boefjesmama: denk dat je beter in 1x de overgang van kamer+bed kan doen. anders moet ie eerst wennen aan nieuwe kamer, dan aan een baby, dan weer een nieuw bed. denk dat hij daar onrustig van kan worden met zoveel evranderingen achter elkaar. is ie net gewend aan de ene verandering, komt er weer een nieuw. maar das mijn mening beter alles in 1x dan meedere keren veranderen.
Das waar maar dan zou hij dus voor juni al in het grote bed moeten. Of als de baby er net is want die slaapt toch eerst bij ons. Krijg je dan niet het idee: ik moet uit mijn bedje/kamer want er is een baby gekomen? Of overdag eerst in grote bed en 's nachts in ledikant allebei op zijn nieuwe kamer. Ledikantje moet toch naar de nieuwe kamer anders past het wiegje niet in de babykamer. Beetje klein kamertje nl.
Ik wil ons mannetje ook meteen in een 1pers bed laten slapen. De overgang wil ik doen voordat de baby er is, zodat ik de babykamer met commode en badje ed meteen kan gebruiken voor de baby. Baby slaapt de eerste maanden 's nachts wel bij ons op de kamer maar overdag gewoon in het ledikant.
De postbode met het tshirtje voor ons mannetje!!!!! Gauw ff kijken... ...hij is erg mooi geworden maar goed dat ik 86-92 heb gedaan lijkt mij niet zo heel groot. Straks even passen als hij wakker is.
De letters zijn van zilver en reflecteren een beetje op de foto Bekijk bijlage 193703 De boodschap is wel duidelijk toch??
Hallo, Boefjesmama nog gecondoleerd. Wat een enorm leuk shirt!! Wanneer krijgt ie hem aan? Vanmorgen intake gehad vk, toch erg spannend. hele vragenlijst doorgenomen, toch gezegd dat ik er erg over inzat ivm vorige mk in juni. We waren op tijd klaar, dus ze zegt ga maar gauw even liggen, doen we snel nog een echo!!!!!!! Helemaal blij natuurlijk wel iets bang!! Hier het resultaat, niet veel te zien, maar het allerbelangrijkste!!!! HET HARTJE KLOPTE!!!!! Bekijk bijlage 193707 Bekijk bijlage 193709
We hebben 2nov. de echo, volgende week woe, willen dan za. en zo. rondje fam doen. Mijn ouders en zusje, schoonouders en zwager/schoonzus. Mijn opa's en oma's doen we later dan wel in die week. Helaas kan mijn vriend zijn beppe het niet meer meemaken zou haar 14e kleinkind zijn geworden.
ik krijg mijn banner niet gewijzigd!!!!! kan wel een nieuwe aanmaken, dan knip en plak ik het maar geeft steeds aan ongeldig bestand?? De tekst erboven klopt niet meer, nog 14 nachtjes tot 2e echo
Hoop, wat ontzettend spannend voor jullie, Ik hoop echt dat het vruchtje er morgen nog zit, en dat je een kloppend hartje mag zien!! Heel veel sterkte met wachten, ik hou het morgen zeker in de gaten, en hopelijk kom je met goed nieuws. Liefs
boefjesmama: je kan je kleine man eerst in zn nieuwe kamertje met nieuw bed. zo'n week a 2weken voor de baby ongeveer komt. denk dat hij dan niet meer de gedachte heeft dat hij weg moet voor de baby.
hallo allemaal @ boefjesmama, dat is echt een gaaf shirtje ja !!! als de boodschap hiermee niet duidelijk is dan weet ik het ook niet meer ahahah @evelienj, gaaf zeg !!! wel lief dat ze snel nog even een echo deed bij je fijn dat het hartje klopte !!! geniet ervan... Zo te zien ishet toch nog gelukt met je banner @ hoop42, nog een dagje en dan heb je hopelijk duidelijkheid. ik duim gewoon erop dat je goed nieuws krijgt vanavond. Hier heb ik me gisteren denk ik helemaal druk gemaakt om niks er komt echt niks anders meer als doorzichtige afscheiding. Ik kan me eigen gewoon zo gek maken, ppff... maar ja dat doe je he als je iets heel graag wilt he. ik was vanmiddag bij mijn zusje en stiefmoeder en ze vroegen hoe het met me ging want zei weten van die miskraam af, ik heb gelogen want ik zei dat het wel wat beter met me ging en dat ik het een plekje heb kunnen geven. Toen vroeg ze hoe het met mijn buik was en toen heb ik eeb beetje zielig geantwoord van gaat wel en dat we vaneigens wel een kleintje krijgen. ahahah ik kon echt goed acteren Hoe moeilijk ik dat ook vond want mijn zusje voelde zich rot voor mij maar ik kan het gewoon nog niet vertellen... Mijn borsten bij elke stap die ik zet lijkt het net of er 10 kilo borst op en neer zwabberd auwww.... Maar toch voelt dit ook wel fijn, is voor een goed doel he
hoe doet trouwens iedereen het met vakantie aanvragen? Ik moet dit dus morgen doorgeven maar ja in de vakantie zit ik met mijn zwangerschapsverlof ahahhh Zal ik maar gewoon een datum doorgeven of wat kan ik het beste doen? Want ik weet echt niet hoe dat zit met verlof? Van wanneer tot wanneer ik deze zal krijgen en hoe lang ik krijg enzo
Tim moest bij KDV ook over naar groot bedje, omdat er nieuwe kleintjes bijkwamen die in het ledikantje moesten. Hij snapte het prima toen er verteld werd dat hij al naar het grote bed mocht, omdat hij al zo'n grote jongen is. ff beetje veren in de bips stoppen...
Was trouwens dinsdag bij het zandkasteel, ging het over zusjes en broertjes. Ik zeg tegen Tim; Lijkt jou dat ook leuk een zusje of een broertje? Ja zegt ie.. Ik zeg; wat lijkt je dan het leukste? een broertje of een zusje? "Een zusje" zegt hij... Aaaahhh schatje. Hij moest eens weten.