Hebben jullie trouwens 3D echo's gehad? Ik had 'geluk' (bij een ongeluk), heb twee keer een GUO (medische echo) gehad door een afwijking in de placenta. Dat is goedgekomen en nu niks meer van te zien. De arts-echoscopist die we hadden was een SCHAT van een mens. Zeer meelevend, en iemand die gewoon ook graag echo's maakt... die heeft enorm haar best gedaan om het gezichtje mooi in beeld te krijgen. Zo verliefd zijn we... :
Ik krijg het ook een beetje benauwd na het lezen van de gebroken vliezen. Ik ben nog helemaal niet klaar! Stel je voor dat nu de baby komt. Oke, bedje staat klaar en kleertjes zijn gewassen, maar kamertje wil ik nog een beetje pimpen hoor.
Prachtige echo evenstar! Hier geen 3D echo gehad. 2april wel geprobeerd maar madam lag er verkeerd voor. Had week erna groeiecho en toen lag ze goed dus meteen bellen (zeiden zelf dat ik meteen moest bellen als ze goed lag en dan zouden ze me wel ertussen proppen) ik dus bellen maar hadden de eerst komende 2weken geen plek.... Na 33weken is t niet meer mooi vind ik dus hebben t maar laten zitten. Baal wel maarja is niet anders Komen jullie verder kletsen in Deel 4? Nu moet ik 2 topics bijhouden
super mooie echo idd! ben ook wel benieuwd naar die kleine van ons... 2 topics bijhouden valt idd niet mee haha
Prachtige echo!! Bloempje snel beginnen met alles klaarmaken! Hier is alles klaar voor de komst van de baby. Voel me er dan ook helemaal rustig bij. Ik heb vanaf de 20 weken echo geen echo meer gehad dus moet het daarmee doen Met 36 weken krijg ik nog een liggingsecho maar dat zal niet enorm uitgebreid kijken zijn denk ik...
Hey meiden, ik doe mee aan de buikfoto van de maand! Zouden jullie mij willen helpen winnen? Tenminste.. Als jullie de foto mooi vinden natuurlijk! Thanx liefs Romy
@romy. Ik zou je bericht verwijderen want je mag niet oproepen tot stemmen dan wordt je foto verwijderd. al eens eerder gebeurd
Romy schrijft wel eens mee op onze topics hoor, dus vind het oke dat ze het vraagt maar je foto kan idd wel verwijderd worden.
o echt? nog nooit gezien alleen jammer dat ze dan niet mee kletst met ons en alleen om stemmen vraagt
Heb vooral op t begin veel mee geklets! Maar studeer nog naast mijn werk, dus heb vaak niet zoveel tijd om te kletsen! Lees meer mee foto's plaats ik wel altijd trouw! Maar ik ben indd ook een juni mama!
Hoi dames, hier weer terug van vakantie! Het was best gezellig, maar geen oog dicht gedaan, k.u.t. bed veel bekkenpijn.. Ik ga nu met de voetjes omhoog. Hoe gaat het hier verder? Kan iemand een kleine samenvatting geven?
Kylie we zijn alweer aan het kletsen in deel 4! Had je al meegekregen dat Anna26 bevallen is van een dochter? Verder een aantal rommelbaby's die het spannend houden, maar volgens mij nu alweer een tijdje rustig. Fijn dat het gezellig was, balen van je bekken!