Zo net van het bed beneden naar boven verhuisd en m'n man hoefde de iPad niet dus kan ik mooi even bijlezen Jullie kletsen teveel heb niet veel onthouden,..... @ Lionne: Jeej 200? Das hoog! Gelukkig wel weer bijgetrokken. En ook nog blaasontsteking toch? Dikke knuf En er was nog een kleine goed goed gaan liggen! Mooi zo Euhmmm dikke knuf voor iedereen! Ik wee het niet meer...
Anne bah nooit leuk zulke souders! Ja dan gewoon lekker ff op afstand houden. Wel fijn dat de kraamzorg zo goed hielp! Hoor overal goeid en slecht nieuws. Begint goed te rommelen overal he! Nog eventjes meiden en je kan je wondertje heerlijk vasthouden na 9 lange maanden Ik duik nu echt mn bed in haha. Wilde dat uur geleden al maarja, je blijft toch weer kletsen hier
Annemama, heftig zeg, zo'n moeizame relatie met je moeder. Wel vreemd gedrag van haar! Fijn dat je zo'n goede kraamzorg hebt na je bevalling! Lionne sterkte meid. Zit je allemaal ook niet mee Het weer hier was vandaag super hoor! Hele dag in de tuin bezig geweest en nu net pas binnen omdat het donker wordt Heb ook gewoon een hempje aan zonder mouwen. Wel last van heupen en doos nu maar ga nu effe tv kijken ofzo. Straks effe douchen en dan naar bed. Voor diegene die gaan slapen: Welterusten!!
Ik heb alles bijgelezen maar kleine meisje erg onrustig en oudste dochter hyper dus ben moe hihi. eef, geen schuldgevoel naar je zoontje hebben hoor, van slapen krijgen ze niks verkeerds en mama heeft morgen weer nieuwe energie. anne, kan me voorstellen dat de gedachten dat je je meisje moet missen je daar even van moest huilen. Moest ik ook toen ik tijdens zwangerschap en daarna met ks werd opgenomen. Is toch ook gewoon niet leuk dat je je oudste kindje moet missen, ook al is het voor een prachtig doel! Ben benieuwd wanneer jij ks hebt! Dippertje, so morgen al naar huis! Dat is snel zeg! Laat je thuis ook maar lekker verwennen door je mannetje maar dat komt vast goed. Babs, o wat super dat meisje gedraaid is! *kijkt ff streng naar babsmeisje: nu ook zo blijven liggen hoor * Lionne, pfff wat een hoge bloeddruk van jou en hartslag van je kleintje. Goed dat je nu extra in de gaten wordt gehouden. Fijn dat het met poes goed is gegaan maar wel ff veel zo op een dag he. Knuff! danielle, oei zou het zo zijn binnen 1 week? Zou gaaf zijn!Ben benieuwd! O en iemand bij wie rommelde, ben benieuwd of doorzet! Peek vandaag trouwens nog niet langs geweest hier toch? Verder geen idee meer, hoofd is leeg haha
O ik ga trouwens waarschijnlijk de manudca draagdoek/ zak halen. Twijfelde ook erg tussen bondolino en die maar neig nu naar manduca.
@Joekie: Het is gelukkig mijn schoonmoeder, dat scheelt. Mijn eigen moeder is echt top. Heb super veel hulp en steun aan haar. Maar Mijn schoonmoeder is en blijft wel de oma van mijn kids en het zou leuk zijn als het wel goed ging. Ach misschien moet ik hand in eigen boezem steken en niet nu al de beren op de weg zien. Voor de dames die wel kunnen slapen: Jaloers maar Weltrusten!
Kids eerder op bed werkt helaas niet dan maken ze er een feest van een zijn ze om 6 uur wakker .. Zet wel soms om 6 uur de tv aan bloos.... Relatie met s ouders! Ik kan dat woord niet over mijn lippen krijgen Onze zoon is in 2010 geboren ze hebben hem 1x bij de geboorte gezien en nooit meer ze krijgen nu niet eens een geboorte kaartje bah bah wat zijn er nare mensen! Heel veel sterkte lady's!!!
