Mooie buik hoor! Ik begin m'n buik nu echt zat te raken.. Zucht. Overal pijn weet me geen houding te vinden enz. Sorry, maar moet ff klagen!!! M'n buik is nu ruin 120 cm in omvang en begin bij 80 cm :-S. Zal s kijken of ik straks een foto kan plaatsen... Fijne dag iedereen.
Ik meet nu 94 cm. Ben benieuwd waar het gaat eindigen Met mijn dochter nog onder de 100 geloof ik. Ik denk dat het qua last hebben van de buik, en hoeveel je in omvang bij krijgt wel uitmaakt of je lang bent of niet. Ik kan in de lengte veel kwijt?
Ja idd dt denk ik ook. Ik ben vrij klein (1,63m) dus ik draag eigenlijk alles naar voren. Vandaar denk ik ook m'n omvang. Denk ook niet dat je het in die zin met elkaar kan vergelijken.
heb geen last van mijn buik eigenlijk... Alleen met schoenen aandoen. Maar verder hebben we een waterbed, dus kan heerlijk op mijn zij liggen. Dan zakt de buik iets weg. Nee, heb geen last van de buik, gelukkig!
anne jeetje! wat een toeter mooi hoor!! firefly: wat een mooi bescheiden buikje(vergeleken met emzelf en anne) o wat lijkt me dat heerlijk hihi
Wauw Anne wat een mega buik, kan me voorstellen dat je 't zwaar hebt! Wij zijn zelf bijna klaar met het kamertje, het was hier een hele verbouwing aangezien onze slaapkamer mega was en we daar dus twee kamers van gemaakt hebben. We hebben ons bed moeten verkopen e.d. dus daar ging nogal even overheen. Nu alleen nog lampjes en het schapje ophangen en de gordijnen nog, maar het einde is in zicht. (Dan onze eigen kamer verder nog...zucht...) Qua kleding heb ik helemaal m'n eigen kleren nog aan, das wel ideaal. Ik ben in 167cm. lang en was voor de zwangerschap 62cm. dik en nu 94. Ben benieuwd of ik over de 100 kom, bij mijn vorige zwangerschap bleef ik steken bij 99
Goh, wat een verschillende buiken zeg! Het is 4 weken geleden, dus vandaag maar eens eentje gemaakt met 32 weken en 1 dag. Ik vind 'm best bescheiden .
@Anne; wauw zeg.. wat een joekel van een buik..jeetje! (wel mooi hoor! @Firefly; mooie buik, prachtig! Hier een feestje in de buik; Gezelligheid in de buik 30 weken - YouTube
Vooralsnog heb ik nergens last van. Ik loop alleen wat vaker naar het toilet . De verloskundige zei dat de beeb ietsje aan de kleine kant is. Alles gaat verder goed, dus zie ik het maar als een voordeel voor de bevalling straks dat het wat kleiner is.
Wat een prachtige buiken komen er weer voorbij !! Hier de mijne, 34 weken alweer, net gemeten op 100 cm, geen idee wat ervoor was, ben 1.79m en maat 40/42. @ Danielle: leuk filmpje !! heb er ook zo'n één, eens kijken of het me lukt om die te uploaden..
Prachtige buiken ! En Daan, wat een super gaaf filmpje zeg ! Probeer dat ook al een poosje maar net als ik de camera wil pakken houd ze op haha!
Hier inmiddels 107cm omtrek. ik weet niet wat het was...(confectiemaat 38 zonder rolletjes Ben ook lang dus zegt niet alles.. 178cm ben ik..
Moest hem eerst oploaden naar you tube... maar hier een filmpje van mijn 'dansende buik'.... baby lekker aan het hopsen - YouTube