Juni 2012 mama's deel 2!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloempje83, 19 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. woezelenpip

    woezelenpip Actief lid

    12 jun 2011
    220
    0
    16
    Drenthe
    Mirri, dat word dus nog een lange dag.. Toch fijn zo een extra echo!
     
  2. Hommel82

    Hommel82 Niet meer actief

    Hey meiden,

    Sorry dat ik zo lang niks van me heb laten weten. Ik kan eigenlijk alleen s'avonds mailen en dan is de computer op zolder en ik uitgeteld op de bank. Maar.. gisteren dan eindelijk, na 6 weken, de 1e termijn echo gehad! Wat waren we zenuwachtig.. ik bedoel de laatste keer was het nog een vlekje en nu.. bam! Vol in het scherm onze trots!! Ow wat ben ik verliefd! Alles was goed, de kleine deed eerst zwaaien en het leek alsof hij in zijn neus ging peuteren (wat mijn man schandalig gezegd ook wel eens doet) dus toen moesten we lachen! Daarna was hij/zij heel rustig niet wakker te porren, lekker nog eens omdraaien.. heerlijk!

    Zie hier de foto:
     
  3. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Mooie echo Hommel!!
     
  4. woezelenpip

    woezelenpip Actief lid

    12 jun 2011
    220
    0
    16
    Drenthe
    Mooie echo Hommel!
     
  5. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    @ Lionne: he bah meid, hoop dat je man snel een andere baan vindt!

    @ Mirri: ow das wel spannend! succes en plezier vanavond!

    @ Hommel: mooie echo!!
     
  6. les

    les Fanatiek lid

    8 okt 2008
    1.077
    0
    0
    officemanager
    gelderland
    wow mooie echo hommel.!

    ik kan ook echt niet wachten op onze echo! maandag is het eindelijk zo ver!
     
  7. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Zag een mooie echo vorobij komen.
    Beterschap voor de zieken.

    Hier best wel zenuwen voor vanmiddag gesprek over de invalpool.
    Kreeg net mailtje dat ik nog nog een gesprek krijg over arbeidsvoorwaarden omdat dit gesprek nu verzet is naar een andere locatie en deze vrouw dat niet kan doen.
    Pff gaat nog wel even duren voordat ik daar aan het werk kan zeker. Moet ook nog een geod gedrag verklaring aan vragen duurt ook nog weer een week ofzo.

    M. Gaat naar mijn ouders vanmiddag en blijft daar slapen zodat mama eens goed kan uitslapen en zijn nieuwe kamer vast kan uitmesten. Is nu echt een opslag plaats voor rommel.
     
  8. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    @ boefjesmama: veel succes vanmiddag!!

    zit hier aan een lekker mosterdsoepje! (een beetje van Einneh en een beetje van Unox :p)
     
  9. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    Zit hier de herhaling van Man bijt hond (van gisteren) te kijken; komt er in de kooktips voorbij dat als je geen tostiijzer of koekenpan hebt je ook tosti kunt maken met een strijkijzer :$;)

    Tja.... moet eerlijk zeggen dat ik even smakelijk heb gelachen :D
     
  10. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Hey dames!!

    Zo was ik weer drukke week op mijn werk gehad..ja alweer :D
    Maar goed de Sint is weer naar Spanje en de kerstspullen staan weer in de klas dus kunnen er weer tegenaan!!

    @ Lentekind gefeliciteerd!!! Hopen dat je een plakbeeb hebt!! Hebben toen nog via krabbels erover gehad..is wel snel weer gelukt dan..fijn!

    @ Les maandag dan ook eindelijk weer een echo voor jou! Spannend nog 4 nachtjes!! Hoe gaat het met mijn buddy? :D

    @ boefjesmama veel succes vanmiddag!! Zal vast goedkomen!

    @ Hommel mooie echo!! Echt een mini-mensje al leuk he!! Geniet ervan!!

    @ Mirri succes straks met de echo!! Zit vast helemaal goed!!

    Wilde lekker dagje bijkomen...maar nou heeft Thijs (zo heet mijn zoontje) besloten om lekker een NEE NEE NEE!!! dag te hebben...ben nu al kapot pfffff.. Maar goed morgen weer een dag!!
     
