geslaagde dag! heerlijk met zn alle nog ff in de zon gezeten. Verder is de kleine meid weer verwend en gelukkig niet met teveel (nutteloos) speelgoed. Ze heeft een poppenbedje gekregen(stond op verlanglijstje) en mn moeder had heel leuk haar naam erop gezet. In het poppenbedje ligt het babydekentje van mijn stiefvader waar hij zelf als ukkepuk onder heeft gelegen. vind het een hele eer dat hij die aan mijn dochter geeft voor haar pop. Leuk loopstoeltje van Mini Mouse, voorleesboek, Primark kadobon, pop van ons, Maya de Bij pop met licht en geluid. enuhh rest weet ik ff niet meer Ze heeft heerlijk zitten smikkelen van haar taart. Hier wat foto's :
en natuurlijk haar feestjurk! die is wonderbaarlijk hele dag schoon gebleven Grote broer hielp wel ff bij het uitpakken, zo lief! 'kijk C.harlie, zó moet het. ik voor doen' scheur scheur scheur 'ja? ok nu jij'
Roozjuh, wat fijn dat het zo'n leuke dag is geweest! En je mooie meid in feest outfit! Super datje nuttige en leuke cadeaus hebt gekregen. Dat poppenbedje met een dekentje met verhaal is superleuk! Vond je de taarten echttegen vallen? Ik vind er weinig mis mee.. Was hij wel lekker?? Ik zagop de foto wel dat het een chocolade cake was, gelukkig maar! Ga je nu over twee dagen nog haar officiele verjaardag vieren met het gezin? Nanni, jammer dat de winkel tegen viel! Met een outlet is het altijd een beetje afhankelijk van de levering idd.. @loopfiets, B gaat als een speer! Zelf zo hard dat ik hem een helm op doe! Flink afzetten, voeten ophoog en hij vliegt er vandoor Vandaag heeft hij voor het eerst gestept op zo'n klein metalen stepje. Ik snap er niets van maar ook daarop ging hij als een haas vandoor. @nanni, is een fietstuigje misschien een veilig idee voor hem? (tijdelijk natuurlijk ) Wat sneu dat hij zo geschokken is van die ene keer. @lionne, kleurenblind is idd niet zo handig met tomaten plukken @mamavanR, had het al gezegd maaaarrrr Fijne vakantie!! @hier, heeeeeel veel zin om te slapen maar E niet dusss mijn (pyjama) feestje gaat niet door Vermoeiend hoor...Het is al 5 avonden zo en ik ben moe!!!!
Nee dinsdag niks bijzonders in de planning. Als t weer mee zit gaan we morge t bos in met een picknickmand en de hond lekker mee. Taart was lekker, helaas beetje droog. Volgende keer gewoon weer multivlaai. Succes met je kleine meid, slaapt ze ondertussen al?
Roozjuh; wat is ze goed verwend! En wat zag ze er mooi uit leuk!! Eef; gisteren is het een klein stukje gelukt op de aanhangfiets.. Heb al geprobeerd met een sjaal maar zelfs dat vind hij eng.. Hij moet echt weer wat vertrouwen krijgen.. Gisteren ff naar het alexandrium geweest, het was druk pfffff.. Uiteindelijk maar weinig gekocht.. Daarna lekker gbbqt met vrienden.. Vandaag weer werken..
Nog een dag werken! Dan ben ik weer een dagje vrij. Roozjuh: C zag er mooi uit en is goed verwend. De taart is mooi hoor.
