juni 2012 mama's !! deel 3 !!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door peekaboo, 9 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Heerlijk dat emo gedoe he meiden :D
     
  2. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
  3. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    29 nov 2011
    1.062
    1
    0
    Drenthe
    Haha wat een emo hier!

    Ik vandaag druk druk druk geshopt, super leuke dingetjes gekocht. Tuinbroekje voor ons ventje <3
    Verder hoeslakentjes enzo.

    Ook naar de VK geweest, alles was super. Bloeddruk nog steeds mooi gemiddeld. Bloedonderzoek naar rhesus geprikt, moet dinsdag 8:00 nuchter weer, voor glucose test.
    moet dan een drankje drinken ofzo? en dan prikken, dan om 10:00 weer laten prikken.. Moet maar even kijken wat ik in de tussentijd doe, voordat ik thuis ben mag ik weer weg,.
    ijzer testen ze over 3 weekjes met een vingerprik. Dus dat valt dan wel mee.
     
  4. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Bijntje ik heb die test ook gedaan en het leuke is... je mag dus helemaal niks doen!!!
    Ik moest weer in de wachtkamer gaan zitten, na dat drankje gedronken te hebben (was gelukkig niet heel vies, alleen mierzoet) Ik wilde in het restaurant gaan zitten, nou dat kon echt niet. Eigenlijk mocht ik zelfs niet naar de WC lopen, maar zei dat ik toch echt zou gaan als ik moest. (hoefde gelukkig niet) Dus neem een boek mee en evt. iemand die je gezelschap houdt. Mijn moeder was mee en met wat lezen en kletsen ging de tijd nog redelijk snel voorbij. (zo was het dus iig bij mij in het zkh)
    Succes!
     
  5. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Lionne: Mooie kamer, echt heel leuk dat behang! En die knuffel in het bedje is echt te gaaf ;)
     
  6. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Zware benen: ja, en lekkere dikke voeten en handen,..Maar goed dat ik m'n ringen met 12 weken al af gedaan had.
    @Aftellen: Verrek, hier ook 100 dagen!
    @Fistel: Heb vandaag in de spiegel geprobeerd te kijken, maar zie niet echt iets.. maargoed de eerste keer was het een klein gaatje. Op het moment dat ik moet poepen springt het open en het doet echt scherp zeer. Het zit niet bij m'n anus, dus geen aambei. Ga denk ik smeren met sudocreme of bepanthen, handig dat dat nu in huis is :)
    @CN: spannend!!
    @Roozjuh: wat lief!!

    @Hier: Vanmorgen naar de fysio geweest, daarna door naar de nieuwe Prenatal in Amersfoort. Best een mooie winkel, maar niet veel bijzonders. Heb een stoer boxpakje gekocht en een lakentje voor in de wieg.
    Verder de Ikea in geweest (niet zonder te lunchen natuurlijk :)) Vloerkleedje, deurknoppen en een kussen meegenomen.
    Toen thuis even opgeruimd, terwijl ik gesloopt was :) dutje gedaan, ging om 16.50u liggen en schrok om 19.00 uur wakker :)
     
  7. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Lekker geshopt dus kylie? :)

    Ik mag van HappyKizz de boxkleed testen!! Ben echt super blij want we hebben
    alleen maar een groen/grijs boxkleed en die ik nu mag testen is knal rode :D woehoe!! Kmoest opgeven wanneer we de kleine verwachten dus benieuwd wat er
    in t volgende mailtje staat, iets over hoe ik m moet bestellen.

    Jullie ook zo genoten van het heerlijke weertje vandaag?!

    Truste lady's.
     
  8. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Roozjuh: Wat leuk!! Heb net pas geantwoord op het mailtje :)
    Ik moest voor het rompertje mijn gegevens mailen en zij geven dat door aan de webshop..
     
  9. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Krijg net mail terug van HappyKizz (5min na mijn reactie terug)

    Beste Familie H,

    We hebben de test iets eerder gesloten omdat wij morgen de hele dag bezig
    zullen zijn met de beurs waar wij zaterdag zullen staan.
    Jullie zijn wel geselecteerd alleen staan nog niet op de website.

    De informatie over de bestelling volgt nog.

    Met vriendelijke groet,
    Sabine Hensens
    Happy-Kidzz
     
  10. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    goede morgen allemaal,

    Joepie mijn zus is gisteren rond 15:00 bevallen van een gozonde dochter !!!! Ze heet Zoë. Mijn zus heeft wel een zware bevalling gehad maar nu ze hun dochter hebben zijn ze daar al veel van vergeten. Echt klote ik had gisteren avonddienst n ik moet zo ook werken tot 13:00 en daarna kan ik haar pas gaan bewonderen :) Ik ben zo benieuwd !!!

    planing vandaag, werken tot 13:00 daarna meteen naar mijn zus en vanmiddag de proefdruk van het geboortekaartje ophalen :p Yes daar heb ik ook zin in !!!!