  11. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Bloepje en Lin hoera wave voor jullie!!!! WAVE!!!!
    Lin fijn dat het spugen wat minder aan het worden is...hopen dat dat zo doorzet :D

    @ Lionne bah dat is wel vervelend van het werk van je man...snap heel goed dat je je daar zorgen over maakt. Mijn vent verloor zijn baan tijdens de eerste zwangerschap...gelukkig is alles vrij snel weer goedgekomen.. Hopelijk voor jullie ook!!

    @ Roozjuh fijn dat je mannetje zo lief voor je is als je ziek bent..zo hoort het!! Massage altijd heerlijk mmmmm.. ik krijg ze ook weleens, maar helaas vaak maar zo kort.. maar goed beter iets dan niets!! :D
     
  12. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Zo al mijn broeken maar eens gepast moest me toch omkleden
    kom ik tot de conclusie dat ik nu nog maar 2 broeken van mezelf pas. waarvan deze toch wel erg strak zit.
    Moet ik toch echt bijna aan de zwbroeken gaan geloven

    Heb een beetje teveel wasmiddel gebruikt bij het shirt wat ik nu aan heb.
    Bah ruik helemaal wasmiddel
     
  13. Dippertje

    Dippertje Fanatiek lid

    4 okt 2011
    1.528
    59
    48
    Suc6 vanavond mirri, het is altijd fijner als ze meteen het hartje vinden.
     
  14. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    #1354 Einneh, 8 dec 2011
    Laatst bewerkt: 8 dec 2011
    nog een half uurtje dan gaan we weg...... eindelijk ;)
    (en ik moet nu al plassen..... help.... :))
     
  15. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Thnx Dippertje :) Ik voel t kindje wel al dus ik heb vertrouwen, extra echo is wel fijn :D

    Hennie, gewoon plassen hoor, vlgns mij geeft n volle blaas zelfs een troebel beeld, dat zei de radiologe mij.
    Ik heb veel last van gas, dat geeft ook een onduidelijk echobeeld, heb voor vanavond indische spruiten op t menu....voor de mannen dan, ik kook voor mezelf wortelen erbij met rijst, alles om gas te voorkomen :p
     
  16. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    2 mrt 2009
    4.581
    0
    0
    Friesland
    Omdat mijn baarmoeder bij de vorige echo erg achterover gekanteld lag moest ik weer met een volle blaas komen van de VK. Zou het dan echt niet uitmaken?
     
  17. Dippertje

    Dippertje Fanatiek lid

    4 okt 2011
    1.528
    59
    48
    @einneh, als de vk het zegt zou ik dat gewoon aanhouden. als het stoort kan je altijd even daar plassen toch :p

    @mirri, dat gas had ik ook elke keer :p dus gewoon maar inwendig gedaan :p krijg je sowieso mooier beeld haha
     
  18. les

    les Fanatiek lid

    8 okt 2008
    1.077
    0
    0
    officemanager
    gelderland
    @einneh.... strakkies mag je weer plassen. nog ff volhouden meis.

    @buddy juffie: hier alles goed. idd nog 4 nachtjes slapen. groei wel als een idioot. en heb een erg onrustige huid. bijna iedereen denkt dat we een meisje krijgen...! ben erg benieuwd. maar daar zullen we nog even op moeten wachten!!!!

    nog 1.5 uur. en dan is me werkdaggie weer voorbij!
     
  19. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ les haha nou wellicht hebben ze wel gelijk dan...ben benieuwd! Ik denk ook deze keer een meisje maar weet niet echt waarom haha. Nou ja we komen er vanzelf achter! Heb zelf niet echt een voorkeur als maar gezond is...cliche maar waar.. succes nog even met werken!
     
  20. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Oww, ik heb zo'n last van kwaaltjes en m'n bekken en vermoeidheid.
    M'n man zegt, t moet wel een meid zijn, nu al dwarsliggen ;)
    Met de jongens had ik t wel makkelijker maar, dat was 14 jr terug Duh ;P

    Hennie, wist niet dat je VK dat advies had gegeven, heb je t nog op kunnen houden ;)
    En.....mooie echo?
     

Deel Deze Pagina