... Hier gisteren avond de echo gehad. Volgens eigen berekening 9+2 maar dacht dat het 1 of 2 dagen korter zou kunnen zijn ivm late eisprong. Verloskundige kwam uit op 8+5, dus 4 dagen korter. Daarom mag ik over 1,5 week nog een keer voor de echo en de datum die er dan uitkomt wordt aangehouden. (ze houden nl de datum aan die uitkomt NA 9 weken, dus eigenlijk heb ik geluk dat aik nog een echo krijg..) Gisteren het leuke nieuws eindelijk.. tegen mijn moeder verteld. HElaas s mijn vader overleden en is dit soort nieuws altijd dubbel... maar gelukkig vond ze het helemaal geweldig! Sammie, fijn dat je ook een goede echo hebt en de kleine weer even hebt mogen bewonderen. Tricia, hoop dat alles bij jou rustig blijft vandaag... geen enge dingen dromen hoor...
wij zijn ook iets terug gezet vanwege mijn onregelmatige cyclus kan ik eigenlijk niet goed weten hoe ver ik was, maar geloof 3juni onze datum is haha.... wel fijn dat je over 1,5 weer mag, wij pas over 3 weken helaas. nou ja dan hebben we de bruloft gehad en is de beebkamer ook binnen dus genoeg afleiding voorlopig! ik hoop dat nachtzon niet te lang in het ziekenhuis hoeft te blijven, is ook niet leuk! maar gelukkig kan ze wel genieten van het idee dat het nu echt is!
Ohw en voor ik het vergeet, voor de nieuwe meiden. Van harte welkom en gefeliciteerd met jullie zwangerschap.
zo ik eet normaal creusli met yoghurt en een glas melk erbij en kan daar echt niet meer tegen, wordt daarna zo misselijk. het stomme is dat ik het al wist maar was het helemaal vergeten, nou lekker misselijk zijn de hele dag bah. hoe voelen jullie je? gaan de kwaaltjes al een beetje over?
Ik ben ook heel erg benieuwd hoe ver ik ben... Aan mijn buik te zien verder haha... Maar ik heb een hele late eisprong.. 18e dag.. Dus zal ook denk ik terug gezet gaan worden.. ** En aan de ouders vertellen is hier ook altijd dubbel.. Beide moeders zijn overleden en mijn eigen pa geeft er niets om dus altijd jammer.. Vooral in de kraamtijd.
mamalijntje@ wat rot dat je geen steun van je vader verder hebt. het zou toch wat moois moeten zijn als je het verteld. "xxx voor mamalijntje" kwaaltjes@ nou ik heb nog steeds geen kwaaltjes. komt misschien nog wel
Mamalijntje: hmhm jammer meid!!! Maar wij zijn zeer benieuwd naar je eerste echo straks!!!! Sammie: ik ben vooral erg moe! Misselijkheid in vlagen maar niet echt overgeven. Vandaag veel in huis gedaan moest ook wel, maar moest echt telkens na half uurtje even rusten pfff. Tricia: wees blij! Bij mijn vorige zwangerschap vanaf week 6 tot week 14 kei misselijk geweest. En nu gaat het redelijk. Moet kleine beetjes eten dat gaat het beste! Hier een labrador, maar die is helemaal gek van onze zoon. Wij kregen haar toen onze zoon 3 maanden was. Dus ze zijn echt samen opgegroeid. Dus ben niet bang straks met de nieuwe baby. Ze is het gewend. Wel natuurlijk mee laten snuffelen, want het is toch weer een ander geurtje. Maar ben niet bang dat het mis zal gaan.
mamalijntje, ik weet niet hoe het is om een moeder te verliezen, maar in zekere zin heb ik ook geen ouders meer. heb al bijna een jaar geen contact met ze. vindt het erg jammer dat mijn moeder er straks niet bij is en nu al met spulletjes en advies.
Thanks meiden!!! En Sammie wie weet komt het contact wel weer... Teminste ik snakte heel erg naar die behoefte.. ** Hier weer begonnen met het ijzer op te krikken.. Ben zo duidelig steeds.. Dus weer ijzer te kort. Op naar de rosivice.
nou denk niet dat het nog goed komt en misschien op verjaardagen maar daar zal het bij blijven! sosm gebeuren er dingen waar jezelf verstelt van staat. het is wel jammer dat jou vader geen interesse erin heeft. heb je ook schoonouders? hoe vinden die het? mijne vinden het hardstikke leuk!
Ja daar heb je ook gelijk in. Er zijn altijd situaties waarin het niet meer goed gaat komen.. Ja een schoonvader maar die woond 150km hier vandaan.
Nachtzon; SUPERNIEUWS!! Ben héél blij voor je! Nu nog hopen dat het eten een beetje blijft hangen en dan lekker genieten van de rest van je zwangerschap!! Wij hebben hier ook een klein hondje. Ze is normaal altijd heel goed met kinderen. Maar denk dat ik ook nog maar een oefenmanier moet zoeken . Al ben ik niet heel erg bang dat het niet goed gaat. Zal gewoon moeten zorgen dat er ook aandacht voor haar blijft. Maar die zoekt ze zelf meestal wel op..
hey meiden, ik stuur ff misselijke groeten vanuit het ziekenhuis, waar ik aan het infuus hang en niets mag eten of drinken. Eerlijk gezegd heb ik daar niet echt behoefte aan. Het enige dat ik wil is van 's morgens tot 's avonds slapen en daarvoor is een ziekenhuis ideaal. Zoals adorable reeds zei, is met beebje alles in orde. Ik heb het hartje zien kloppen en ik ben 6 weken ver. Ik weet nog niet hoelang ik zal moeten blijven, maar als het zo doorgaat zal ik hier nog een eindje zitten. Eerst moet ik nog mijn infusen gedaan krijgen, waarschijnlijk nog tot morgenavond en daarna weer langzaam leren eten en hopen dat ik daarna niet weer terug val. groetjes nachtzon