Misschien goed te delen, vanavond in het nieuws: Aantal gevallen kinkhoest explosief toegenomen Wie lopen meer kans op kinkhoest? Kinderen en volwassenen die niet zijn ingeënt hebben meer kans de ziekte op te lopen. Hoe jonger het kind is, hoe groter de kans dat de ziekte ernstig en zelfs levensbedreigend verloopt. Ook bij kinderen met ziekten aan het hart, zenuwstelsel, de longen of spieren verloopt kinkhoest ernstiger. Zwangeren kunnen de ziekte direct na de geboorte overdragen op de baby als ze in de laatste zes weken van de zwangerschap besmet zijn geraakt met kinkhoest. Wie is gevaccineerd of kinkhoest heeft gehad, is daarna enkele jaren immuun voor de ziekte, maar kan na die periode wel weer kinkhoest krijgen. Bij ongevaccineerde baby's kan kinkhoest ernstig verlopen. Vermijd bij hen zoveel mogelijk niezende en hoestende mensen
Haha ik slaap voorlopig ook nog niet hoor Toch fijn dat het je schoonmoeder is want het is vervelender als je een nare relatie hebt met je moeder! Leonie, wat heerlijk dat jij gewoon je kleine al hebt zeg!! Ik ben zo nieuwsgierig naar ons manneke!
Jeetje wat een narigheid! Dat is wel heel heftig zeg!! Sterkte meid want dat lijkt me niet gemakkelijk
Meiden, Ik heb jullie advies nodig : Ik ben ontzettend aan het twijfelen wat ik moet bv of fv Bij onze oudste heb ik 9 dagen kunnen voeden toen was het op. En bij de jongste heb ik 7 dagen kunnen voeden en toen was het op. Het zit schijnbaar is de familie, mijn oma, tante en moeder hadden er last van. Van de een kant wil ik graag bv proberen maar van de andere kant wil ik echt genieten van mijn laatste kraam week Wat zouden jullie dien?
Hihi Joekie, ja is echt heerlijk hoor en zelfs al 3 weken! Al is het soms echt nog zo onwerkelijk dat ze er al "zolang" is, was anders nu 39 weken geweest. En stomme is dat uitgerekende datum wel in mijn hoofd blijft zitten maar ja hoeft nu niet meer he Kan me voorstellen dat je ook zoooo nieuwsgierig bent
Goed om te weten, volgens mij had ik nog wel antistoffen. Mijn zusje is al maanden 'verkouden', heeft al eens eerder kinkhoest gehad, zal anders de huisarts voor de zekerheid vragen of ik bloed mag prikken.
Het is idd heel erg heftig en soms pijnlijk vooral voor mijn man maar hij krijgt er gelukkig hulp bij. Je leert ermee om te gaan. De kids weten momenteel niet beter dan dat ze 1 opa en oma hebben
Leonie, rare vraag maar heb je gevoelsmatig geen gat? Hoe moet ik het uitleggen ... Dat je zo vroeg bent bevallen ?
Ladybabs, ik wil zelf ook bv geven maar het is het eerste kindje. Ik zou het echt niet weten wat je moet doen. Een weekje bv is toch ook weer mooi meegenomen of gaat het zeer moeizaam die ene week want dan zou ik denk ik gelijk fv doen... Leonie, kan me voorstellen dat je met de uitgerekende datum in je hoofd blijft zitten Heb ik ook heel erg. Hoop dat ik niet langer door hoef te lopen maar die kans zit er natuurlijk wel in bij een eerste kindje..
Wow het werk van hubby is super hij heeft nu 2 dagen vrij gekregen Ik geloof dat hij nog nooit op mijn verjaardag vrij is geweest
Hmm, dacht dat de vlk daarop geprikt had.. niet dus. Ga morgen de huisarts ff vragen of ik van de week even bloed mag prikken.