nou dames heb laaaaaang moeten zwijgen maar nu hoeft het niet meer , ik bend e laatste tijd heeel veel bezig geweest met zaken , jullie herineren jullie misschien nog die schimmelzaak bij ons in huis ?? nou lees de update op de laatste pagina http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/319221-vergoeden-schimmel-materiaal-6.html
Ja haha heerlijk die nesteldrang, maar ik word er wel onrustig van.. Wil zoveel doen, maar kan door bekkenpijn en vermoeidheid gewoon zo weinig..dus vooral veel wachten op vriendlief die niet echt de snelste is pffff... Ja je hebt keiveel keus met die Stuvakast...ben benieuwd naar je foto!! Ja is wel leuk dinokamer heb van die leuke dino muurstickers gevonden en dinohaakjes en dinoboekensteunen...wel vriendelijke dino's haha. Anders slaapt Thijs straks niet met zo'n enge T-Rex naast zijn bed haha. @ Leonie ja zeker veel aangekwakkeld afgelopen weken niet leuk...maar gaat goede kant op! Jeetje wat schrikken zeg gewoon al weeen...en stom van die verpleegkundige! Gelukkkig zit je kleintje nog lekker warm bij jou...doe rustig aan!! @ Lin dankje!! Ik probeer uit te zieken, maar heb ook zo genoeg van thuiszitten dat ik er wel weer uit ga en weer onder de mensen wil zijn. Maar probeer wel mijn grenzen in de gaten te houden. Ik ben ook echt de weken aan het aftellen op werk, terwijl ik maar halve dagen werk.. Nog 6 weekjes!!! @ Angel welkom en mooi buikje hoor! Wil doordat ik moeite heb om van mijn zwangerschap te genieten wellicht toch een 3d/4d echo laten maken...lijkt me toch wel bijzonder! En deze zwangerschap gaat veel sneller dan bij Thijs en veel meer kwaaltjes lijkt me fijn om even bewust te genieten..dus zo toch maar eens kijken op internet..mijn vriend vindt het niet nodig, maar ik wel!! Is alleen best prijzig he...zal eens kijken
Juffie, ik had vorige week een 3d echo en was inderdaad echt genieten. Idd ondanks alle kwaaltjes even lekker genieten van je kleintje. Ik vind het echt een aanrader, ondanks dat het inderdaad wel wat centjes kost
@ Leonie fijn dat je genoten hebt van julli echo...lijkt me ook echt genieten..klinkt een beetje raar maar als ik kijk op internet vind ik ze soms ook een beetje eng eruitzien haha...maar goed als het onze beeb is..is vast anders haha. Voelt ook een beetje als stiekem inbreuk om zijn privacy maken haha..ik moet niet gekker worden denk ik Maar denk wel dat ik het wil gaan doen hoor!
vanmiddag de proefdruk opgehaald en de enveloppen. Meteen even geboorte postzegels gehaald. Kunnen we ze van de week gaan schrijven. Morgen naar Zwolle om de schoentjes voor M. te ruilen had maat 24 gehaald maar die zijn wel erg groot gaat niet passen vant zomer dus kijken of ze nog 23 hebben.
Even een vraagje dames, vanaf morgen krijg je een gratis nijntje knuffel bij een tube Bepanthen bij de KV. Het gaat om een tube van 100gram, krijg je dat op?
4d echo was geweldig.... Ik ben verliefd... Kleintje heeft mijn neusje. En als ik eerlijk ben een echt meisjes gezichtje. Mijn schoonzus en zus zeggen heel duidelijk mij erin te zien.. Even afwachten nog.
@ kylie bedankt voor de tip! Die Bepanthen kwam bij ons wel op..gebruikte het voor de rode billen..of op droge plekken op huidje..of op mijn tepelkloven ..en nu nog soms als ik ergens wondje ofzo heb.. Vond het ideaal spul en ook lang houdbaar hoor dacht ik...dus ik ga dan wel even langs de kruidvat
Ik twijfel, het is best een grote tube en ik heb ook al Sudocreme staan..Maar Bepanthen gebruik je toch ook bij brandwonden en zo?
Leonie; jeeetje joh... ongelooflijk. Wat zullen jullie geschrokken zijn.. Beeb moet blijven zitten hoor..
@ danielle leuk dat de echo zo mooi was en leuk dat je jezelf erin herkent. Je hebt mij ook overtuigd..ga toch maar afspraak nog maken!
creme: hier heel zelden gebruikt. D had nooit ergens last van en in de babydozen zitten ook mini potjes sudocreme en daar hebben wij hier genoeg aan gehad. kan met dit kindje natuurlijk anders gaan
Ja.. zou ik echt doen als ik jou was. Ik vind het het geld waard. Miss kun je speciale prijs afspreken. Ik vond 20 minuten lang genoeg eerlijk gezegd, en we hoefden "maar"50 euro te betalen. Ze heeft er "stiekem" een cd bij gedaan met alle foto's!
o heerlijk gevoel daarna he, echt even extra in de zevende hemel met je kindje! Blijf maar lekker genieten van die wolk!
Kylie, ik gebruikte bepanthemcreme vrij veel in het begin, ook voor de dingen die Juffie schreef. Dus ik laat deze week ook even iemand naar de kruidvat gaan. Sudocreme, ik gebruik die nog steeds als meisje rode billetjes of zo heeft. Ideaal!