les het staat erop. 20weken echo: wat fijn dat alles goed is! Afrola: super dat je zo heerlijk lang naar je 2 wondertjes heb mogen kijken!!! Ook veel foto's gehad? Geslacht mag ik op site dus aanpassen naar 'juist' ? Ego: Kolere wat ben ik moe. Moet mezelf echt vooruit slepen met een schop onder mn hol om op te staan om naar de wc te lopen Heb net met tegenzin staan koken. Boerenkool wat ik echt smerig vind. Kleine man heeft gelukkig toch nog geslapen en moesten we half 5 wakker maken. Nu zit ie Garfield te kijken. Was zo lache vanmiddag in het zwembad. zaten 2 meisjes in het peuterbad en Damian ging voor ze staan en met zn billen schudden whahaha. dat móet ie van de film van Garfield hebben want daar is een scene dat die gaat dansen met de hond en dan gaat schudden met zn kont. Hebben ons rot gelachen
gefeliciteerd Leonie en ieder ander met een positieve 20-weken echo Gister lekker een nieuwe bank gekocht, we hadden en leuke stoffen bank, zat heerlijk en er is/was ook niks mis mee, maar we hebben 4 katten en 1 hond... met bijbehorende haren ggrrr... Ofwel een crime wat betreft stofzuigen dus nu lekker eenlederlook bank . We eten hier vanavond dolma paprikatjes nomnomnom die zijn zooo lekker , wat schaft de pot bij jullie ?
@echo's gefeliciteerd @ de pot: die schafte hier tomatensoep en brood Morgen komt een collega die ook massages kan geven mij een zwangerschapsmassage geven. Ik ben benieuwd
@ roozjuh thanx, en idd wat kunnen kinderen grappig sijn he! eergister was ik boodschappen aant doen, net aan het afrekenen, zoontje ging vast naar buiten om op muziek stenen te spelen, zie ik hem ineens de broek naar beneden trekken en gaat zo plassen midden op het winkel plein! hahahaha, mag eigenlijk niet maar heb zo gelachen en hem geprezen! hij is namelijk net 2 maand zindelijk!!! dus vind het echt super knap! @echo;s gefeliciteerd!
Ik heb alweer een aantal dagen niks van me laten horen. Sorry! Heb ook ff t geduld niet om alles zorgvuldig door te lezen nog een keer sorry. Hoe is het met jullie allemaal? Ik heb t druk gehad, maar nu vrij tot februari. Wie van jullie heeft de babykamer al klaar of is hier mee bezig in te richten/schilderen enz? Hier 19 WEKEN WAVE Het gaat nu wel errug snel, bijna op de helft.. Liefs!
les: whahaha ik zie t al helemaal voor me! Geweldig Dippertje, klinkt lekker maar wat is het? Hier stond boerenkool op het menu, ben ik absoluut geen fan van en dan heb ik ook nog een mega pan gemaakt dus 3x raden wat we morgen gaan eten....
Dippertje, wat voor paprikatjes? Ken ik niet en maak je die dan speciaal klaar? Danielle, oohhhhh wat onwijs balen van kamerje zeg! En vind nu maar eens een andere want nu had je er al eentje in je hoofd! Gadver! Les, hihi wat goed gedaan van hem. Voelt de drang en tja dan moet je plassen he, haha! Lionne, hoe gaat het nu met je gevoel? Kleine al gevoeld of gevonden met angel sound?
@Anne. Wij zijn al een heel eind met het kamertje. Jullie? @20wk echo's fijn dat alles goed was! @De rest. Sorry ben doodop even geen puf om te reageren. Groetjes!
@Anne: wij moeten nog wat meubeltjes aanpassen, witten, gordijnen uitzoeken en een lamp vinden De kast halen we een andere avond op, hij bleek niet in de auto te passen gelukkig kwam Danny daarachter voor we naar die vrouw gingen. Dus nu moet ik ff een aanhanger of busje regelen. Morgenochtend om 9uur bij de bedrijfarts wezen, ben benieuwd
Wij moeten nog de kamer leeghalen, was eerst logeer/studeerkamer. Gaan zaterdag beginnen, gelukkig! Groen turqouise verf al in huis gehaald voor één hele muur. Hierop wil ik ook magneetverf op voor geboortekaartje foto's en kaartjes !wit/blank hout Commode en ledikantje al In huis. Binnenkort naar de Ikea Heb zin om t al helemaal af te hebben. Haha
@Leonie: mijn placenta ligt recht bovenop mijn baarmoedermond (de uitgang zeg maar)...De afgelopen weken nog geen cm geweken, maar het kan nog
kylie balen dat ie niet in de auto past maar scheelt wel dat je erachter kwam voordat je daar bij die vrouw aan de deur stond haha. AHHH!!! ik heb een mega vreetbui maar net zoals toen bij zwangerschap van damian was dit maar voor 5min ofzo Ik had zin in taart en mn man zag dat appeltaartje bij AH in aanbieding was dus ik erheen, moest co dór meenemen voor hem, en zag nog wat andere lekkere dingen liggen nu kwart van het kleine appeltaartje op en vind t wel weer goed zo. gok dus dat chocola er volgende week nog in de kast ligt te wachten op me
Ja dat mag je Veeeeeel foto's, haha. Ik dacht serieus waar komt ze nu mee aanzetten. Was het dus een hele batterij foto's. Had niet door dat ze er zoveel had afgedrukt @ Leonie, gefeliciteerd met de goede 20wk echo @ Kylie, balen van je placenta voor de bmm. Duim voor je dat ie omhoog schuift, kan echt nog! Nu op naar bed! sweet dreams!
@plassen jeps ben erg trots op me zoontje hij is nog geen 2,5 en nu al zindelijk! alleen als hij gaat slapen heeft hij nog een luier om, maar dit ga ik met hem oefenen als ik met verlof ga. mocht het dan mis gaan kan ik toch lekker smorgens/in de middag nog even bijslapen. uhh wat had ik allemaal gelezen. ooh ja babykamer, phoe meiden allemaal al druk wij hebben nog niks noppes nada gedaan. nu hebben we het kamertje al van me zoontje dus dat hoeven we niet uit te zoeken/bestellen. maar goed de babykamer moet nog helemaal gedaan worden, we gaan beginnen zodra we weten wat het word....!