@ Roozjuh, fijn dat de verjaardag geslaagd was!Heerlijk he om je kids te zien genieten en ze is echt lekker verwend leuk! @ Eef, tot hoe laat heeft E je nog wakker gehouden? balen dan he als je je voorneemt op tijd naar bed te gaan dat de kleine je dan wakker houdt. @ Lionne, werk ze dan vandaag nog! @ Nanni, lekker bbq! Wij wilden eerst gister ook maar zonnetje bleef komen maar helaas ook steeds weer weggaan en dat met beetje wind, was toch niet zo geschikt. Volgend weekend dan maar! Mijn kleine meisje snotverkouden en ook wat verhoging dus ligt op bed, hopelijk slaapt ze echt even heel goed en helpt haar dat er een beetje bovenop komen
@leonie, wat sneu! Beterschap! Slaapje kan sims idd wonderen doen, hopen maar! E is om 22.00 gaan slapen Ze heet dit nu al een flink aantal avonden achter elkaar gehad. Ze slaapt maar 1x een uurtje overdag en normaal gaat ze om 19.00 haar bedje in maar ze lijkt nu klaarwakker. Bij mijligt de max bij 20.30 en dan mag ze maar even huilen in bed maar dan slaap je zelf toch niet als zij huilt. En als ze dan stil is ga ik kijken of ze het wel goed heeft @nanni, was het gisteren open dan? Had je wat nodig of alleen zin om te shoppen? Vakantiegeld is binnen dus overal is het net even wat drukker. Merkte t hier ook. @roozjuh, picknicken is leuk! Zag laatst bij bakker bart iets wat ik zelf wel wat vond. Geloof tas vol picknick spullen voor 6,50 Zodra het mooi weer is ga ik ook weer eens picknicken, leuk! @bbq, lekker!! Helaas hier een man met drie weken achter elkaar avonddiensten. En alleen is ook niet zo leuk hè.. Net terug van werk en nu even rustig aan. Ik heb trwns besloten E haar verjaardag op 7 juli te vieren. Ver weg maar het enige wknd dat mijn man vrij is (op komend wknd na maar dat is al zo snel!) Fijne dag! Fijne vrije dag morgen lionne!
dat is wel laat vieren eef. balen dat je man dan pas vrij is. maarja je kleine meid zal er niks van merken dat je t later gaat vieren dan dat ze werkelijk jarig is. picknick niet door gegaan, waait mij te hard en vind t nog nét ff te fris om buiten lekker op een kleedje te gaan zitten. Geen idee wat we nog wel gaan doen vandaag, ben bang niks. D ligt op bed en hubby heeft nergens zin in
Wat lijkt C op jou roozjuh! En wat is ze al groot op haar loopauto! Ze kijkt erbij alsof ze zelf ook heel goed weet dat ze baby-af is! Jammer dat je man nergens zin in heeft! En ook onhandig als die kleintje liggen te slapen op de middag hè? Daarna is de dag nogmaar zo kort dat je eigenlijk niet meer kan. ik hoorde dat het van de week 22 graden wordt dus misschien dan picknicken! Ik verheug mij vast op die 22 graden want ik heb het maar koud! Heb trwns besloten voor visite zo laat te vieren maar met opa, oma's en mijn zus op de dag zelf. Twee keer feest zal ze geen bezwaar tegen hebben
hihi erg he, echt een kloon van mij leuke is dat ze zelf op haar loopauto kan stappen en er weer af. idd het hele baby is er vanaf en daar is ze zelf al helemaal van overtuigd oee 22 graden!! kom maar op!! tijd dat we het badje weer kunnen opzetten in de tuin
Eef; je meisje zal het niet doorhebben en nu heeft ze 2x feest hihi.. Alexandrium is elke zondag open.. Roozjuh; jeetje wat is c al groot! Of heb ik een mini baby hihi.. En die 22 graden komt eraan!! Heb hem besteld voor de 9e in ieder geval haha Zo weer dagje gewerkt, was rustig.. Morgen een pittige dag veel kleintjes die geen regels kennen en gemeen zijn en dan echt gemeen (bijten enzo) Jaymee zit niet lekker in zijn velletje.. Klinkt erg benauwd en rochelt flink.. Zit tegen de koorts aan dus hoop niet dat hij ziek is op zijn verjaardag..
Nanni, he bah J.aymee ook niet helemaal lekker. Hopelijk maakt hij (en jullie dus ook) toch een goede nacht. *duim,duim, duim* Ennuh succes met werken morgen, fijn als je die vooruitzichten al hebt Eef, jammer dat je het pas in juli kunt vieren maar idd E zal er weinig van merken dat het niet echt op haar dag is en papa erbij is natuurlijk heel erg belangrijk! En 2x feest wie zegt daar nou nee tegen Roozjuh, C.harlie ziet er inderdaad groot uit op die loopwagen zeg! S. heeft die ook gekregen voor haar verjaardag, leuk ding! Nou meisje is echt ziek geworden, net zetpilletje erin en hopelijk maakt ze een goede rustige nacht. Morgen moet ik zelf weer werken dus dan altijd fijnste gevoel als er niets met ze is maar ja we gaan het zien (of vannacht al merken ) CN, hoe gaat het met jou? Jij bent ook alweer eventjes niet geweest! Lionne, lekker dagje vrij!
