@ Eef dankjewel!! Jeetje het zit je ook niet mee zeg!! Nou als mensen in je omgeving het zat beginnen te worden moeten ze eens nagaan hoe zat jij het wel nie bent!! Bah echt je rust proberen te pakken anders kom je er helemaal niet vanaf. Balen ook dat je dan nog in onzekerheid zit over je werk..hoop voor je dat het mee gaat vallen! Knuffel! Haha dat huilen herken ik wel!! Kan soms erg irri zijn... Hier ook net flessen uitgekookt..merk dat ik dat minder doe dan normaal..hoe vaak doen jullie het? Roozuh fijne vakantie!! Fijnde dag allemaal...ik ga zo onderweg naar school tot snel!
Eef, ja zijn nu dagje efteling. Iedereen zit in Carnaval met dat mega irritante liedje en ik zit buiten met C.harlie te wachten met gezelschap van wat wespen hier en daar Na efteling rijden we verder naar limburg voor rest van de vakantie in landal Eten vanavond: gok mac maar weet niet wat schoonmoeder van plan is.
@juffie Werkse vandaag! En die flesje zou ik normaalgesproken beetje om de dag of om de twee dagen uitkoken maar mijn kleintje heeft nog steeds spruw (volgens mij al een week of 6) dus helaas!, elke dag dus! @roozjuh Veel plezier!! Wat leuk de efteling! En daarna door naar vakantie, heerlijk hoor! En die mac ook Hahaha! Hier misschien pannekoeken. Niet omdatik er zo'n zin in heb maar er staat hier zo'n pak waar alleen water bij moet dus dat bespaard een ritje naar de super! Hier heeft de kleine meid inmiddels al een paar uur bij elkaar gegild. Dat heeft ze al een tijdje niet gedaan. Geen land mee te bezeilen. Krijsen op de toppen van haat longen, geen eten willen, niet slapen, zingen is niet leuk, wiegen is ook niet leuk, speentje ook niet gewenst, extra maagzuurremmer hielp niet, badje hebben we kortgehouden door het gekrijs en nu ligt ze even te brullen in bed. Even een klein beetje afstand tussen het brullen en mijn oren. En ik heb de tv heb ik iets harder gezet.
Flessen uit koken..... Geen idee wanneer ik dat voor het laatst gedaan heb... Doe ze in de vaatwasser als hij draait. Oeps Roosjuh klinkt gezellig! Fijne vakantie!
Opluchting!! Flesje gegeven (gelukkig wilde ze nu wel wat) en mevrouw slaapt nu. Wat kan je je naar voelen als dat kleintje uit haar doen is! Vingers crossed! Hopelijk was dit t voorlopig weer!
Hee ladies.. Alles bijgelezen maar geen puf om op alles te reageren.. Ben al vanaf half 3 wakker ofzo.. Kon gewoon niet slapen.. Sorry dus! @roozjuh: fijne vakantie!! @flessen: meestal elke dag en anders om de dag.. @eef: moet je niet een keertje terug naar de HA voor die spruw dan??
Niks mis mee. Op het heetste programma komt dat ook op hetzelfde neer. Ik heb hier alleen te maken met een voedselallergie dus geen optie.
@sappie Ik loop bij de kinderarts en heb al meerdere middeltjes gekregen maar het helpt niet. Ik moest nu van de arts maar even stoppen met alles. waarom ben je al zo lang op?
Pff, je hebt t echt zwaar wat ik hier lees. Petje af hoe je t toch wel allemaal doet. Probeer toch ook je rust te pakken, dat heb je gewoon nodig en ook verdiend. Krijg je ook hulp van buitenaf? Ouders, fam, vrienden?? Ik besef me met dit soort berichtjes hoe we t hebben getroffen met onze baby, ze huilt denk ik hooguit 5 minuten per dag. En dan raak ik dus "in de stress.." @flesjes uitkoken: ik doe dat ongeveer elke dag, met zo n sterilisator in de magnetron. @roozjuh: een hele fijne vakantie! @hier: heb t hele huis opgeruimd en ga nu een cake bakken voor m'n schatje als hij straks thuis komt. Wij eten krieltjes, kip uit oven met de braadpan en sla
Wat een ontzettend lief berichtje, dank je wel! Helaas heb ik gewoon wat moeilijkere baby's met de reflux en heftige allergiën. En de pech dat ik zelf ook vanalles mankeer. Gelukkig veel hulp van mijn schoonmoeder. Maar helaas hoor ik net dat ht met haar niet goed gaat. Ze had hele erge pijn in haar buik van het wknd en ik hoorde net dat ze nu in ht zh is. Hoop zo dat het meevalt!! Het lijkt mij heerlijk om een baby te hebben die alleen huilt als ze trek hebben, moe zijn of een vieze luier heeft. Ik zou denk ik niet weten wat ik meemaak haha! En wat een geluksvogel, die man van jou! Vers gebakken cake als je uit je werk komt!! Net te vroeg gejuichd! Ze ging weer vrolijk verder na een 15 minuten slaapje! Ik zit nu op het balkon met de deur dicht. Ik zie haar wel maar hoor haar minimaal! Lang leve dubbelglas.. Zo achter dat raam ben ik weer helemaal verliefd. Ze is mooi joh! Zelfs ietswat rood aangelopen met haar mond open Over een uurtje naar de huisarts. Ik krijg een nieuwe arts die er pas net bij is. Lastig want die kent het verhaal niet. Hopelijk krijg ik iets wat helpt! Ps. de slavink ga ik na apen! Lekker! Met aardappeltje en brocoli, lekkerrrr! Slankmakende roomyoghurt met walnoten en honing toe, jammm! (nu al trek,,,nog 2 uur te gaan )
Fijn dat je schoonmoeder je helpt. Maar met haar gaat t dus ook niet goed. Poeh hee.. Krijg er kippenvel van en vind t echt bewonderingswaardig van je hoe r hiermee dealt. Daar mogen ze op je werk nog wel wat van leren. Bah bah wat zijn sommige mensen toch kortzichtig.. Hoop voor je dat t in de toekomst alleen maar beter met jullie allen gaat! Ik zou niet weten wat ik met een huilende baby aan zou moeten, haha dat klinkt stom. Maar als Iza huilt dan pak ik haar op n is ze stil.... En cake ja! Hij staat in de oven. Ga m nog versieren .. "I love you" misschien beetje afgezaagd maar wel lief toch? En jongens(meiden) ik ben weer soort van begonnen met roken en m'n vriend ook... Niet heel veel sigaretjes, maar toch. We roken natuurlijk biet binnen of bij Iza.. wat vinden jullie hiervan??