    Allemaal veel plezier vandaag en geniet van de dag.
    Kuss
     
  11. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    29 nov 2011
    1.062
    1
    0
    Drenthe
    Gefeliciteerd CN! =)
    Wat gaaf zeg! Tante worden vond ik zoo leuk, iedere keer weer.
    En Zoë heeft bij ons heeeeel lang op nummer 1 gestaan als meisjesnaam. Super naam dus ;)
    Geniet er lekker van vanmiddag!

    Rest, ik heb me ook opgegeven als Happykidzz testgezin, werd toch nieuwsgierig van jullie. Reageren jullie overal op?

    Hier net wakker, EINDELIJK weer een nacht door geslapen, gister cursus gehad, viel daar bijna al in slaap op mijn matje ^^

    Fijne dag allemaal!!
     
  12. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @CN: Gefeliciteerd!!
    @Bijntje: Ik reageer bijna overal op. Alleen was er gisteren een mailtje die mij niet zo aansprak, dus dan reageer ik ook niet.

    Hier: Heerlijk geslapen, al werd de kleine man samen met zijn papa wakker en schopte mij ook weer wakker.. Hij lag ook heel hoog.
     
  13. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    CN: Gefeliciteerd met je nichtje! En veel plezier vanmiddag!

    Vandaag wordt onze kinderwagen geleverd, met nog wat andere spullen. Wordt ik helemaal blij van :)
     
  14. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    Gefeliciteerd tante CN!
     
  15. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Hoop dat iemand t weet hier, want kan mn vk niet bereiken en spoed nummer bellen vind ik overdreven:
    Heerst nu waterpokken op psz van D. Heb mn ouders gevraagd of ik waterpokken heb gehad maar dat weten ze beide niet zeker. Hoeveel kwaad kan het voor mij(en de baby) als ik geen waterpokken heb gehad en ik D straks ga ophalen??
     
  16. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

  17. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    29 nov 2011
    1.062
    1
    0
    Drenthe
    Ik zou D. ook lekker thuis hoduen en je huisarts bellen.

    Verder, lekker weer is weer voorbij mensen :(
    Gister avond cursus gehad over anatomie enzo, toch weer wat dingetjes geleerd. Ben tot nu toe wel blij met de cursus :)
     
  18. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Ik ben verliefd....

    Op de kleine man in mijn buik :)
     
  19. woezelenpip

    woezelenpip Actief lid

    12 jun 2011
    220
    0
    16
    Drenthe
    Roozjuh; Toevallig heb ik het aan de verloskundige gevraagd afgelopen dinsdag.. heb zelf, voor zover bekend, ook geen waterpokken gehad. Voor jezelf en de kleine kan het voor de 20 weken gevaarlijk zijn en tijdens de bevalling. D thuis houden heeft niet veel zin, besmettingsperiode is al geweest..
    Ze kunnen wel in je bloed zien of jij anti stoffen hebt, dus of je het gehad hebt.. Omdat ik al voorbij de 20 weken ben, doen ze dit bij mij nu niet..
    Succes!
     
  20. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    kylie: weet niet zeker of D ze heeft gehad. Hij heeft wel rode vlekken gehad maar die waren op 2 handen te tellen. Dus of dat nou waterpokken waren dat weet ik niet.

    woezelenpip: ben vandaag 27weken, dus zou er niet echt risico zijn voor mij of de baby heb ik gehoord en gelezen. Heb net geprobeerd mn vk te bellen maar krijg alleen antwoordapparaat en mn HA heeft ook een dom antwoordapparaat aan staan. Dus kan niemand bereiken. Wilde mn HA vragen of zij in mn dossier kunnen kijken of ik waterpokken gehad heb.

    Tja dan haal ik D straks gewoon op van psz en dan zie ik t wel. Heb net ff snel aan mn zus(die is vk) gevraagd hoe of wat. maar zij zegt dat áls ik t zelf niet heb gehad, dat ik nu in de meest veilige periode van zwangerschap ben als ik ermee in aanraking kom. En de kleien thuis houden vind ik idd geen optie. tja hijs er nu toch al dus kan niks meer doen eraan :p Was maar 1 kindje die rode vlekken had en die is er vandaag niet.
     

Deel Deze Pagina