Roozjuh: wat een grote meid al. Ik vind F nog zo'n hummeltje. Beterschap aan alle zieke kindjes. Sneu, als ze zo ziek zijn Voor de dames die morgen moeten werken: werkze. Ik ga morgen boodschappenlijst maken en boodschappen doen. Verder een beetje aanrommelen hier.
@nanni, beterschap voor J! Wat zielig en wat jammer zo kort voor zijn vjaardag. Hopelijk waait het griepje snel over. Bij de kleine J slaat de griep volgens mij ook snel op zijn luchtwegen hè, of herinner ik mij dat verkeerd? Bij E is dat ook een zwak punt. Piepen, rochelen en kraken zodra er weer een virusje overgewaaid komt. Zo sneu vind ik dat! En dat jij dat vol houdt bij die kindjes.... Ik ben niet zo'n kindervriend hoor! Ik zou het niet kunnen. Ik vind kindjes alleen leuk als ze lief zijn (=9,5 van de 10 niet ) Als ze gaan slaan, schoppen, bijten en zogenaamde schietspelletjes ben ik er al heel snel klaar mee (lees:gelijk ) Knap dat jij dat kan! @leonie, ook betrschap voor jouw kleine meid! Ik hoop idd dat ze vannacht een beetje opknapt en dat je wel kunt werken. Hetis altijd zozielig als die kleintjes ziek zijn, bah! @hier, was nr5 zit er in . E moet nog een flesje en hopen dat ze dan weer verder slaapt Een van de katten heeft weer eens in de box gepiest :x:x Ik dreig met marktplaats maar ze trekken zich er niets van aan Weet niet goed wat ik er tegen kan doen maar vind het zo ontzettend vies en vervelend!! Ik heb trwns van de week al mijn gekochte spulletjes voor E moeten ruilen voor een maat kleiner. Maat 80 zwom ze in dus dan toch maar maat 74 gehaald.
Eef; ja bij jaymee slaat het gelijk op zijn luchtwegen helaas.. Djayson had het ook heel erg tot zijn amandelen eruit gingen, sindsdien is het over! Dus neig bij jaymee er ook naar.. Ik vind het altijd eng als ze benauwd klinken en zo rochelen.. Kindjes op mijn werk wen je aan.. Klinkt heel gek maar zijn niet je eigen kinderen en je weet dat je de deur achter je dicht kan doen als je klaar bent met werken.. Het bijten en slaan enzo vind ik ook altijd heel erg hoor kan er ook niet goed tegen maar dat komt meer omdat de ouders er niks mee doen want het zal wel meevallen.. Kindje doet het dus niet expres want ze worden er thuis niet voor gestraft.. Dus eigenlijk ook best sneu.. Leonie; jij ook beterschap voor je kleine meisje! Jaymee heeft nu ook een zetpil gehad hij voelde zich gewoon niet lekker dus dan maar een zetpil want ja van slapeb knap je meestal ook wel op hihi..
Hoi dames, sorry ik ben er op het moment niet veel nee want ik ben nog steeds veel moe en misselijk dus als m ligt te slapen kruip ik ook heerlijk in bed. Dat doet me vaak wel goed om even bij te slapen. Verder gaat alles wel goed hier. M. De 3 tandjes die tegelijk aan het doorprikken waren zijn eindelijk door dus de slapeloze nachten zijn gelukkig ook voorbij. Ow heerlijk dat ik er snachts niet meer uit hoef. Maar als ik me weer beter voel kom ik.weer wat vaker dames.sorry.... Kuss
Nanni: haha mini baby. Dat hele 'baby' is er hier al een tijdje vanaf Beterschap met J! Leonie: Kan S al erop rijden? Vind het een super leuk ding, leuke deuntjes ook. Ook jij beterschap met de kleine meid!! Lionne: heerlijk zo'n hummeltje juist! C heeft volgens mij al t idee dat ze 3 is ofzo Eef: weer in de box, niet fris nee. misschien idee om de box al weg te doen? of zit ze er nog vaak in? Hier wel maatje 80 pff gaat veel te hard cn: jeeej tandjes! opluchting joh dat ze door zijn. Hier nog steeds maar 2 tandjes en zit ook verder niks aan te komen Hieperdepiep HOERA!!! mn kleine meisje alweer 1jaar. Bah wat vliegt de tijd dames!!! Geen planning vandaag, wil eigenlijk met zn 4tjes gaan wokken maar hubby is om 18.30 pas thuis. twijfel dus nog. kan kids eind middag nog ff op bed leggen zodat ze het kwa energie redden, maar weenie of t anders te laat word. twijfel twijfel twijfel