heb getest kwamen 2 streepjes op T streep is amper te zien maar stond er meteen plaats staks foto heb jullie mening nodig
Wat lief dat je met mij mee denkt, dankje wel! De lieve woorden doen mij goed! En de cake is ook super lief! Helemaal niet afgezaagd maar heel lief juist! Misschien moet ik dat ook maar eens vaker doen. De tijd dat hij een ontbijtje kreeg met gebakken eitjes in hartvorm is lang geleden! Brooddoosje mee met een lief berichtje tussen zijn broodje kaas, dat soort dingen. Jammer eigenlijk dat ik dat al heel lang niet meer heb gedaan! Wat jammer dat je weer bent gaan roken! Het blijft altijd een zwak punt hè?! Ik heb gelukkig nooit gerookt maar weet uit de omgeving hoe ontzettend moeilijk het is. Ik heb een vergelijkbaar probleem met eten. Ik kom snel aan. Ik eet minder dan mijn zus met maat 36 maar heb wel maat 46.. Maar om alleen groente te eten... Maar ik heb wel de verantwoording voor 2 kleintjes dus ik zal binnenkort echt moeten! Mijn vader overleed jong. Dat wil ik mijn kinderen koste wat het kost besparen! Dus zal ik er alles aan moeten doen om zo gezond mogelijk te leven. Kan je nu nog stoppen denk je? Moeilijk hoor!
Eef; jeetje makkelijk heb jij het niet! respect hoor!! Anna; ik vind het zonde omdat je al zolang gestopt bent! het is zo duur, en van dat geld kan je een hoop leuke dingen doen (ben zelf gestopt toen ik zwanger was van djayson) peek; spannend ik ben benieuwd naar de foto.. Hier een lekker dagje.. Jaymee alleen in de lidl erg boos, was tussen half 10 en 10 en de laatste 2 dagen kreeg hij toen een paar hapjes fruit.. Gelukkig had ik fruit mee, dus in de auto een paar hapjes gegeven en meneer was tevreden hihi.. Heupecho ging goed, alleen zijn heup is nog niet volledig ontwikkeld, dus de kans is er dat we nog een keer moeten.. De kom/ hoeking zag er goed uit zei ze, maar ja.. Hij is natuurlijk te vroeg geboren, dus zijn botten zijn nog geen 3 maanden zeg maar.. Kans is ook dat het gewoon goed is en we niet teug hoeven, maar meestal checken ze liever een keer extra, vooral omdat ik HD heb natuurlijk
Mijn vader is ook jong overleden, toen ik 4 was en wil dit ook echt niet voor mijn kinderen. Ik rook nog niet vollop zoals voor de zwangerschap maar ong 3 sigaretjes of zo. M'n vrienden roken bijna allemaal en m'n vriend wil weer roken en dan vind ik t gewoon zoooo lastig! In m'n achterhoofd heb ik dat ik weet dat ik weer stop als ik zwanger ben.. Dis dat gebruik ikdat als excuus! Probeer steeds lieve dingen te doen voor m'n vriend, maar lukt ook niet altijd meer hoor.. @ peek: spannend! Wat vind je er zelf van?
@anne: kan er niks van zeggen want wij doen t ook Alleen buiten of in de garage en niet bij D natuurlijk.. @eef: wat rot voor je smoeder! Hoop dat t niks ernstigs is! Mijn zusje en ik zijn ook erg verschillend qua bouw.. Ik was altijd heel dun en kon zo veel eten als ik wou (tegenwoordig niet meer hoor ) en mijn zusje at niet zo veel maar was altijd stevig.. Nu heeft ze Cambridge gedaan en is bijna 25 kg afgevallen!! Vind ik goed hoor maar al die shakes ed kan ook niet gezond zijn volgens mij.. @peek: spannend!! Foto!!
hier foto , krjg hem er niet goed op is roze en even breed , en met blote oog zichtbaar wa denke jullie